Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    696

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
dostum merhaba bende rn9 pro joyeuse var suan endonezya romu kurulu ben hiçbirşekilde wipe vs yapmadan pitchblack twrp ile direk bu eu romu flashlarsam herhangi bir sorun yaşarmıyım? Bl kilidim açık cihaz şuanda rootlu magisk vs yüklü rehberdeki adımların hiçbirini uygulamadan direk pitchblack twrp'den yüklersem ne olur ?
Hocam sorun yaşarsınız diye tahmin ediyorum özellikle error 7 hatası olabilir bence hiç ugrasmadan direk verdiğim bilgiler dogrultusunda temiz bir kurulun yapın geçin error 7 hatası alsanız bile 2 adet çözüm yolu sundum birinde olmazsa diğer yöntemle illaki kurulumu yaparsınız diye düşünüyorum ama denemedim direk olarak pitch black kurulumu yapmadım o yüzden bu konuda bilgi veremem

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
denedim hocam hoporler ses artdi patladacak kadar dersem şişirmem qaliba ama kulaklikda tam bir fark hiss etmdeim telefon modeli yeni inwallah ireli zamanlarda en iyi moduller cikar wu anlik eu rom ve root yetiyor bide sony muzik kullaniyordum magisk mod sayesinde ama bu cihazda uymadii bir o sikintim kaldi
Hocam bu cihazda uyumluluk sorunları malesef var yok diyemem çoğu mod çalışmıyor yada cihazı bootlopa sokuyor insallah resmi twrp yayınlanınca dahada iyi olucak herşey

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Hocam bu cihazda uyumluluk sorunları malesef var yok diyemem çoğu mod çalışmıyor yada cihazı bootlopa sokuyor insallah resmi twrp yayınlanınca dahada iyi olucak herşey

evet hocam bugun verdiginiz ses modu bawqa versionunuda denedim telefon botlop oldu bu yuzden herweyi yeniden kurmali oldum rom falan artik inwallah uyumlu guzel modlar cikar yakinda cikmazsada boyle devam ederiz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

:D

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
evet hocam bugun verdiginiz ses modu bawqa versionunuda denedim telefon botlop oldu bu yuzden herweyi yeniden kurmali oldum rom falan artik inwallah uyumlu guzel modlar cikar yakinda cikmazsada boyle devam ederiz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

:D
Hocam pitch black twrp ile yedek alın mutlaka bir işlem yapmadan İlk işiniz yedek almak olsun ben haftada bir yedek alırım komple yada herhangi bir mod denemeden önce yedeği alırım sırf bunun için 64 gb lık hafıza kartı aldım yeni yedek alıyom eskiyi siliyom sürekli güncel yedeğim var sizede tavsiye ederim mod deneme veya herhangi bir sistem dosyası müdahalesi ne olursa olsun yapacagınız işlemden önce yedek alın sorunsuz çalışıyor korkmayın bu konuda garanti verebilirim size

!! Cyber !!

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 5s
Konular
12
Bu eu rom sürümde ve bu twrp yüklüyken viper4 yüklediğim zaman cihaz brick oluyor redmi yazısında kalıyor, twrp üzerinden datadaki viper modülünü silip yeniden başlattığım zaman düzeliyor

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Bu eu rom sürümde ve bu twrp yüklüyken viper4 yüklediğim zaman cihaz brick oluyor redmi yazısında kalıyor, twrp üzerinden datadaki viper modülünü silip yeniden başlattığım zaman düzeliyor
Hocam rehberde anlattığım şekilde yaparsanız brick olma söz konusu değil ve rehberde verdiğim viper4 sürümünü kurmanız gerek kendim bizzat test ettim sorun yaşamadım pitch black twrp kullanıyorum bu arada ama ben bir modu denemeden önce twrp üzerinden mutlaka full yedek alırım sizede aynısını tavsiye ediyorum

Son düzenleme:

kemikali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet Ali
Cihazım
Mi 4w
Konular
19
Merhaba hocam pek fazla bilgim yok o yüzden kusura bakmayın.Şu anda endonezya romu kullanıyorum dediğiniz şeyleri yapsam sıkıntı çıkar mı

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merhaba hocam pek fazla bilgim yok o yüzden kusura bakmayın.Şu anda endonezya romu kullanıyorum dediğiniz şeyleri yapsam sıkıntı çıkar mı
Walla hocam rehberi takip ederek kuran baya kardeşimiz oldu allahın izniyle dediklerimi aynı şekilde uygularsanız sıkıntısız bir şekilde kurabilirsiniz ama rehberimdede belirttiğim gibi herkezin kendi sorumluluğu altındadır yapılan her işlem mesuliyet kabul edmiyorum ama her türlü sorun problemde yardımcı olurum

kemikali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammet Ali
Cihazım
Mi 4w
Konular
19
Walla hocam rehberi takip ederek kuran baya kardeşimiz oldu allahın izniyle dediklerimi aynı şekilde uygularsanız sıkıntısız bir şekilde kurabilirsiniz ama rehberimdede belirttiğim gibi herkezin kendi sorumluluğu altındadır yapılan her işlem mesuliyet kabul edmiyorum ama her türlü sorun problemde yardımcı olurum
Hocam siz global sürümden geçiş yapabilirsiniz deyince kafam biraz karıştı. Dün gece hallettim elinize sağlık çok güzel oldu.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam siz global sürümden geçiş yapabilirsiniz deyince kafam biraz karıştı. Dün gece hallettim elinize sağlık çok güzel oldu.
Yok hocam rom farketmez istediğiniz romdan geçebilirsiniz onda skıntı yok hayırlı olsun kurduysanız ne mutlu

Üst Alt