Sohbet Xiaomi Almamanız İçin Geçerli Sebepler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

10lion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ney
Cihazım
mi 8
Konular
4
Tema çöplúğü sözü bu temaları yapan emek veren Geliştiricilere saygısızlıktır bu sözünüz herşeyi alıp götürüyor....

Temayı çöplük haline getiren geliştiriciler değil bizzat xiaominin tema motoru. Geliştiricilerin emeklerine asıl saygısızlık eden xiaomi. İnsanlar uğraşıp emek verip tema yapıyor ama ben o temanın tam adını sanını bilmeden o temaya ulaşamıyorum denk gelemiyorum.

Evet biraz konu miui nin eksileri konusuna döndü ama artık telefonu satan arayüzü ki bunla ün yapmış bir markadan bahsediyoruz. Çoğumuz bu telefonlaruiı miui bu kadar övüldüğü için aldık ben sadece o iş öyle değilmiş demek istiyorum.

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Abiler , gerile gerile ortamı spor programlarına çevirmeye başladık hepten .
Her insan farklıdır ve kendi düşüncesi olmalıdır ama tek geçerli düşünce o olmamalıdır. Sakin ve kaliteli bir şekilde, fikirleri en iyi fikir olarak göstermeye çalışarak ve o fikirlere birebir cevap vermek için çaba sarf etmeyelim. Her insan telefonu arabayı pcyi vs. asistanlarimiz olan bu cihazları genelde ortak ama özelde farklı tarz ve amaçla kullanıyor. Tek tek sorun bildirip düzelmesini ya da düzeltmeyi bulmayı seçmek de bunun yerine farklı cihaza geçiş yapmak da bizim elimizde. O yüzden kuru bir arayüz yerine daha derin yazılım var daha kullanıcıyı hedefleyici bir kullanımı var miui nin. Tasarimla nereye kadar gidebiliyorsaniz yazilimla yüz katına gidebilirsiniz. On yıl sonra saat mi olacak hologramik mi olacak sanmıyorum gene telefonu andıran bir sekle sahip olacak ama kullanana birebir asistan oluşturma var. Kac cihaz sana seni arayanin 5kere çaldırdigini söylüyor,kac cihaz sen uğraşıp virüs sokma diye arama mesaj gizlemeyi sana sunuyor üstelik kimsenin bilmeyecegi şekilde.kac cihaz bir başkasına vermen gerekirse tek tıkla seni rahatlatiyor ikinci alanla onunla bununla en az 20 30 yenilik ondesin diger cihazlardan elbette bir 20 30 da onlar olabilir ki gelisilsin demi.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
v5 sonrasında MIUI sürekli geri gidiyor bu konuda size katılıyorum. İlk zamanlarında son derece özgün bir arayüz olarak ortaya çıkan MIUI her geçen gün, her geçen güncelleme ile "diğerleri"ne daha fazla özeniyor, daha fazla yaklaşıyor. Sizin bahsettiğiniz ün eski sürüm MIUI'lardan geliyor ve hala o eski günlerin ekmeğini yiyor maalesef. Gelişmiş ve kullanışlı olma özelliğini yitirmeye başladı MIUI, umuyorum kendi özüne en kısa zamanda döner.

İşte tam ifade bu bizi sürüküleyen V5 ayrıcalığı idi diğer cihazlardan özgün kılan. Ama maalesef bahsi geçen olumsuzluklar daha iyi olur diye V5 hatırına bizi sürüklüyor, doğrudur. Katlanan beri gelsin katlanmayana söze ne gerek.

hakan.aktas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
11
1650 Tlye 1,5 ay önce Mi Max 2 aldım. 64 gb dahili hafıza ile geliyor. aynı fiyata j7 ancak alabiliyordum. 32 gb oluyor o da . batarya ömrü desen xiaomi daha iyi gibi geliyor.

1 gün boyunca Clash royale oynuyorum 3 farklı hesaptan. istanbulda her yere navigasyonla gidiyorum wifi gps ekran sürekli maximumda ve %45 gibi bir batarya ile eve dönüyorum daha ne olsun. hangi cihazdan bu verimi alabilirsiniz ?

DeeD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 4 + m5s+mix2
Konular
5
Almamak için için nedenlerim var dehşet fiyatları sen kimsinde uçuk fiyat veriyorsun senin bandın belli abi ikibinlira iken kendini ayfon görüp 4 binliralardan bahsediyorsun. yazık günah. telefon alıcam aylardır bakip bakip kapatıyorum sayfaları nokia 8 de 845 işlemci var 2200 lira s2 bakiyorum 1700 lira civarın el insaf ya. kendini premium gören bi firma oldun sen hayırdır? alınırmı alınmaz. beklemedeyim fiyat düşsün diye yok kur farkı yok garantı yok kvk derken güzel kapalıklıyolar mileti. herif mağaza acıyor beklenti içindesin fiyat koymuş cidden koymuş. umutsuz firma benim gözümde artık.

generalhd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
Para verip aldığım, garanti dışına çıkarmak istediğim cihazıma 720 saat bekleme süresi koymaları.
Çinli üreticilerin bir cihazı Çin dışında kullanmamanızı istemeleri.
Türkiye'de bulunan servisin,distribütörün sattığımız ürüne destek veriyoruz gibi dahiyane(!),müşteri odaklı(!) yaklaşımları.

hakan.aktas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
11
Direkt kendi girmedi diye biliyorum ama emin değilim. Yine evophone açmış sanırım.

Ayrıca mi store daki fiyatlar internet üzerindekinden anormal yüksek haklısınız
Almamak için için nedenlerim var dehşet fiyatları sen kimsinde uçuk fiyat veriyorsun senin bandın belli abi ikibinlira iken kendini ayfon görüp 4 binliralardan bahsediyorsun. yazık günah. telefon alıcam aylardır bakip bakip kapatıyorum sayfaları nokia 8 de 845 işlemci var 2200 lira s2 bakiyorum 1700 lira civarın el insaf ya. kendini premium gören bi firma oldun sen hayırdır? alınırmı alınmaz. beklemedeyim fiyat düşsün diye yok kur farkı yok garantı yok kvk derken güzel kapalıklıyolar mileti. herif mağaza acıyor beklenti içindesin fiyat koymuş cidden koymuş. umutsuz firma benim gözümde artık.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Mi 6 128 GB Seramik kaplama cihazımdan oldukça memnunum. Telefonu elinden düşürmeyen biri olarak şarjı akşam uyuyunca kadar yetiyor. %3 gibi bir şarjı mı kaldı? Sadece 20 dakikada full oluyor. Sırf bu hızlı şarj olayı dahi beni tatmin ediyor. Eşimin iphone 7 plus telefonunu günde 2-3 kere şarj etmesi beni daha çok rahatlatıyor.

MahmutDeveSürenOğlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
1
Konunun aciliyetle kilitlenmesini talep ediyorum. Planlı bir saldırı mevcut bu konu üzerinden Xiaomi'ye.
Konu tartışma amacıyla değil, bildiğiniz karalama amacıyla açılmış bir konu.

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Konunun aciliyetle kilitlenmesini talep ediyorum. Planlı bir saldırı mevcut bu konu üzerinden Xiaomi'ye.
Konu tartışma amacıyla değil, bildiğiniz karalama amacıyla açılmış bir konu.
Konu neden kilitlensin ki? Konuya yazan kullanıcıların sanıyorum hepsi Xiaomi telefon sahibi ve beğenmedikleri yanlarını 'kendince' doğru ya da yanlış dile getiriyorlar. Yanlışlar varsa düzeltin doğrusunu yazın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt