Ana Başlık Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon Cihazı Kullananlar (Netflix desteği gelmiştir)

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9
Bende ne odaklama ne de bağlantı kopma sorunu hiç olmamıştı ilk defa Netflix güncellemesi geldiğinde yaptı bir izlemede 2-3 defa bir kaç gün sürdü sonra geçti fabrika ayarlarına dön yapmadim. 5g ile bağlanıyorum. Bu arada ilk defa indirdiğim filmleri flash belleğe atıp izledim kendi oynatıcısı ile film izlemek mümkün degil dil ve altyazı seçenekleri çıkmıyor bunun üzerine VLC for android indirdim çok başarıli tavsiye ederim. Flash bellekten sıkıntı yok acaba HDD ile izlediniz mi? Henüz denemedim. Birde tertemiz full HD izleyebilmek için sanırım en az 6-8 GB lik filmler indirmek gerekiyor.
Mxplayer de başarılı ben hdd den çok izledim sıkıntı yok rahatlıkla oynatıyor

suya71

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Suat
Cihazım
Xiaomi projeksi
Konular
0
Selamlar bu cihazı dün aldım iki sorun var 1.si netflix 4k üyesiyim ama projeksiyon HD görüyor be filmlerin yanında hdr ve 5.1 işareti çıkmıyor 2.ses çıkışına tos dönüştürücü iLe optik çıkış aparat aldım ama ses komple gitti ve amfiye gelmiyor destekleri be bilgisi olan varsa sevinirim

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Selamlar bu cihazı dün aldım iki sorun var 1.si netflix 4k üyesiyim ama projeksiyon HD görüyor be filmlerin yanında hdr ve 5.1 işareti çıkmıyor 2.ses çıkışına tos dönüştürücü iLe optik çıkış aparat aldım ama ses komple gitti ve amfiye gelmiyor destekleri be bilgisi olan varsa sevinirim
cihaz netflixte 4k göstermiyor 1080p sadece. youtub üzerinde 4k videoları izleyebiliyorsun sadece. ses olayını bilemeyeceğim ben bluetooth ile bağlıyorum

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
bu cihaza uygun mini tripod önerisi olan varmı . yüksek tripodlardan istemiyorum masa üstü tripodlara baktım ancak cogunun taşıma kapasitesi 200 300 gr şeklinde yazıyor. bu projeksiyon ise 2.3 kg diyor kutusunda. daha önce tripod kullanmadım acaba o mini tripodlar taşırmı bunu. yardımcı olabilecek varmı arkadaşlar ?

dede17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Lg g2
Konular
5
bu cihaza uygun mini tripod önerisi olan varmı . yüksek tripodlardan istemiyorum masa üstü tripodlara baktım ancak cogunun taşıma kapasitesi 200 300 gr şeklinde yazıyor. bu projeksiyon ise 2.3 kg diyor kutusunda. daha önce tripod kullanmadım acaba o mini tripodlar taşırmı bunu. yardımcı olabilecek varmı arkadaşlar ?
Güvenli olmaz

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dede17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Lg g2
Konular
5
illa buyuk uzun tripodlardanmı almak zorundayız ?
Nereye koyacağın ile ilgili ama ben tehlikeli olduğunu düşünüyorum düşürme riskin var testi yi kırdıkdan sonra bütün bu soruların anlamı kalmaz ona göre kendin değerlendir

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
doğru diyorsun hocamda işte aleti mecburen ekranın tam ortasına koymak gerektiği için. önümde öyle bayrak gibi dursun istemiyorum. küçük sağlam bir tripod olsa sehpa üstünde hiç rahatsız etmiyor

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9

Şöyle hızlıca baktım internete bir çok ürün var aslında. gelip geçerken çarpmayacağın çoluk çocuk yoksa sehpa masa üstünde rahatlıkla kullanabilirsin. örnek olarak aşağı bir link bıraktım;

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Şöyle hızlıca baktım internete bir çok ürün var aslında. gelip geçerken çarpmayacağın çoluk çocuk yoksa sehpa masa üstünde rahatlıkla kullanabilirsin. örnek olarak aşağı bir link bıraktım;

teşekkürler dostum ben hepsi buradadan baktım ve şu jmary olanın orda kapasitesine 300 gr diyordu.. ilginç n11 2kg diyor

Üst Alt