Ana Başlık Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon Cihazı Kullananlar (Netflix desteği gelmiştir)

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9
teşekkürler dostum ben hepsi buradadan baktım ve şu jmary olanın orda kapasitesine 300 gr diyordu.. ilginç n11 2kg diyor
Rica ederim birsey olmaz olmadı satıcıya sor doğrusu hangisi. Belki bir sıfır eksik yazmıştır diğer diye

yunusaguler

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yns
Cihazım
android projeks
Konular
0
bu cihaza uygun mini tripod önerisi olan varmı . yüksek tripodlardan istemiyorum masa üstü tripodlara baktım ancak cogunun taşıma kapasitesi 200 300 gr şeklinde yazıyor. bu projeksiyon ise 2.3 kg diyor kutusunda. daha önce tripod kullanmadım acaba o mini tripodlar taşırmı bunu. yardımcı olabilecek varmı arkadaşlar ?
dun aldim bayagi arastirdim. Bu tripodu bir kere alacaksin saglam olmali. 2.gunum.ve cokcmemnunum. manfrotto marka .manfrotto Compact Light Tripod. media marktta 300 tl ye aldim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende şunu sormak istiyorum. bazi uygulamalarin apksini bulup yukledim ama kaldiramiyorum. Uygulamalarim bolumunde yok. 3. uugulama icine girip side apk ydi sanirim ona girip gorebiliyorum. Bu uygulamalari nasil silebilirim

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9
dun aldim bayagi arastirdim. Bu tripodu bir kere alacaksin saglam olmali. 2.gunum.ve cokcmemnunum. manfrotto marka .manfrotto Compact Light Tripod. media marktta 300 tl ye aldim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende şunu sormak istiyorum. bazi uygulamalarin apksini bulup yukledim ama kaldiramiyorum. Uygulamalarim bolumunde yok. 3. uugulama icine girip side apk ydi sanirim ona girip gorebiliyorum. Bu uygulamalari nasil silebilirim

Manfrotto ii markadır sevindim.
Uygulama kaldırmak için uygulamalarıma girip tüm uygulamalara tıklayıp yada sistem uygulamalarına tıklap 3.parti uygulamalardan istediğin uygulamayı bulup üzerine tıklayıp kaldır demem yeterli.

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
arkadaşlar selam..

bu projeksiyona laptop üzerinden kablosuz bağlantı yapılabiliyormu ? ekran yansıt dediğimde projeksiyonu bulmuyorda.. birde netflix izlerken yakşaık 15 dakikada bir takılmalar olusuyor. ana ekrana dönup tekrar netflixten kaldıgım yerden devam edıyorum. ama kodide youtubda bu takılmalar olmuyor. başına gelen varmı

yunusaguler

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yns
Cihazım
android projeks
Konular
0
arkadaşlar selam..

bu projeksiyona laptop üzerinden kablosuz bağlantı yapılabiliyormu ? ekran yansıt dediğimde projeksiyonu bulmuyorda.. birde netflix izlerken yakşaık 15 dakikada bir takılmalar olusuyor. ana ekrana dönup tekrar netflixten kaldıgım yerden devam edıyorum. ama kodide youtubda bu takılmalar olmuyor. başına gelen varmı
internetinizle alakali oldugunu dusunuyorum.

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9
arkadaşlar selam..

internetle alakalı olabilir netflix saatlerce izlediğim oldu hiç takılma olmuyor. Laptop ile hiç denemem olmadı.

BandaiNamco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
anl
Cihazım
xiaomi
Konular
0
teşekürler. aslında internetim 100 mb download hız mevcut. ama bluetooth ile ses sistemine bağlandığımda oldugunu farkettim. kendi hoparlörü ile izlediğimde bir sıkıntı olmuyor. ilginç bir durum

BurkiPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
İnş Müh.
Konular
9
teşekürler. aslında internetim 100 mb download hız mevcut. ama bluetooth ile ses sistemine bağlandığımda oldugunu farkettim. kendi hoparlörü ile izlediğimde bir sıkıntı olmuyor. ilginç bir durum

evet bende bluetooth bağladığım sadece senkron kaybı oluşuyor sinir bozucu ama kendi haparkörü yeterli oluyor suan için .

drssahin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
projektör
Konular
0
Tivibu uygulamasını bulamadım. yok mu? acaba

k.batuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Iphone
Konular
0
Selamlar ,

Ürüne renk ayarı verip daha iyi görüntü alabilen var mı ? Yazıları okudum ama bununla ilgili herhangi bir şey gözüme çarpmadı. Ayarlarında gözle görünür bir değişim olmuyor ama birisi belki kurcalayıp daha iyi verim verecek bir renk dinamiği yakalamış olabilir.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt