Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    696

Orhannh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Android
Konular
7
Walla akıcı olmadıgını söyleyen tek kişisiniz hocam eu kararlı rom kesinlikle tüm romlardan daha akıcı ve stabildir hani mevzu eu roma geçmeniz değil mıuı 12 henüz yeni stock romda da olsanız custom Romda da olsanız farketmez ilk sürümlerde şarj ve perfonmans sıkıntıları görülür mıuı 11 de ilk çıktığında böyleydi memnun değilseniz mıuı 11.0 7.0 eu roma geçin konuda onun linkide mevcut
Global da böyle bir sorun yoktu mesela pubg mobile yüksak ayarlar HD yani bir maçta%3 şarjım giderken%10 şarj gitmeye başladı saçmalık bu bence yani şarjdan saat 4 de çektim şuan 52 normal değil yani

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Global da böyle bir sorun yoktu mesela pubg mobile yüksak ayarlar HD yani bir maçta%3 şarjım giderken%10 şarj gitmeye başladı saçmalık bu bence yani şarjdan saat 4 de çektim şuan 52 normal değil yani
Hocam mevzu global değil mıuı 11 ve 12 arasındaki bariz fark globalle eu romu kıyaslarsanız eu rom her türlü tokatlar global romu zaten dediğim gibi mıuı 12 den kaynaklı şarj problemi eu rom mıuı 11 yada yeniden global mıuı11 sürümüne dönebilirsiniz

Orhannh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Android
Konular
7
Hocam mevzu global değil mıuı 11 ve 12 arasındaki bariz fark globalle eu romu kıyaslarsanız eu rom her türlü tokatlar global romu zaten dediğim gibi mıuı 12 den kaynaklı şarj problemi eu rom mıuı 11 yada yeniden global mıuı11 sürümüne dönebilirsiniz
Öyle yapacağım hocam birde aklımda bir soru işareti var 11.0.4 global sürümde Google kişiler arama mevcutmu ?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Öyle yapacağım hocam birde aklımda bir soru işareti var 11.0.4 global sürümde Google kişiler arama mevcutmu ?
global sürümün tüm versiyonlarında google arama ve mesajlaşma mevcut

uurkhrmm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
0
Merhabalar, arkadaşlar bi sorum olucak. Sistem ayarlarından gelen güncellemeyi yaparken note 9 pro cihazıma 9s twrp yüklendiği için yükleme hatası alıyorum. Eğer bu pitblack twrp yüklersem sistem ayarlarından gelen güncellemeyi yapabilir miyim?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Merhabalar, arkadaşlar bi sorum olucak. Sistem ayarlarından gelen güncellemeyi yaparken note 9 pro cihazıma 9s twrp yüklendiği için yükleme hatası alıyorum. Eğer bu pitblack twrp yüklersem sistem ayarlarından gelen güncellemeyi yapabilir miyim?
Yama olarak değil de full paketi yüklerseniz 2.3 GB civarı olanı yapabilirsiniz.

güney123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
glaxy note 3
Konular
0
pitblack twrp üzerinden yapabilirsin.

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Çıktığı gün temiz kurulumla kurdum hala batarya göstergesi sabitlemedi. Şarjdan sonra %3 5 patır patır iniyor, sonrasında normal hareket ediyor.

Üst Alt