Ana Başlık Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon Cihazı Kullananlar (Netflix desteği gelmiştir)

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
herkese selam.

ürünü amazon.com.tr den spariş verdim fakat bu cihazın galiba 2 versiyonu var. bir tanesi youth version olarak geçiyor kumandası full beyaz usb port 3.0 destekli ve 3d desteği var. amazon.com.tr deki ürün görsellerinde beyaz kumandalı olarak görünüyor ama eski versiyonunda siyah beyaz kumandası ve usb por 2.0 acaba ürüne sahip olanlardan full beyaz kumandalı olanınız varmı aranızda ? varsa nerden temin ettiniz cihazı acaba.. amazondaki model numarasına göre aratınca çin sitelerinde youth version olarak cıkıyor. ama bir video izledim yotub üzerinde burada yayıncı us modelinde 3d yok diyor ve kumanda siyah beyazlı eski model yani.. 1 hafta içerisinde gelecek ürün inşallah ama eski versiyon olursa üzülürüm ve hatta iade edebilirim. gerçi farklarınıda bilmiyorum usb ve 3d dışında ama yeni versiyon her zaman daha iyidir sanki

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9
herkese selam.

ürünü amazon.com.tr den spariş verdim fakat bu cihazın galiba 2 versiyonu var. bir tanesi youth version olarak geçiyor kumandası full beyaz usb port 3.0 destekli ve 3d desteği var. amazon.com.tr deki ürün görsellerinde beyaz kumandalı olarak görünüyor ama eski versiyonunda siyah beyaz kumandası ve usb por 2.0 acaba ürüne sahip olanlardan full beyaz kumandalı olanınız varmı aranızda ? varsa nerden temin ettiniz cihazı acaba.. amazondaki model numarasına göre aratınca çin sitelerinde youth version olarak cıkıyor. ama bir video izledim yotub üzerinde burada yayıncı us modelinde 3d yok diyor ve kumanda siyah beyazlı eski model yani.. 1 hafta içerisinde gelecek ürün inşallah ama eski versiyon olursa üzülürüm ve hatta iade edebilirim. gerçi farklarınıda bilmiyorum usb ve 3d dışında ama yeni versiyon her zaman daha iyidir sanki
Simdiden hayırlı olsun, benimkisi beyaz kumanda ama 3d olduğunu sanmıyorum. Usb 2 destekli olan. Umarım istediğiniz model gelir. Gelir gelmez hemen arkasında soketlerin orada usb 2 yada 3 diye yazar bilgin olsun.

muratcan6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat can
Cihazım
mijiaprojector
Konular
0
herkese selam.

Benimkini iade ettim gerci ama beyaz kumandaydi. Genelde cin ve amerikan videolarinds siyahli kumandayi gordum. Buyuk ihtimal sizinki beyaz kumands gelir.

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Benimkini iade ettim gerci ama beyaz kumandaydi. Genelde cin ve amerikan videolarinds siyahli kumandayi gordum. Buyuk ihtimal sizinki beyaz kumands gelir.
beyaz kumanda derken ful beyaz değil mi ? bazı ürünlerde üst kısmında yarısı siyah geri kalan yerleri beyaz. izlediğim videolarda full beyaz kumanda olan cihazların hepsi usb 3 tü. ama amazon.com dan global yorumlara baktığımda 3d olan versiyonu avrupa versiyonu değil diye yazmış italya ve almanya amazondan ürünü almış olanlar. neden iade ettiniz acaba?

muratcan6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat can
Cihazım
mijiaprojector
Konular
0
beyaz kumanda derken ful beyaz değil mi ? bazı ürünlerde üst kısmında yarısı siyah geri kalan yerleri beyaz. izlediğim videolarda full beyaz kumanda olan cihazların hepsi usb 3 tü. ama amazon.com dan global yorumlara baktığımda 3d olan versiyonu avrupa versiyonu değil diye yazmış italya ve almanya amazondan ürünü almış olanlar. neden iade ettiniz acaba?
Benim cihazda odak problemi vardi. 20 25 dakika izledikten sonra odak bozuluyordu kendi kendine. Masa uzerinde sabit bile olsa oluyordu. Biraz arastirdim kronik olarak yasanabilen bir sorunmus. Uzulerek iade ettim yoksa cok guzel cihazdi.

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Benim cihazda odak problemi vardi. 20 25 dakika izledikten sonra odak bozuluyordu kendi kendine. Masa uzerinde sabit bile olsa oluyordu. Biraz arastirdim kronik olarak yasanabilen bir sorunmus. Uzulerek iade ettim yoksa cok guzel cihazdi.
bende duydum o sorunu. cihazın kendi hoparlöründe yüksek sesle kullanınca oluşan titreşimlerden oluyor diyordu bir kişi. farklı bir ses sitemine bağlayarak sıkıntıyı çözmüş

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9
bende duydum o sorunu. cihazın kendi hoparlöründe yüksek sesle kullanınca oluşan titreşimlerden oluyor diyordu bir kişi. farklı bir ses sitemine bağlayarak sıkıntıyı çözmüş
değişik bir çözüm olmuş bende deneyim bakalım o şekilde. ben cok sık olmuyor netlik kaybı perdede kullanıyorum belkide ondandır.

muratcan6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat can
Cihazım
mijiaprojector
Konular
0
Normal sesle film izlerken de oluyordu bende. Yarim saatte bir auto focusla ugrasmak sevimsiz geldi. Ki ben masa uzerine koydum tripodda da degildi. Mars 2 pro dusunuyorum suan. Ya da ucuz yollu viewsonic m1+ olablr. Acerin da cihazi fena degil c250. Kararsizim valla

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
cihaz elime ulaştı. usb 2 versiyonlu modeli geldi. focus konusunda o kronik sıkıntı yok cihazda. yanlız apk olarak bien connect ve chrome kurmak istiyorum. usb yi takınca biçimlendirmeden kullandırtmıyor. yardımcı olabilecek varmı apk kurumları konusunda. bu cihaza tarayıcı yükleyebiliyormuyuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

birde cihaz içerisinde hdr açık kapalı ayarlarını bulamadım. nerededir acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

apk ları dosya yöneticisi programı indirip çalıştırdım . ancak neden diğer uygulamalar gibi küçük resmi ile uygulamalarımda göremiyorum?

Son düzenleme:

Seqton

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sertan
Cihazım
Mi projeksiyon
Konular
0
Merhaba arkadaşlar ben de kısa bir mesafeden cihazı yere düşürdüm ve önündeki kumaşta yırtık oluştu. Cihaz eskisi gibi sıkıntısız çalışıyor ama kumaşı nasıl temin edip değiştirebilirim? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Üst Alt