Sohbet Xiaomi Almamanız İçin Geçerli Sebepler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
"Her fikir bir olaydı, kurtla kuzu yan yana gezerdi" (Aşık Veysel) 8=)

Takılma derim naçizane.
Kurt a kuzu demek , fikir ise, buyrun... Meydan sizin (3. Şahıs olarak kullanılmıştır, yanlış anlaşılmasın..)

10lion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ney
Cihazım
mi 8
Konular
4
İphone da istediğiniz mp3 ü zil sesi yapar mısınız? Size bir gün süre.....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sizin sorunuza gelince , play store dan bi launcher indir istediğini yap. Orijinal istiyorsan twrp yükle 20 dakika sonra bulaşık yıkama haricinde keyfine göre kullanabileceğin onlarca yetenekli romlardan birini yükle....

Benim yazdıklarımın doğruluğunu 10 dakika içinde tekrar gösterdiğiniz için teşekkür ederim. İkonları 5x6 kullanmak için twrp rom yüklemem gerekiyor ve bu yazılıma kullanıcı dostu diyorsunuz. Halbuki iki tıkla basitçe ekstra hiçbir
şey yapmadan halledebildiğin bir sürü başka android var.

Bu yazılım son kullanıcı dostu değil telefonla uğraşmayı seven kullanıcı dostu.

iphone sorunuzun cevabını bilmiyorum hiç kullanmadım, ben daha önce kullandığım android telefonlar ile kıyaslıyorum.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Benim yazdıklarımın doğruluğunu 10 dakika içinde tekrar gösterdiğiniz için teşekkür ederim. İkonları 5x6 kullanmak için twrp rom yüklemem gerekiyor ve bu yazılıma kullanıcı dostu diyorsunuz. Halbuki iki tıkla basitçe ekstra hiçbir

iphone sorunuzun cevabını bilmiyorum hiç kullanmadım, ben daha önce kullandığım android telefonlar ile kıyaslıyorum.
Eski iPhone kullanan biri olarak basit zil sesi yapmak için doğru bayağı uğraşılıyordu jailbreak yokken.şimdi yine yok son yazılımlarda ..Android de indirin ZEDGE yıl anında istediğiniz zil sesini.secenekleri olan şekilde yükleyebilirsiniz .

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Sizin kısıtlama dediğiniz şey aslında özgürlük. Ama siz merdivenden inmeye bile üşeniyorsunuz. Hem temiz hava istşyor hem üşeniyorum diyorsunuz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Eğer sorununuzu çözmek istiyorsanız farklı bir başlık açabilirdiniz. Galiba üzüm yemek değil de bağcıyı dövmek istiyorsunuz :)

Çözüm için tema mağazasından 5x6 destekli bir tema kurabilir ya da farklı bir launcher kullanabilirsiniz. Root yetkisi almanıza gerek yok.

10lion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ney
Cihazım
mi 8
Konular
4
Eğer sorununuzu çözmek istiyorsanız farklı bir başlık açabilirdiniz. Galiba üzüm yemek değil de bağcıyı dövmek istiyorsunuz :)

Çözüm için tema mağazasından 5x6 destekli bir tema kurabilir ya da farklı bir launcher kullanabilirsiniz. Root yetkisi almanıza gerek yok.
teşekkür ederim tavsiyeniz için ama >
Soru - MIUI 10 için 5x6 gridli tema?

Ben telefonumu severek kullanıyorum benim derdim miui ye kulllanışlı denmesi ile ilgili. Ciddi manada miui hiç kullanışlı değil pratik değil. nasıl bu şekilde ün yapmış cidden anlamıyorum.

Ekranı misal 5x6 yapmak 1 saniyemi alması gereken bir ayar iken. Tema çöplüğünden tema indirmemi ve ordan favorileri seçip doğru temayı seçmemi söylüyorsunuz. Hangi tema miui 10la uyumlu belli değil hangi tema da 5x6 var belli değil milyon tane temayı tek tek indirip bakmam gerekiyor. Ki neredeyse o yöntemle doğru temayı buldum.

Başka misal ekranı bölmek için uygulamayı kapatmanız gerekiyor. İlk defa bunu gördüm bir yazılımda. Youtubeda bir video izlerken ekranı bölmek için youtubu kapatmak gerekiyor üstüne bide yine kırk takla ile ekranı bölüyorsunuz. Önceki telefonumda uygulamayı kapatmadan oynatılan video durmadan tek kaydırma hareketi ile ekranı bölebiliyordum.

Daha bir sürü bu şekilde pratiksizlik sayabilirim aklıma geldikçe.

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27

Ben telefonumu severek kullanıyorum benim derdim miui ye kulllanışlı denmesi ile ilgili. Ciddi manada miui hiç kullanışlı değil pratik değil. nasıl bu şekilde ün yapmış cidden anlamıyorum.

Ekranı misal 5x6 yapmak 1 saniyemi alması gereken bir ayar iken. Tema çöplüğünden tema indirmemi ve ordan favorileri seçip doğru temayı seçmemi söylüyorsunuz. Hangi tema miui 10la uyumlu belli değil hangi tema da 5x6 var belli değil milyon tane temayı tek tek indirip bakmam gerekiyor. Ki neredeyse o yöntemle doğru temayı buldum.

Başka misal ekranı bölmek için uygulamayı kapatmanız gerekiyor. İlk defa bunu gördüm bir yazılımda. Youtubeda bir video izlerken ekranı bölmek için youtubu kapatmak gerekiyor üstüne bide yine kırk takla ile ekranı bölüyorsunuz. Önceki telefonumda uygulamayı kapatmadan oynatılan video durmadan tek kaydırma hareketi ile ekranı bölebiliyordum.

Tema çöplúğü sözü bu temaları yapan emek veren Geliştiricilere saygısızlıktır bu sözünüz herşeyi alıp götürüyor....

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

v5 sonrasında MIUI sürekli geri gidiyor bu konuda size katılıyorum. İlk zamanlarında son derece özgün bir arayüz olarak ortaya çıkan MIUI her geçen gün, her geçen güncelleme ile "diğerleri"ne daha fazla özeniyor, daha fazla yaklaşıyor. Sizin bahsettiğiniz ün eski sürüm MIUI'lardan geliyor ve hala o eski günlerin ekmeğini yiyor maalesef. Gelişmiş ve kullanışlı olma özelliğini yitirmeye başladı MIUI, umuyorum kendi özüne en kısa zamanda döner.

hakanozerh

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9T Pro 6&64
Meslek
Lojistik Uzmanı
Konular
5
Tema çöplúğü sözü bu temaları yapan emek veren Geliştiricilere saygısızlıktır bu sözünüz herşeyi alıp götürüyor....

Abicim bu konuyu yoruma kapatsın bence yönetici arkadaşlar. Xiaomi telefonlarını alıp beğenmeyen satıp başka tel alabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt