Çözüldü Servis sorunsalı

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Bu konuda fixpack i tebrik ediyorum cihaz bozuldu mu? ya da kırıldı mı ? Su dök gönder maximum 10 günde cihazın yenilenmiş bir şekilde elinde

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
İki yıldır xiaomi kullanıyorum. Cihazlarım delta garantiliydi. Mi4 cihazımın ghost screen problemi 5 günde, mi5s cihazımın kamera odaklama problemi 9 günde çözüldü. Problemler tekrar etmedi. Hala iki cihazımda aktif kullanımda. Mi4 ben sattıktan sonra iki kere daha gitti yazılım için 1 haftada geldi. Yalnız şunu belirtmekte fayda var. Mi4 için son iki sefer hariç cihazlarımı servise hep elden teslim ettim. Problem tespit edilemedi arandım gittim gösterdim yapıp verdiler. Yani vaktiniz varsa cihazınızın üstüne düşmek için sorun yok. Yoksa da yetkili bir satıcı üzerinden cihazınızı servise ulaştırmak faydanıza olacaktır. Cepport bu noktada bir artı sağlayabilir. Sonuç olarak kıyas yaptığımızda bugün birçok firmanın resmi yetkili servisi bile problem çıkarabiliyor cihaz onarımlarında. Kabul edilebilir fiyatlara iyi cihazlar alabiliyoruz bu sayede.

Tiraki59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
asus zenfone
Konular
11
İki yıldır xiaomi kullanıyorum. Cihazlarım delta garantiliydi. Mi4 cihazımın ghost screen problemi 5 günde, mi5s cihazımın kamera odaklama problemi 9 günde çözüldü. Problemler tekrar etmedi. Hala iki cihazımda aktif kullanımda. Mi4 ben sattıktan sonra iki kere daha gitti yazılım için 1 haftada geldi. Yalnız şunu belirtmekte fayda var. Mi4 için son iki sefer hariç cihazlarımı servise hep elden teslim ettim. Problem tespit edilemedi arandım gittim gösterdim yapıp verdiler. Yani vaktiniz varsa cihazınızın üstüne düşmek için sorun yok. Yoksa da yetkili bir satıcı üzerinden cihazınızı servise ulaştırmak faydanıza olacaktır. Cepport bu noktada bir artı sağlayabilir. Sonuç olarak kıyas yaptığımızda bugün birçok firmanın resmi yetkili servisi bile problem çıkarabiliyor cihaz onarımlarında. Kabul edilebilir fiyatlara iyi cihazlar alabiliyoruz bu sayede.
yetkili firma uzerinden cihazimi servise ulastirmakta cepport nasil yardimci olacak, onlar mi gönderecek
[doublepost=1515234850,1515234614][/doublepost]
Zannediyorum arkadaş yanlış yazmış... "MIUI destekli" değil "MIUI Türkiye Destekli" cihazlar. Burada kast edilen bizleriz :)

Tüm mesajlarınızı tek tek alıntılamak istemedim ancak yazdıklarınıza kısaca cevap vermeye çalışayım. Sitemizin telefon satışları Cepport firması üzerinden yapılmaktadır ve Cepport üzerinden satın alınan tüm cihazlara destek vermekteyiz. Bu aslında tek bir mesajla anlatılabilecek kadar yüzeysel değil ancak ülkemize girişi yapılacak cihazlara karar verilmesinden 2 yıllık yasal garanti süresi sonuna kadar her aşamada Xiaomi kullanıcılarının yanında olmaya çalışıyoruz. Biraz daha açmam gerekirse bildiğiniz üzere Xiaomi Çin merkezli ve bazı cihazları ülkemizde kullanılmaya uygun değil. İthalatı yapılacak cihazlar belirlenirken alanında uzman arkadaşlarımız gelecek cihazları Cepport yetkilileri ile istişare ederek belirliyor. Satışa çıkma tarihi, cihazların fiyatları, teknik servis firmasının belirlenmesi, müşteri bilgilendirmesi gibi satışa başlamadan önceki süreçlerde hem danışmanlık hem de forum kullanıcılarının istek ve beklentilerinin aktarılmasında aracılık görevi üstleniyoruz. Satış esnasında ve sonrasında yaşanabilecek sorun ve sıkıntılarda bizler yine buradayız. Gerek Cepport, gerek resmi kurumlar gerekse de yetkili teknik servis yetkilileri ile sürekli temas halindeyiz ve kullanıcılarımızın sorunlarının mümkün olan en kısa sürede çözülmesi için çabalıyoruz. Kullanıcılarımız pek çok problemi servise göndermeden bizlerle temasa geçerek evlerinde rahatça çözebiliyorlar. Servisteki cihazlarla ilgili yaşanabilecek sorunlar ilk elden takip edilebiliyor. THH'ye gerek kalmadan değişim veya iade alan kullanıcılarımızı forumumuzdaki konularından siz de takip edebilirsiniz...

Kusura bakmayın kısaca cevap vermeye çalışayım demiştim ama pek çok ayrıntıya girmememe rağmen son derece uzun bir mesaj oldu. Hatta yazdıkça daha da aklıma geliyor ancak daha fazla uzatmayacağım. Bizler bu kadar emek verip ülkemizde distribütörler de dahil hemen hiç bir firmanın sun(a)madığı desteği Xiaomi kullanıcılarına sunmaya çalışırken sizin bunu içi boş bir algı operasyonu olarak tanımlamanız beni gerçekten üzdü. Aklınızdaki soruları tam olarak çözmese de umuyorum yazılan "MIUI Türkiye Destekli" ibaresinin içi boş bir algı operasyonu olmadığını biraz olsun anlatabilmişimdir.
n11 gg hb epptavm vesaire sitelerdeki herhangi bi saticidan farkli olarak urun hakkinda bilgi sahibi oldugunuza ve aliciya yardimci olma konusunda daha yetkin oldugunuza ikna oluyorum yavastan. dedigim gibicepporttan almaya karar verdim zaten. delta servis ile ilgili internetteki korkunc olumsuz yorum, goruslere ragmen dediklerinizden yola cikarak guvenmek istiyorum. size, servise, telefonda bir sikinti ciktiginda duzeltilecegine. haksiz ve yersiz olan ithamlarim varsa ozrumu kabul edin madem.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
yetkili firma uzerinden cihazimi servise ulastirmakta cepport nasil yardimci olacak, onlar mi gönderecek
[doublepost=1515234850,1515234614][/doublepost]
n11 gg hb epptavm vesaire sitelerdeki herhangi bi saticidan farkli olarak urun hakkinda bilgi sahibi oldugunuza ve aliciya yardimci olma konusunda daha yetkin oldugunuza ikna oluyorum yavastan. dedigim gibicepporttan almaya karar verdim zaten. delta servis ile ilgili internetteki korkunc olumsuz yorum, goruslere ragmen dediklerinizden yola cikarak guvenmek istiyorum. size, servise, telefonda bir sikinti ciktiginda duzeltilecegine. haksiz ve yersiz olan ithamlarim varsa ozrumu kabul edin madem.

Estağfurullah hocam :)

Delta Servis yetkilileri de forumumuzda yer alıyor. Yaşayabileceğiniz her hangi bir problemde bizleri veya kendilerini etiketleyebilirsiniz.

Tiraki59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
asus zenfone
Konular
11
Estağfurullah hocam :)

Delta Servis yetkilileri de forumumuzda yer alıyor. Yaşayabileceğiniz her hangi bir problemde bizleri veya kendilerini etiketleyebilirsiniz.
hocam gg e girdim siparis verecektim note 4 895 lira pwbank cam kilifsiz olan. urun yok. kalkmis. tukendi mi acaba daha dun vardi

Waxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 64 GB
Konular
3
merhaba. 2 haftalik araştırma sonucu alacagim modeli netleştirdim: redmi nt 4 ancak sorun su ki teknik servis konusu siparisi vermekten beni alikoyuyo. en yaygin delta ve evo ve bunlari googleda aratinca neredeyse sikayetten baska bir sey yok. kvkli olanlar pahali kvk düşünmüyorum. kalakaldim boyle ne redminote4ten vazgeçip belki resmi distributoru olan modellere yönelebiliyorum ne de bu servislerle ilgili yorumlar buyken alim yapabiliyorum. ne yapmamı önerirsiniz?

algı operasyonu yaptığım yok dostum. Alıp almamak sana kalmış, İthalatçı Kargo delta servis 1 hafta önce yakınımın telefonunu gönderdik, ne gibi bir sorunun var anlayamadım bir sorunum olduğunda durumu bana karşı açıkladılar bu yüzden cepport'u tavsiye ettim.
cep portu tavsiye edersiniz sıkıntı yok porblemli bir firma değil ama delta servis problem mi max telefonuma şarjı bitti kapandı açılmadı ve delta servis anakart arızası yüzünden garanti dışı bıraktı 750 lira fiyat istiyor ? delta servis garantili cihaz almak mı almamak mı sorun bu ?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cep portu tavsiye edersiniz sıkıntı yok porblemli bir firma değil ama delta servis problem mi max telefonuma şarjı bitti kapandı açılmadı ve delta servis anakart arızası yüzünden garanti dışı bıraktı 750 lira fiyat istiyor ? delta servis garantili cihaz almak mı almamak mı sorun bu ?

Delta Servis 1 veya Delta Servis 2 yardımcı olabilirler zannediyorum :)

Üst Alt