Ana Başlık Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon Cihazı Kullananlar (Netflix desteği gelmiştir)

muratcan6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat can
Cihazım
mijiaprojector
Konular
0
Garanti sonucunu buraya paylaşırsanız sevinirim
Tabi ki hocam paylasirim. Yalniz garanti gecen hafta diger cihazlarda da var gibi bir bilgi paylasti ki pek inandirici gelmedi. Sizin cihazdan birkac tane foto paylasabilir misiniz benimle rica etsem ki firmaya gondereyim, olmadigini gorsunler.

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9
Tabi ki hocam paylasirim. Yalniz garanti gecen hafta diger cihazlarda da var gibi bir bilgi paylasti ki pek inandirici gelmedi. Sizin cihazdan birkac tane foto paylasabilir misiniz benimle rica etsem ki firmaya gondereyim, olmadigini gorsunler.

Mail olarakta attım fotoğrafları, son bir iki gündür netlik bendede gitmeye başladı nedense perde kullandığım halde.

Ekli dosyalar

• IMG_20200502_120845.jpg
    IMG_20200502_120845.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20200502_120834.jpg
    IMG_20200502_120834.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 18

burakss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
mi9
Konular
0
Arkadaşlar selam forumda yeniyim bu cihaz için girdim. öncelikle bir kaç sorum olacak nacizane bihazı almayı düşünüyorum. cihazın lazer olduğu belirtilmiş gerçekten lazer mi? lazer ise neden bu kadar ucuz ?

burakss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
mi9
Konular
0
Arkadaşlar selam forumda yeniyim bu cihaz için girdim. öncelikle bir kaç sorum olacak nacizane cihazı almayı düşünüyorum. cihazın lazer olduğu belirtilmiş gerçekten lazer mi? lazer ise neden bu kadar ucuz ? kimse bilmiyor mu ?

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9
Arkadaşlar selam forumda yeniyim bu cihaz için girdim. öncelikle bir kaç sorum olacak nacizane cihazı almayı düşünüyorum. cihazın lazer olduğu belirtilmiş gerçekten lazer mi? lazer ise neden bu kadar ucuz ? kimse bilmiyor mu ?
Hosgeldin. Lazer olduğunu nerden çıkardın? Çok teknik bilgim yok ama 4kanalli led teknolojisini kullanıyor.

burakss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
mi9
Konular
0
Hosgeldin. Lazer olduğunu nerden çıkardın? Çok teknik bilgim yok ama 4kanalli led teknolojisini kullanıyor.
güzel şakaydı :) lazer olduğunu nereden mi çıkardım. istersen linki atayım bir bak. Xiaomi Mi Laser Smart Projektor Mini White
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yine reklam olacak o yüzden linki atmıyorum h.burada n11 gibi sitelerde de lazer olduğu yazıyor. Bende araştırdım sadece türkiyeye lazer göndermişler sanırım. aynı ürün avrupada amerikada çinde .... led görünüyor.

buradaki orjinal sitede de led olduğu söyleniyor zaten. ben belgelerle konuşurum burki :)

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9
güzel şakaydı :) lazer olduğunu nereden mi çıkardım. istersen linki atayım bir bak. Xiaomi Mi Laser Smart Projektor Mini White

yine reklam olacak o yüzden linki atmıyorum h.burada n11 gibi sitelerde de lazer olduğu yazıyor. Bende araştırdım sadece türkiyeye lazer göndermişler sanırım. aynı ürün avrupada amerikada çinde .... led görünüyor.

buradaki orjinal sitede de led olduğu söyleniyor zaten. ben belgelerle konuşurum burki :)
Bende global sitesinde led yazıyor o yüzden led olarak söyledim. Dediğim gibi teknik bilgim yok lazer ile led farkı nedir bilemem. Turkiyeye farklı ürün gindereceklerini sanmıyorum.

burakss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
mi9
Konular
0
farkı ne biliyomusun. televizyondan örnek vereyim led projeksiyon led tv ise lazer projeksiyon oled tv. veeee ledler zamanla parlaklıklarını yitirir lümen değerleri düşer 500 lümen alırsın bi sene sonra 300 lümen izlersin sonra 100 lümen gibi ama lazer de hep sabittir. kaç lümense onu izlersin. daha parlak daha canlı daha heyecanlıdır lazer ve en ucuzu 8 binden falan başlar. bende bunu gördüm hemen almak istedim ama biraz araştırdım lazer olmadığını anladım. kısaca yanlış yazılmış yada yalan söylenmiş. yalana dolaba gerek yok neyse onu yazsınlar.milleti kandırmasınlar. ( benim gibiler lazer olayını bilenler) gidip lazer olduğu için alıyor bu ürünü. ve gördüğüm kadarıyla da beceriksiz çin işi bi ürün ne demek izlerken görüntü odağının bozulması herkes aynı şeyi söylüyor belliki bi problem var . tek kuruş vermem bu saatten sonra

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9
farkı ne biliyomusun. televizyondan örnek vereyim led projeksiyon led tv ise lazer projeksiyon oled tv. veeee ledler zamanla parlaklıklarını yitirir lümen değerleri düşer 500 lümen alırsın bi sene sonra 300 lümen izlersin sonra 100 lümen gibi ama lazer de hep sabittir. kaç lümense onu izlersin. daha parlak daha canlı daha heyecanlıdır lazer ve en ucuzu 8 binden falan başlar. bende bunu gördüm hemen almak istedim ama biraz araştırdım lazer olmadığını anladım. kısaca yanlış yazılmış yada yalan söylenmiş. yalana dolaba gerek yok neyse onu yazsınlar.milleti kandırmasınlar. ( benim gibiler lazer olayını bilenler) gidip lazer olduğu için alıyor bu ürünü. ve gördüğüm kadarıyla da beceriksiz çin işi bi ürün ne demek izlerken görüntü odağının bozulması herkes aynı şeyi söylüyor belliki bi problem var . tek kuruş vermem bu saatten sonra
Dedigin gibiyse lazer değildir bu ki bende öyle biliyorum. Görüntü odağı bozulması yazılımla ilgili olduğunu düşünüyorum ki herzaman olmuyor. Senin bileceğin iş alıp almamak

burakss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
mi9
Konular
0
Dedigin gibiyse lazer değildir bu ki bende öyle biliyorum. Görüntü odağı bozulması yazılımla ilgili olduğunu düşünüyorum ki herzaman olmuyor. Senin bileceğin iş alıp almamak
Madem lazer değil neden düzeltilmiyor . bu ürünün fiyatına bir sürü led projeksiyon var. vatandaş ve bendeniz tabi ki bu ürünü tek almak isteme nedenim LAZER olmasıydı. Herkes hata yapar hatalıysa düzeltsinler bilerek yapılmış ise vatandaşı kandırmakta neyin kafası *?

Üst Alt