Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Merhaba 6 gün önce ideal seçim isimli firmadan aldığım redmi 5 plus cihazımın ekranını tam ortasında ölü piksel bulunuyor. Bununla ilgili ne yapmalıyım?
    opsmudedin
    opsmudedin
    İdeal secim firmasiyla gorusum iade surecine gecin
    Merhabalar uzun zamandır kullandığım cihazda (Mİ6 128GB SERAMİK) ghost screen mevcut servisinize göndericem fakat ne kadar sürede tamir olur öğrenebilirmiyim ?
    garantim delta değil.taktığınız batarya 2018 üretimmiş.telefonum mi 5.batarya almak istiyorum sizden parasıyla
    Merhaba ,

Telefonumu Ceppordan aldım 5 ay oldu ama ekranımda sarı leke çıktı. Telefonumu hiç düşürmedim vaya su ile hiç temas etmedi birden oluştu.Nasıl bir yol izlemem gerek acaba?
    O
    OTTOMAN 24
    Hocam Okuma Modu Açılmış Olaması Olası bir ihtimal,bir bakın derim.
    O
    onuri
    Merhaba,

okuma Mode derken çok fazla bilgim olmadığı için soruyorum.Sarı leke ekranın sağ tarafında oluştu
    iyi günler. Ben Xiaomi Mİ5 32GB versiyon cihazı kullanıyorum. Cihazımın şarja takılıyken şarj olmadığını fark ettim.

Cihazım 2 günden beri 4.5 - 5 saatte %30 şarja anca ulaşabiliyor. Her geçen gün bataryamın ömrü olması gerekenden daha hızlı azalıyor. Eskiden 1 günü rahat çıkaran cihazım yarım günü çıkaramıyor.(prize bağlı yaşıyorum) Hangi kablo ve adaptörü denediysem sonuç alamadım.
    Delta Servis 2
    Delta Servis 2
    Merhaba,

Ürünün incelenmesi için tarafımıza gönderebilirsiniz.

Ürününüzü yurtiçi kargo 282 140 974 anlaşmalı numaramızla gönderebilirsiniz. Ürününüzü, şikayetlerinizi belirten bir not ve fatura fotokopisi ile beraber göndermenizi rica ederiz. Yazılım güncellemesi gerekebileceğinden dolayı yedeğinizi almanızı öneririz.
    Merhaba son güncellemeden sonra cihazimdaki yüklü uygulamalarda sürekli durdu uyarısı çıkıyor gelişmiş seçeneklerden zorla kapamaları kapattım olmadı veriyi sildim yine olmadı lütfen bana bir çözüm söyleyin teşekkürler telefon mi 5s bu arada
    Delta Servis 2
    Delta Servis 2
    Merhaba,

Ürününüzü yurtiçi kargo 282 140 974 anlaşmalı numaramızla gönderebilirsiniz. Ürününüzü, şikayetlerinizi belirten bir not ve fatura fotokopisi ile beraber göndermenizi rica ederiz. Yazılım güncellemesi gerekebileceğinden dolayı yedeğinizi almanızı öneririz.
    kolay gelsin 3.parti tema yükledim miui theme editor ile yazı tipi için yeniden başlatma istedi telefon kapandı geri açılmadı sürekli recovery ekranına atıyor ne yaplıyım ne olur yardımcı olun. cihaz mi 6
    Delta Servis 2
    Delta Servis 2
    Yedekleme yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Yazılımsal bir durum olduğunda cihazınız sıfırlanabilir.
    T
    trgeneral
    Yedekleme yapamıyorum telefon sürekli recovery ekranına atıyor kendini mipcsuite ile bağlanmaya çalışıyorum o da görmüyor
    Delta Servis 2
    Delta Servis 2
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt