aslan568

Profil Mesajları Son Etkinlikler Gönderiler Madalyalar Hakkında

• Cihazim redmi note 9 pro
    Hocam Cts profil false hatasi aliyorum
    Magiskhide props config
    Busy box modullerini indirdim
    Termuxla sertifikayi aldim global version icin olanini gine de cts hala false da ne yapmam lazim
    • Beğen
    Tepkiler: aslan568
    aslan568
    aslan568
    Hocam safetynet sorunlu bir şey özellikle eu romda bazen oluyor bazen olmuyor yani safetynet modülü çözemediyse hiç bişey işe yaramaz
    F
    Fatihaq68
    Anladim o zmn boyle kalsin yapcak bisey yok root tarafindan pek yararlanamiyacagim
    hsdmromr
    hsdmromr
    Pek önemli değil safety net yine herşeyi yapabilirsin
    Hocam bootloader kilidi acik
    Normalde mi flash tool dan romlari flashliyordum bi twrp deneyim dedim twrp kurdum telefona ve actim rom u da kurdum reboot system yaptim ve acilmadi "The System has been destroyed" hatasi verdi.
    İzledigim bi videoyla bunu düzelttim ama artik flashlama (mi flash veya twrp fark etmiyo) yaptigimda gine destroyed hatasi veriyo.
    • Beğen
    aslan568
    aslan568
    Uygulamayı Yönetici olarak açmayın düz açın sağ tık yönetici olarak çalıştır sorun çıkartıyor
    • Beğen
    Tepkiler: dara21
    D
    dara21
    Tamam oldu teşekkürler :)
    Üstad selamlar, IMEI atılmış bir Note 8 Pro cihazım var. Araştırmalarıma göre en özelleştirilebilir rom EU Rom olduğu söyleniyor, ama EU Romların da Note 8 Proya olan desteklerini kestiklerini okudum. Ben de cihazıma EU Rom kurmak istiyorum ama bazı çekincelerim var. Başta EU Rom yüklersem cihazın IMEI si uçarmı? sizin bana tavsiye edebileceğiniz EU Rom var mı, varsa link olarak gönderebilir misiniz?
    Hocam selamun aleykum oyun performansi iyi ve google servisleri kapali olan romlari arastirdim ve eu rom ve Id romlar arasindayim su an kararli global 11.0.3.0 ıd kullaniyorum eu roma gecis yapsam mi yaparsam da miui 12 mi 11 mi tam emin degilim bir cözüm bulsak (romu fastboot mi flash yoluyla yükleyecegim)
    Hocam kolay gelsin iyi akşamlar.hocam hanıma yurt dışı telefon aldım redmi 9 pro ime atılmış.ama twrp si 9t güncelleme var yapamıyorum. Güncelleme iniyor telefonu yeniden başlatıyorum twrp de kalıyor. Sistem repotla açıyorum telefonu güncelleme aynı değişmemiş. Nasıl yapabilirim. IMEI gidermi konu hakkında yardımcı olur musunuz. Şimdiden teşekkürler
    • Beğen
    aslan568
    aslan568
    hocam suandaki cihazınızdaki mevcut Twrp ile güncelleme yapmanız mümkün değil o Twrp yi değiştirip baska Twrp ile en bastan yazılım yükelemeniz lazım
    Y
    yunus280
    IMEI gitme gibi bir durum varmı peki hocam
    aslan568
    aslan568
    yok hocam imei gitmez mi flash tool ile temiz bir kurulum bütün sorununu çözer
    abi note 9 prom var da güncellemek istiyom ama bişe bilmiyom imeisini aldığım satıcı attırmıştı. sıfırdan anlatırmısın ya da sana ulaşabileceğim sosyal medya hesabı falan koyarsansaordan ulaşırım.
    • Beğen
    aslan568
    aslan568
    Hocam güncelleme olayı için bilgisayar lazım mi flash tool ile sıfırdan yazılım atacaksınız
    Bırak bu işleri
    • Beğen
    aslan568
    aslan568
    İsmail'im adamsın sen
    A
    AdemBey
    Hocam aşagadaki linkde resimlerini paylaştıgınız temanın mtz olarak paylaşa bilir misiniz. ?

aslan568
    aslan568
    Hocam temaların ekran görüntüsü var onalrın hepsi markette aynı isimle mevcut kombinasyonu benim yaptıgım gibi yaparsanız aynı görünüşü sağlayabilirsiniz hepsinin farklı özellikleri ni kullanıyorum
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt