İpucu Türk Telekom Hattınızı Farklı Cihazlara Takmadan 4.5G ve VoLTE Etkinleştirme

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
iphone, samsung, lg, vestel, gm gibi cihazların birine sim kartınızı taktıktan sonra "hdses" yazıp 2200 a gönderin. aktifleştirildi cevabı gelince sim kartı kendi telefonunuza takın, ayarlar kısmında volte'yi açın, rom destekliyorsa durum çubuğunda volte yazısını görürsünüz. başka bir kontrol yöntemi de telefonla arama yaparken 4g'den 3g'ye düşmüyorsa volte aktiftir... bu yöntemlerle volte açılmamışsa mmengi üstadın açtığı "qualcomm cihazlarda volte aktifleştirme..." konuyu okumanızı öneririm.
En sağlıklı ve en basit yöntem

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

falsemessiah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
abc
Cihazım
redmi
Konular
0
Sayın xxx xxxx Şirketimize ulaşan bildiriminize ilişkin gerekli incelemeler yapılmış ve inceleme sonucu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Tarafımızdan yapılan incelemelerde xxxx numaralı hattınızda kullanmış olduğu cihaz sistemlerimizde XiaoMi Redmi 6 olarak görüntülenmektedir. HD+ görüşme teknolojisi VoLTE ( Voice over LTE) olarak adlandırılmaktadır. HD+ görüşme (VoLTE) ses ve görüntülü görüşmelerinizi 4.5G şebekesi üzerinden çok daha yüksek bir ses ve görüntü kalitesiyle gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Konuya ilişkin volte servisinden bireysel faturalı abonelerimiz faydalanabilmektedir. Detaylı bilgi için linkini ziyaret edebilirsiniz. Konuya ilişkin HD+ görüşmeden yararlanabilen cihazlar; Apple Iphone 6, LG K9, Samsung Galaxy J7 Pro, Apple Iphone 6 Plus, LG Q Stylus +, Samsung Galaxy J7 Pro (2018) - 64GB, Apple Iphone 6S, LG Q6, Samsung Galaxy Note 5, Apple Iphone 6S Plus, LG Q7 Plus, Samsung Galaxy Note 8, Apple Iphone 7, LG V10, Samsung Galaxy S6,Apple Iphone 7 Plus, LG V20, Samsung Galaxy S6 Edge, Apple Iphone 8,LG V30, Samsung Galaxy S7, Apple Iphone 8 Plus, Samsung Galaxy A3(2017), Samsung Galaxy S7 Edge, Apple Iphone SE, Samsung Galaxy A5(2017), Samsung Galaxy S8, Apple Iphone X, Samsung Galaxy A6 (2018), Samsung Galaxy S8 Plus, General Mobile GM 5 Plus, Samsung Galaxy A6+ (2018), Samsung Galaxy S9, General Mobile GM 6, Samsung Galaxy A7(2017), Samsung Galaxy S9 Plus, General Mobile GM 8, Samsung Galaxy A8 (2018), SONY Xperia XA1, General Mobile GM 8 Go, Samsung Galaxy A8 Plus (2018), SONY Xperia XA1 Plus, Huawei P20, Samsung Galaxy Grand Prime Pro, SONY Xperia XA1 Ultra, LG G4, Samsung Galaxy J4 (2018), SONY Xperia XZ Premium, LG G5, Samsung Galaxy J5 Pro, SONY Xperia XZ1, LG G5 SE, Samsung Galaxy J6, Türk Telekom Stylus 3, LG G6, Samsung Galaxy J7 Duo, Vestel Venüs 6, LG G7 ThinQ, Samsung Galaxy J7 Duo, Vestel Venüs GO, LG K11, Samsung Galaxy J7 Prime 2,Vestel Venüs Z20. Bilginize.

bu cevabı verdiler ama bu cevapta olumlu veya olumsuz birşey göremedim ben :D

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
şaka gibi adamlar şikayet oluşturma kısmını kapatmışlar şikayet oluşturamıyorum

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18

romedon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şafak
Cihazım
mi 8 lite
Konular
6
Sadece faturalı hat mı gerekiyor?

falsemessiah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
abc
Cihazım
redmi
Konular
0
Nerede kapatmışlar?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

En gıcık olduğum cevap. Bana da gelmişti ilk başlarda. Adamlar kopyala yapıştır cevap veriyorlar.

BTK üzerinden yazdığıma da aynı cevabı vermişler :D

falsemessiah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
abc
Cihazım
redmi
Konular
0
İbişlik resmen. :D

Az önce müşteri temsilcisi tarafından arandım. Dedim geçici tanımlama yapıyormuşsunuz onu yapın bari. Geçici tanımlama 2-3 saat içerisinde kapanır ama dedi. Tamam olsun yapın dedim :D

Ayrıca cihazımın listeye eklenmesi için de ilgili birime göndereceklermiş talebimi. Bakalım...

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
merhaba eline sağlık. Bende ağ ayarlarından volte seçeneği çıktı onu aktif ettim ama saatin orada volte yazısı ya da hd yazısı çıkmadı neden acaba?

Üst Alt