Yardım Xiaomi 14 Pro EU veya Global Rom

Guby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuz
Cihazım
14 pro
Konular
0
Valla 3 gun oldu çinden aldım 24.000 mal oldu 3 gunkılıt acma rom yukleme yapmak ıcın aradım ettım bulamadım burada arkdaslar yardımcı oldular telegramdan ısım vs verdıler uzakdan baglanıp rom atıyormus dıye ama ben guvenemedıgım ıcın ıngılızce kullanıyorum.play store whatsap face ınst her sey kullanıyorum problem yasamadım sadece ıng fazla anlamadıgım ıcın yoruyor.

Direnç kaydı daha piyasada yok denıldı bende acelem yok nasılsa yurt dısı 4 ay kullanabılıyorsun bıtısıne yakın ıllakı yapılır dıye bekmedeyım.

eaytekin35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi note 10
Konular
2
Valla 3 gun oldu çinden aldım 24.000 mal oldu 3 gunkılıt acma rom yukleme yapmak ıcın aradım ettım bulamadım burada arkdaslar yardımcı oldular telegramdan ısım vs verdıler uzakdan baglanıp rom atıyormus dıye ama ben guvenemedıgım ıcın ıngılızce kullanıyorum.play store whatsap face ınst her sey kullanıyorum problem yasamadım sadece ıng fazla anlamadıgım ıcın yoruyor.

Direnç kaydı daha piyasada yok denıldı bende acelem yok nasılsa yurt dısı 4 ay kullanabılıyorsun bıtısıne yakın ıllakı yapılır dıye bekmedeyım.
Buradaki arklara guvenebilirsin ben daha önce çok kez yardım aldım 8 ay kullanabilirsun dediğin gibi 8 aya kadar 15 bile çıkar bu sorun hallolur

Guby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuz
Cihazım
14 pro
Konular
0
sahibindene koyacam zaten

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18
40 dolara kilidi açıyorlar 15-20 dakikada ondan sonra eu rom yüklüyorsun türkçeye dönüyor. Daha direnç kaydı yaptırmadım vakti var diye...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ciddimisin başkan direnç oluyorsa hemen Alaçam çok iyi haber verdin cok saol
Buradan takip edebilirsin...

Xalp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağızalp
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Toyota Araç Satış
Konular
1
Telefon geldi elime kullanıyorum tek yaşadığım sıkıntı, Iphone üzerinden rehberi aktardım whatsapp girdiğimde rehberi senkronize etmiyor, aradan 2-3 dakika geçiyor anca öyle senkronize ediyor. Her uygulamayı kapatıp açtığımda kişi listesini algılamadığı için sohbetlerin hepsinde numaralar yazıyor. Klavyede Türkçe olmadığı için google klavye indirdim sıkıntısız çalışıyor. Telefonu Türkçe yapamadım o kelek oldu.

darklorr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Inan
Cihazım
S20 +
Konular
1
Aldığınız cihaz global versiyon mu. Çin versiyonu almayı düşünüyorum 700 euroya ama band20 yok cihazda. Ne kadar problem yaratır/siz karşılaştınız mı?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Aldığınız cihaz global versiyon mu. Çin versiyonu almayı düşünüyorum 700 euroya ama band20 yok cihazda. Ne kadar problem yaratır/siz karşılaştınız mı?
14 serisinin global tanıtımı henüz olmadı. Satılan tüm 14 serisi Çin cihazı.

Turkcell kullanıyorsanız band 20 olmayışı önemsiz. VF ve TT için de kırsalda biraz yavaş çeker.

f2propoco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamdi
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
hocam nereden alıyorsunuz cihazı pro olmayan düz modelini en uygun 850 dolara gördüm bende düşünüyorum almayı

Üst Alt