aknsrgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın
Cihazım
Mİ 9T PRO
Konular
3
Arkadaşlar selam bu lanet routheri aldim kablosuz 5g ağlari gormuyor baglanamiyorum bu 1.ci sorun. 2.sorun kabloyla bagliyorum sinyal gucu pekte iyi değil.

johny

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
johnny
Cihazım
wifi pro
Konular
1
Herkese merhaba,

Router 4A Gigabit Edition cihazım bir gece kendiliğinden boot fail oldu. Cihazın sadece turuncu ışığı sabit bir şekilde yanıyor; olması gereken, maviye dönmüyor. Sorun ile ilgili ayrı bir konu zaten açtım. Araştırdığım kadarıyla güncel firmware ile çözülebileceği yönünde bilgiler var. Ancak miwifi.com sitesindeki güncel romu indirmek istediğimde error veriyor. İnternetten firmware indirebileceğim başka bir kaynak bulamadım. Cihazın arayüzüne giremediğim için buradaki yönetimi de gerçekleştiremedim. 192.168.31.1 dahil hiçbir yöntem ile routerın arayüzüne bağlanamıyorum.

Güncel firware indirebileceğim bir kaynak var mıdır? Daha da önemlisi cihazın arayüzüne nasıl erişebilirim?

OverLoaD

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fernando
Cihazım
A5
Konular
0
Herkese merhaba,

Router 4A Gigabit Edition cihazım bir gece kendiliğinden boot fail oldu. Cihazın sadece turuncu ışığı sabit bir şekilde yanıyor; olması gereken, maviye dönmüyor. Sorun ile ilgili ayrı bir konu zaten açtım. Araştırdığım kadarıyla güncel firmware ile çözülebileceği yönünde bilgiler var. Ancak miwifi.com sitesindeki güncel romu indirmek istediğimde error veriyor. İnternetten firmware indirebileceğim başka bir kaynak bulamadım. Cihazın arayüzüne giremediğim için buradaki yönetimi de gerçekleştiremedim. 192.168.31.1 dahil hiçbir yöntem ile routerın arayüzüne bağlanamıyorum.

Güncel firware indirebileceğim bir kaynak var mıdır? Daha da önemlisi cihazın arayüzüne nasıl erişebilirim?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
Arkadaşlar selam bu lanet routheri aldim kablosuz 5g ağlari gormuyor baglanamiyorum bu 1.ci sorun. 2.sorun kabloyla bagliyorum sinyal gucu pekte iyi değil.

Cop kardesim maalesef bu urun , nette ovulen her halt iyi cikmiyor ben bunu anladim onca yil sonra , en iyisi Tplink ya da Asus bir router alip yola devam etmek . Keenetic den de uzak durun benden soylemesi.

Kinqpin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Gm5 plus
Konular
0
Yeni sürümde anlık veri kullanımı ve cihazların kullandığı veri miktarı kısmı gitmiş. Açma yolu var mıdır ?

Bu arada arayüze türkçe dil desteği gelmiş ayarlardan değiştirebilirsiniz.

my91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
mi router 4a
Konular
0
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Merhaba,

Cihazımda güncelleme yaparken malesef aynı durum bende de oldu. Videoyu izleyerek başaramadım, aşağıdaki şekilde uyarı alıyorum. Ne yapmam gerekir fikri olan var mı?
Teşekkürler.

21:12:10 DHCPc:Discovering for another DHCPd on LAN
21:12:10 ROOT=C:\Users\MustafaPC\Downloads\TinyPXE4A\TinyPXE\
21:12:10 DHCPd 192.168.31.2:67 started...
21:12:10 TFPTd 192.168.31.2:69 started...
21:12:15 DHCPc:no other DHCPd discovered

my91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
mi router 4a
Konular
0
hocam hızlı hızlı tutuncu yanıp sönüyor ve wifi de gorünmüyor
Merhaba, bende de aynı sıkıntı oldu. Önce güncelleme yaparken brick oldu. Onu kurtardıktan sonra çinceden ingilizceye dönmeye çalışırken takılı kaldı.

Çözebildiniz mi? Nasıl yapabilirim daha yeni almıştım cihazı.

ultrablghn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AB
Cihazım
POCO f1
Konular
0
By.TRabZonLu™ Hocam merhaba. Bu güncellemeyi yaptığınızda wifi sinyal ayarlarında "Wall penetration" özelliği geri geliyor mu. 2019 da cihazı aldığımda bu özellik vardı ancak diğer arkadaşların dediği gibi sonradan kalktı. Eğer var ise bu firmware e downgrade yapmayı deneyeceğim . Teşekkür ederim

umut1432

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
0
Merhaba, bende de aynı sıkıntı oldu. Önce güncelleme yaparken brick oldu. Onu kurtardıktan sonra çinceden ingilizceye dönmeye çalışırken takılı kaldı.

Çözebildiniz mi? Nasıl yapabilirim daha yeni almıştım cihazı.
Hocam çözemedim :D

ooemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Huawei
Konular
7
Beyler bu konuda varmı bir gelişme ?
Duvar delmeyi aktif etmek için ne yapmak lazım illa openwrt mi kurmalıyız ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

By.TRabZonLu™ Hocam merhaba. Bu güncellemeyi yaptığınızda wifi sinyal ayarlarında "Wall penetration" özelliği geri geliyor mu. 2019 da cihazı aldığımda bu özellik vardı ancak diğer arkadaşların dediği gibi sonradan kalktı. Eğer var ise bu firmware e downgrade yapmayı deneyeceğim . Teşekkür ederim
Hocam siz ne yaptınız ? Duvar delme özelliğini geri getirebildiniz mi ?

Son düzenleme:
Üst Alt