Ana Başlık Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon Cihazı Kullananlar (Netflix desteği gelmiştir)

serkans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi max
Konular
2
Benim cihazda odak problemi vardi. 20 25 dakika izledikten sonra odak bozuluyordu kendi kendine. Masa uzerinde sabit bile olsa oluyordu. Biraz arastirdim kronik olarak yasanabilen bir sorunmus. Uzulerek iade ettim yoksa cok guzel cihazdi.
bnen bnu sorundan servıse gonderdım bır sey yok dıyor gerı gonderdıler nasıl ıade ettınız acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

değişik bir çözüm olmuş bende deneyim bakalım o şekilde. ben cok sık olmuyor netlik kaybı perdede kullanıyorum belkide ondandır.
perde veya duvar farketmıyor ters projeksıyon degıl duz atıs odaklı bır projeksıyon kullanıyorsunuz

acote1979

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
M055MGN
Konular
0
Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon cihazım açıldıktan 20 dk sonra wifi kopuyor, Bağlı görünüyor ama internet kullanılamıyor. Wifiyi kapatıp açıyorum, bağlı diyor internet kullanılabiliyor. 20 dk sonra tekrar kapanıyor. Bağlı göstermeye devam ediyor, internet kullanılamıyor. Bu konu da çözüm var mıdır? Ne yapabiliriz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

serkans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi max
Konular
2
Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon cihazım açıldıktan 20 dk sonra wifi kopuyor, Bağlı görünüyor ama internet kullanılamıyor. Wifiyi kapatıp açıyorum, bağlı diyor internet kullanılabiliyor. 20 dk sonra tekrar kapanıyor. Bağlı göstermeye devam ediyor, internet kullanılamıyor. Bu konu da çözüm var mıdır? Ne yapabiliriz?
bendede vardı fabrıka ayarlarına dondur ınternet 5g ise 2,4 olanı kullan

serkans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi max
Konular
2

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
aynı sorun bendede var. acaba fabrika ayarlarına döndurdunuzmu ayarı nerede? ve döndurduyseniz sorun duzeldimi

acote1979

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
M055MGN
Konular
0
aynı sorun bendede var. acaba fabrika ayarlarına döndurdunuzmu ayarı nerede? ve döndurduyseniz sorun duzeldimi
Dün akşam fabrika ayarlarına döndürdüm. Ayarlar > Cihaz Tercihleri > Sıfırla yolu ile sıfırlayabilirsin. Dün akşam sürekli internet ihtiyacı olan bir uygulama ile The Flash dizisinin ilk 4 bölümünü izledim. Birkaç kere kesildi, çıkıp youtube da test ettim, çalışıyordu. Geri dönüp aynı uygulama ile izlemeye kaldığım yerden devam ettim. İlerleyen zamanlarda yine olursa servise götüreceğim. serkans arkadaşımıza teşekkür ederim. Daha önce Goldmaster 4k ultra cihazında güncelleme sonrası fabrika ayarlarına döndürdüğümde Android film-dizi-spor izlediğim uygulamalar hata verdiği için Projeksiyona yapmamıştım. Fabrika ayarına döndürüp yeniden kurduğumda ilk yükleyip baktığım uygulamalar onlar oldu. Umarım sizin cihazın sorunu da bu şekilde çözülür.

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Dün akşam fabrika ayarlarına döndürdüm. Ayarlar > Cihaz Tercihleri > Sıfırla yolu ile sıfırlayabilirsin. Dün akşam sürekli internet ihtiyacı olan bir uygulama ile The Flash dizisinin ilk 4 bölümünü izledim. Birkaç kere kesildi, çıkıp youtube da test ettim, çalışıyordu. Geri dönüp aynı uygulama ile izlemeye kaldığım yerden devam ettim. İlerleyen zamanlarda yine olursa servise götüreceğim. serkans arkadaşımıza teşekkür ederim. Daha önce Goldmaster 4k ultra cihazında güncelleme sonrası fabrika ayarlarına döndürdüğümde Android film-dizi-spor izlediğim uygulamalar hata verdiği için Projeksiyona yapmamıştım. Fabrika ayarına döndürüp yeniden kurduğumda ilk yükleyip baktığım uygulamalar onlar oldu. Umarım sizin cihazın sorunu da bu şekilde çözülür.
ya bende aslında tam 20 dakikada olmuyor bazen 1.5 saatte kesiliyor ayarlardan bağlantıyı kesip tekrar bağlıyorum 20 saniyede işlem tamamlanıyor ama yinede neden olsunki . kodi falan kurdum ayarlar yazdım onlarla ugrasmak istemiyorum. ayrıca amazondan aldım temmuz sonuna kadar iade edip paramı alabilirim. şuan hala kararsızım

Muratt8

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Bende ne odaklama ne de bağlantı kopma sorunu hiç olmamıştı ilk defa Netflix güncellemesi geldiğinde yaptı bir izlemede 2-3 defa bir kaç gün sürdü sonra geçti fabrika ayarlarına dön yapmadim. 5g ile bağlanıyorum. Bu arada ilk defa indirdiğim filmleri flash belleğe atıp izledim kendi oynatıcısı ile film izlemek mümkün degil dil ve altyazı seçenekleri çıkmıyor bunun üzerine VLC for android indirdim çok başarıli tavsiye ederim. Flash bellekten sıkıntı yok acaba HDD ile izlediniz mi? Henüz denemedim. Birde tertemiz full HD izleyebilmek için sanırım en az 6-8 GB lik filmler indirmek gerekiyor.

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
odaklanma sorunu cihaz ufak bir hareket bile etse siz farketmeden ondan kaynaklanıyor. durduk yere odak kayması olmuyor. ben filmleri kodiden izliyorum 1080p çok güzel.

Üst Alt