Çözüldü Servis sorunsalı

Tiraki59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
asus zenfone
Konular
11
Şuan hem algı operasyonu yapıyorum hemde gerçekleri söylüyorum....Deneyimlerim ile sabittir durum.... CEPPORT xiaomi cihaz konusunda en uzman satıcı firmadır. Cepport tan kimseyi de tanımam etmem trk ilişkimiz yaptığım 3_5 alışveriş... Hem öneri fikir isteniyor hemde yardımcı olana atar gider yapılıyor pes vallahi.......
konu satici degil teknik servis. alti bos anlamsiz yaniltici o ibareyi kullaninca cepport pompalayicisi sandim arkadasi ondan tepki gosterdim. o anlamsiz ifade sinirlerimi bozuyor.
[doublepost=1515175154,1515175126][/doublepost]
tamam CEPPORT iyi bir satıcı olabilir sorun servis ağı bence garantisiz yurt dışı cihaz almak daha mantıklı dahada ucuz çünkü servis delta evo bunlar hikaye bakmıyorlar bakmadıkları gibi saçma sapan bahanelerle kullanıcı hatası deyip üstünden atıyorlar çaresi varmı tabiki var hakem heyeti bu servis lerle iyi baş ediyor ALLAH razı olsun
thh parami geri almami saglar mi bi sikinti halinde guvenebilir mym

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
konu satici degil teknik servis. alti bos anlamsiz yaniltici o ibareyi kullaninca cepport pompalayicisi sandim arkadasi ondan tepki gosterdim. o anlamsiz ifade sinirlerimi bozuyor.
[doublepost=1515175154,1515175126][/doublepost]
thh parami geri almami saglar mi bi sikinti halinde guvenebilir mym
aynen baktın cihazda bir sıkıntı var yolla servise sorun çözülmezse sağolsun hakem heyeti köküne kadar sorunu çözüyor evel Allah

Tiraki59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
asus zenfone
Konular
11

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
4 yada 5 ay

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Xiaomi kullanmak istiyorsak ve kvk nin fahiş servis bedelinden telefon almak istemiyorsak deltadan baska çare varmı arkadaşlar.... Bana sanki cevabını bildiğimiz soruları soruyoruz gibi geliyor... Xiaomi kullanmak istiyorsan, delta yada güvenmiyor san yapacak tek şey satıcıyı bari iyi seçmek bunu anlatmaya çalışıyorum bunun için CEPPORT diyorum....

Tiraki59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
asus zenfone
Konular
11
Xiaomi kullanmak istiyorsak ve kvk nin fahiş servis bedelinden telefon almak istemiyorsak deltadan baska çare varmı arkadaşlar.... Bana sanki cevabını bildiğimiz soruları soruyoruz gibi geliyor... Xiaomi kullanmak istiyorsan, delta yada güvenmiyor san yapacak tek şey satıcıyı bari iyi seçmek bunu anlatmaya çalışıyorum bunun için CEPPORT diyorum....
sana guveniyor ve urunu cepporttan alma karari almis bulunuyorum. hayırlısı.

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
servis imkaninda miui destekli tek satici, bu ne demek? fikrin var mi? mi ui arayuz degil mi? arayuz servise destek mi veriyor? muhtemelen markayi firmayi kastediyosun orda hadi oyle olsun. servis imkaninda xiaomi destek mi veriyor? ne alaka?

Zannediyorum arkadaş yanlış yazmış... "MIUI destekli" değil "MIUI Türkiye Destekli" cihazlar. Burada kast edilen bizleriz :)

Tüm mesajlarınızı tek tek alıntılamak istemedim ancak yazdıklarınıza kısaca cevap vermeye çalışayım. Sitemizin telefon satışları Cepport firması üzerinden yapılmaktadır ve Cepport üzerinden satın alınan tüm cihazlara destek vermekteyiz. Bu aslında tek bir mesajla anlatılabilecek kadar yüzeysel değil ancak ülkemize girişi yapılacak cihazlara karar verilmesinden 2 yıllık yasal garanti süresi sonuna kadar her aşamada Xiaomi kullanıcılarının yanında olmaya çalışıyoruz. Biraz daha açmam gerekirse bildiğiniz üzere Xiaomi Çin merkezli ve bazı cihazları ülkemizde kullanılmaya uygun değil. İthalatı yapılacak cihazlar belirlenirken alanında uzman arkadaşlarımız gelecek cihazları Cepport yetkilileri ile istişare ederek belirliyor. Satışa çıkma tarihi, cihazların fiyatları, teknik servis firmasının belirlenmesi, müşteri bilgilendirmesi gibi satışa başlamadan önceki süreçlerde hem danışmanlık hem de forum kullanıcılarının istek ve beklentilerinin aktarılmasında aracılık görevi üstleniyoruz. Satış esnasında ve sonrasında yaşanabilecek sorun ve sıkıntılarda bizler yine buradayız. Gerek Cepport, gerek resmi kurumlar gerekse de yetkili teknik servis yetkilileri ile sürekli temas halindeyiz ve kullanıcılarımızın sorunlarının mümkün olan en kısa sürede çözülmesi için çabalıyoruz. Kullanıcılarımız pek çok problemi servise göndermeden bizlerle temasa geçerek evlerinde rahatça çözebiliyorlar. Servisteki cihazlarla ilgili yaşanabilecek sorunlar ilk elden takip edilebiliyor. THH'ye gerek kalmadan değişim veya iade alan kullanıcılarımızı forumumuzdaki konularından siz de takip edebilirsiniz...

Kusura bakmayın kısaca cevap vermeye çalışayım demiştim ama pek çok ayrıntıya girmememe rağmen son derece uzun bir mesaj oldu. Hatta yazdıkça daha da aklıma geliyor ancak daha fazla uzatmayacağım. Bizler bu kadar emek verip ülkemizde distribütörler de dahil hemen hiç bir firmanın sun(a)madığı desteği Xiaomi kullanıcılarına sunmaya çalışırken sizin bunu içi boş bir algı operasyonu olarak tanımlamanız beni gerçekten üzdü. Aklınızdaki soruları tam olarak çözmese de umuyorum yazılan "MIUI Türkiye Destekli" ibaresinin içi boş bir algı operasyonu olmadığını biraz olsun anlatabilmişimdir.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Hocam zaten buradaki herkesin garantisi ya evo ya da deltadır. Cepporttan almadığım için pişmanım öyle diyeyim size yani forum da sorunları çözmek için var ne sıkıntınız varsa konu açmanız yeterli herkes burada birbirine yardım etmek için var saygılar.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
İşte Gerçek bu :)

Arkadaşlar iphone 'un bile Tamir Edildiği Bir Ülkede yaşıyorsunuz verdiğiniz para 6000 lira değil hala neyin tribindesiniz anlamıyorum.
Garanti servislerinin hepsi çöptür. Al sana algı operasyonunun kralı elektronik alette şans işidir burda ahmet mehmet sana ooo süper işlerinde muhteşemler hemen çözüyorlar gibi cevaplar verebilir ama karşındakide bir teknik servis ve resmi olarak ülkende değil ki ülkende olsa bile görüyoruz bir cihaz tamire gittiyse düzen tutmaz bu iş böledir helede elektronikte ....

Kısacası işin özü şu eğer garanti istiyorsan bu ülkede bulamazsın bunu bir geçelim şu an en iyi teknik servis ülkede teleservice dir. Bilenler bilir
şu zamana kadar milyon kere telefonda agzımı bozmuşumdur hesabını siz yapın ki ben çok sakin bir insanım o yuzden hiç kendinizi kasmayın cihaz bozuksa yapabileceğiniz hiçbişey yok ve emin olun her garantiye gönderdiğinizde eskisinden daha bozuk halde alacaksınız

İyi günler dilerim....

Üst Alt