İpucu VOLTE VOWIFI 4G Hakkında Bilgilendirme

bulentevcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bulent
Cihazım
mi6
Konular
0
Ne volte,molteymiş breeehhhhh,sanki normal şartlatda telefonu kullanamıyor insanlar bir volte bilmemne için hat değiştirmeler falan,filan.bir dünya taklalar anlamıyorum bu olayları,takıntı haline gelmiş bu meseleler,güncelleme konusuda aynı şekilde,psikolojik rahatsızlık başka bir şey değil...

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Ne volte,molteymiş breeehhhhh,sanki normal şartlatda telefonu kullanamıyor insanlar bir volte bilmemne için hat değiştirmeler falan,filan.bir dünya taklalar anlamıyorum bu olayları,takıntı haline gelmiş bu meseleler,güncelleme konusuda aynı şekilde,psikolojik rahatsızlık başka bir şey değil...
VoLTE değil de VoWiFi baya mühim bir özellik. Sinyalin çekmediği yerlerde çok işe yarıyor. Kendime alacağım telefonlarda baktığım ilk özelliklerden biri oluyor.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Turktelekom da fazla bir sıkıntı çekmiyordum, açıkçası vodafone a da daha yeni geçtim ve kaldığım bölgede çekim gücü olarak diplerde olan turktelekom dan sonra bir rahatlama hissetmedim değil :) uzun süreli kullanımda eğer sorun yaşarsam veya yaşamazsam buradan konuyu güncellemeye devam edeceğim.

Bu negatif yazınız şebekeme etki etmez umarım :D

Taahhüt yoktu değil mi? :D

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Mi A3'e HDSES özelliği aktif edilmiş Turkcell hattı taktım. Kodlar ile VoLTE ve VoWiFi'ı etkinleştirdim. VoLTE çalıştı ama VoWiFi çalışmadı. IMS menüsünde buton açık olduğu hâlde hizmet durumu ekranında Kablosuz üzerinden görüşme kullanılamıyor diyor. Diğer Xiaomi telefonlardaki gibi EFS klasöründe değişiklikler yapmak gerekiyor sanırım.

miui playet

Tecrübeli Üye
Uzman Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
75
Kullandığım paketi de şuraya bırakıyım.

7GB 750DK 250SMS. 27TL
hocam varsa linki veya tarifenin adını yazabilir misiniz

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Yalnız konunun başında yazanlar olayı farklı vodafone imei numarasını bakmaksızın volte ve vowifi hizmetini veriyor o yüzden tak diye çalışıyor.Turkcell ve Türk Telekomda hemen açılmamasını sebebi imei üzerinden telefon bilgilerini alıyor ve uğraştırıyor şahsen ben efs falan uğraşmadan kullanabiliyorum.Farklı hatta sim kartımı taktım hemen oldu. İmei atılmış cihazlarda daha çok sıkıntı çıkarıyorlar eğer resmi alınmış ise arayınca çözüyorlar işini.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Ben kullanıyorum henüz pişman olmadım diyen de henüz olmamıştır, yakındır.
Bilgilendirme için teşekkürler... İki ay önce bende bu tarifeye geçtim. Genel anlamda çok memnunum.
O benim herhalde hocam... wasntme~~

Türsel'in, 40 lira olan faturamı 110 liraya çıkardığında ve daha uygun tarife size çıkmıyor dediğinde, içlerindeki irlandalı biri (türsel çalışanı) "abi faturasız bir operatöre geç, üç gün sonra gel ben sana uygun tarife bulurum demesi ile "nasıl olsa kalıcı değilim" diyerek ön yargılı olduğum Vodafone geçtim... Kullandığım her yerde çekim kalite ve durumun test ettim ve iki aya yaklaşıyor çok memnunum... Idea~~

Not, forumun alıntılama sisteminde tuhaflık var. :D

Üst Alt