Yardım Xiaomi 14 Pro EU veya Global Rom

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18
Merhaba Xiaomi 14 Pro aldım Haftaya elimde olacak fakat hiç bir yerde global veya eu rom bulamadım. Çıkmadımı acaba? Bilen lütfen yardım etsin...

adem78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adem
Cihazım
redmi not 8
Konular
0
Merhaba Xiaomi 14 Pro aldım Haftaya elimde olacak fakat hiç bir yerde global veya eu rom bulamadım. Çıkmadımı acaba? Bilen lütfen yardım etsin...
Valla bende aldım xiaomi 14 Pro hiç bir yerde global rom bulamadım yükleyen var ama oda ücretli 1250 tl yardımcı olursanız sevinirim.

gepettooo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kerem
Cihazım
mi6
Konular
0
merhaba bende yurt dışından mi 14 pro almayı düşünüyorum çin versiyonu aldıktan sonra global sürüm çıktı diyelim telefon kendisini güncelleyerek güncelleme ile globele geçiyor mu illa rom mu yüklemek lazım, bide ben alıp pasaporta kayıt ettirecem yukarıdaki yazdığım şey olacak ise kayıtta sıkıntı olabilir mi ilerisi için

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
eu rom cikmis arkadaslar bilginiz olsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhaba bende yurt dışından mi 14 pro almayı düşünüyorum çin versiyonu aldıktan sonra global sürüm çıktı diyelim telefon kendisini güncelleyerek güncelleme ile globele geçiyor mu illa rom mu yüklemek lazım, bide ben alıp pasaporta kayıt ettirecem yukarıdaki yazdığım şey olacak ise kayıtta sıkıntı olabilir mi ilerisi için
telefonun kendisi guncellemez sizin yeni romu yuklemeniz gerekecek.kayitta rom degisikligi sikintisi olmaz.siz imeiyi kaydediyorsunuz romu degil.ama alip pasaport kaydi yapmaniz cok hesapli olmaz bilginiz olsun yurtici surumunu alirsnz nerdeyse o paray

gepettooo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kerem
Cihazım
mi6
Konular
0
eu rom cikmis arkadaslar bilginiz olsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefonun kendisi guncellemez sizin yeni romu yuklemeniz gerekecek.kayitta rom degisikligi sikintisi olmaz.siz imeiyi kaydediyorsunuz romu degil.ama alip pasaport kaydi yapmaniz cok hesapli olmaz bilginiz olsun yurtici surumunu alirsnz nerdeyse o paray
Hocam teşekkür ederim açıklaman için 2 adet alacam tek harçla sim 1 leri kayıt ettirecem ayrıca aldığım ülkede tax free ile alınca daha da uyguna gelecek bakalım yurt dışı planım aralık ayı içerisinde asya ülkesine

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
Hocam teşekkür ederim açıklaman için 2 adet alacam tek harçla sim 1 leri kayıt ettirecem ayrıca aldığım ülkede tax free ile alınca daha da uyguna gelecek bakalım yurt dışı planım aralık ayı içerisinde asya ülkesine
oyley yaparsaniz daha mantikli olur hocam.ocaktan once yapmaya calisin kayit ucretleri artacak

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Daha globale tanıtılmamış cihazdan global rom bekliyorsunuz

eaytekin35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi note 10
Konular
2
Kaç paraya aldın usta bende 13 proyu satıyorum 14 pro ya gecicem kasası çok hoşuma gitti ayrıca çift katmanlımı anakartı araştırınız mi imei işini nasıl yapacaksiniz

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Kaç paraya aldın usta bende 13 proyu satıyorum 14 pro ya gecicem kasası çok hoşuma gitti ayrıca çift katmanlımı anakartı araştırınız mi imei işini nasıl yapacaksiniz
Çift katmanlı,
Kayıt 13 Proda olduğu gibi olmayacak.

Üst Alt