Çözüldü Servis sorunsalı

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Aslında distribütor garantili ve ithalatçı garantili cihazlar için bir kaç söylemek lazım. Paralel ithalat cihazlar için oluşan olumsuz algı pek de haksız değil bence... Yani bağımsız bir ithalatçının marka derdi yoktur, tek düşüncesi edeceği kardır. Marka değerli ise getirir, değerini kaybederse getirmez ve kar edebileceği farklı markaya yönelir... Getirdiği cihazın markası önemli değildir hangisi karlı ise onu getirir, markaya veya marka kullanıcılarına yatırım yapmaz. Hatta kendi markası da değerli değildir. Sıkıntı yaşarsa şirketi kapatır, yenisini açar, yeni bir ofis tutar ve hiç bir şey olmamış gibi devam eder. Bu nedenle de tüketici mağdur olur. Oysa distribütörler öncelikle markalarına yatırım yaparlar. Kar, marka değerli olduğunda kendiliğinden gelir. Apple fanları olmasa bu kadar değerli olabilir miydi? Kullanıcıların memnuniyet düzeyi distribütörler için çok önemlidir çünkü distribütörler farklı marka satmaz. Yarın yeni bir şirket kurar yoluma devam ederim demez. Samsung Türkiye Apple satar mı? :)

Bu noktada Cepport diğer ithalatçılardan ayrılan bir firma. Bizlerin de Cepport ile çalışmasındaki en temel etmen bu zaten. Öncelikli olarak köklü bir firma. 17 yıllık bir geçmişe sahip. Bu kadar zaman sonra ben kapatır yeni şirket açarım gibi düşüncesi olması mümkün değil. Hem kendi markasına bir o kadar da (hatta daha fazlasını da) Xiaomi markasına yatırım yapıyor. MIUI Türkiye'yi ve Xiaomi'yi kendi markası olarak sahiplendi. Aynen sizin söylediğiniz gibi ben sattım git derdini servise anlar demiyor. Bir distribütör nasıl davranırsa aynen o şekilde davranıyor. ve en güzel yanlarından biri bunları yaparken ithalatçı olmasının getirdiği alışkanlıkla fiyatları hep en düşük seviyede tutuyor. :)
Tabiki sizler ve daha sonrada bizler tarafından çok daha büyük ve iyi yerlere gelecektir CEPPORT. Burada en önemli husus sizin altını çizdiğimiz Apple ve müşterilerinin kurduğu bağ, bu bağı izah ettiğimizde ve anlattığımız da çevremize bu yaygınlık domino etkisiyle büyümeye devam edecektir....

Waxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 64 GB
Konular
3
Merhaba;

Anakart arızası yüzünden garanti dışı bırakma durumu yoktur. Darbeden, sıvıdan, imei etiketinin zarar görmesinden, yetkisiz müdahale vb. durumlardan kaynaklı cihaz garanti dışı bırakılır. Cihazınızın bilgilerini özel mesaj yoluyla tarafımıza yollarsanız daha sağlıklı bir şekilde size geri dönüş sağlamak isteriz.

Saygılar,
Delta Servis
Zaten 8 ay önceki darbe izinden dolayı şarj bitiminde kapanan ve bir daha açılmayan anakart arızası denilen ve bu arızayı 8 ay önceki darbe izine bağlayan sizlersiniz. delta servis 1 adlı arkadaş 750 tl olan ücrete karşı 50 tl indirebiliriz demesine karşı yaptıralım diye servis arandığında geri 750 tl fiyat çekiliyor öyle bişey olmaz ve inemeyiz deniliyor telefonun ucundaki bayan tarafından . birbirinizden haberiniz yok malesef Bekliyorum umarım dönüş sağlarsınız. özelden iletişim bilgisi atıyorum....

gkn07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan demir
Cihazım
mi 5
Konular
1
Delta servis mi aman uzak olsun Aralık ayından beri telefonum onlarda aradığımda söyledikleri şey ürün serviste onarımı devam ediyor mail atsamda hep aynı cevaplar telefon iyi garanti maalesef yok 15 iş günü geçti 20 dolmasına az kaldı ;)

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Delta servis mi aman uzak olsun Aralık ayından beri telefonum onlarda aradığımda söyledikleri şey ürün serviste onarımı devam ediyor mail atsamda hep aynı cevaplar telefon iyi garanti maalesef yok 15 iş günü geçti 20 dolmasına az kaldı ;)

Merhaba;

Cihazınız ile alakalı bilgileri özel mesaj yoluyla tarafıma yollarsanız size yardımcı olmak isteriz.

Saygılar,
Delta Servis

gkn07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan demir
Cihazım
mi 5
Konular