Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    696

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
ya bu herzaman açık ekran redmi note 9 pro larda yokmu etc klasöründen dosya düzenlemesi falanda yaotim aktif ettim ama bir türlü olmuyor yapa bilen varmı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ilk verdiğiniz twrp yükledim hata verdi twrp açılmadı diğer verdiğiniz blacktwrp yi başka biyerde bulduğumun üstüne yükledim dediğiniz gibi çalışıyor sorunsuz ama ilk twrp de ya bi sıkıntı var yada ben yükliyemedim
Muhtemelen siz yükleyemediniz çünki ben ve kuran hiçbir arkadaş bu şekilde bir problem yaşamadı ama hallettiyseniz ne mutlu bana

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
paylasim icin cok tewekkurler hocam ama bazi hatalar var sizin verdiginiz 1ci

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
drive.google.com

uyumlu olmadi ve bu yuzden telefon kilitlendi youtubede arawdirma yapdim ve su adresden
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
yapdim ve 9s in twrp yuklenmis oldu ve acildi root falan yapdim herwey yoluna girdi eu rom kurmak isdeyince sonra eror 7 hatasi aldim format data yapdim olmadi root yapdim olmadi dikkatlice okudum hatani 9s twrp-si oldugu icin olmuyprmuw ve 2- ci verdiginiz bu recovery format yapdim ardindan magisk 20.4 yukledim ve ardindan eu rom 11.0.5.0 yukleme yapdim ve oldu wu anda acildi telefon ve eu rom 11.0.5.0 yulkendi
yazmakda maksadim benim gibi problem yawiyib cozemeyen arkadawlarima yardimci olmakdir

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Eu rom ile NFC kullanılabiliyor mu çünkü temassız banka ödemelerinde telefonu kullanıyorum.

mctcanpasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mecit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Muhasebe
Konular
21
Telefona daha resmi Twrp çıkmadı yazılım atmak istiyorum fakat önerdikleri twrpler sorun çıkabilir ya

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
paylasim icin cok tewekkurler hocam ama bazi hatalar var sizin verdiginiz 1ci

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
drive.google.com

uyumlu olmadi ve bu yuzden telefon kilitlendi youtubede arawdirma yapdim ve su adresden
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
yapdim ve 9s in twrp yuklenmis oldu ve acildi root falan yapdim herwey yoluna girdi eu rom kurmak isdeyince sonra eror 7 hatasi aldim format data yapdim olmadi root yapdim olmadi dikkatlice okudum hatani 9s twrp-si oldugu icin olmuyprmuw ve 2- ci verdiginiz bu recovery format yapdim ardindan magisk 20.4 yukledim ve ardindan eu rom 11.0.5.0 yukleme yapdim ve oldu wu anda acildi telefon ve eu rom 11.0.5.0 yulkendi
yazmakda maksadim benim gibi problem yawiyib cozemeyen arkadawlarima yardimci olmakdir
Walla hocam sizden kaynaklı bir problem oldugnu düşünüyorum belki yüzlerce arkdas benim rehberimdeki gibi adımları izleyip sorunsuz kurulum yaptılar özelden gelen mesajlar dan bahsetmiyorum bile ki ben belki 15 defa bastan kurulum yaptım hiç dediğiniz gibi bir problem yaşamadım ama bilgilendirme için teşekkür ederim

Eu rom ile NFC kullanılabiliyor mu çünkü temassız banka ödemelerinde telefonu kullanıyorum.
Evet nfc aktif şekilde çalışmakta hocam bir problem yok nfc de

Telefona daha resmi Twrp çıkmadı yazılım atmak istiyorum fakat önerdikleri twrpler sorun çıkabilir ya
Hocam rehberde bahsettiğim adımları takip ederseniz hiç bir problem yaşamazsınız resmi twrp bekliyorsanız daha çok beklersiniz çünki note 8 bile henüz yeni çıktı diyebiliriz birde bu cihazın joyeuse ve curtana olarak 2 versiyou olması süreci uzatabilir verdiğim rehberle yüzlerce arkadaş kurulumu sorunsuz gerçekleştirdi hard brick veya normal brick olma ihtimali söz konusu değil bana bu konuda güvenebilirsiniz

ya bu herzaman açık ekran redmi note 9 pro larda yokmu etc klasöründen dosya düzenlemesi falanda yaotim aktif ettim ama bir türlü olmuyor yapa bilen varmı

ilk verdiğiniz twrp yükledim hata verdi twrp açılmadı diğer verdiğiniz blacktwrp yi başka biyerde bulduğumun üstüne yükledim dediğiniz gibi çalışıyor sorunsuz ama ilk twrp de ya bi sıkıntı var yada ben yükliyemedim
hocam bu arada aod ile sakın uğraşmayın lcd ekranlarda aod her zaman açık ekran pixel yanıgına sebep olur bu cihaz amoled ekran değil biliyorsunuz eger sorunsuz bir şekilde çalışıyor olsa zaten eu rom geliştiricileri o özelliği eklerlerdi emin olun bende taktım ona ama hem şarz açısından hemde ekrana pixel zararı veya herhangi bir problem yaratma ihtimali çok yüksek oldugu için kesinlikle ugrasmamanızı tavsiye ediyorum

Son düzenleme:

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Bir kaç defe denedim olmadı teknoloji isde birinde olabiliyorken oburunde olmaya bilir ben kaç yıldır rom root yapmayı beceren insanim yani yalnis yapma olasılığım çok az su ana kadar hewey çok guzle ısınma yok batarya hızlı bitmesi yok 2 eksik taraf göre bildim şu ana kadar bildirim ışığı daha zayıf yanıyor ve kulaklıktan ses daha az geliyor yinde söyleyeyim dedim ama yineden siz verdiğiniz 2-ci recovery ve rehberiniz bana cok yardım etdi ellerinize sağlık

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Bir kaç defe denedim olmadı teknoloji isde birinde olabiliyorken oburunde olmaya bilir ben kaç yıldır rom root yapmayı beceren insanim yani yalnis yapma olasılığım çok az su ana kadar hewey çok guzle ısınma yok batarya hızlı bitmesi yok 2 eksik taraf göre bildim şu ana kadar bildirim ışığı daha zayıf yanıyor ve kulaklıktan ses daha az geliyor yinde söyleyeyim dedim ama yineden siz verdiğiniz 2-ci recovery ve rehberiniz bana cok yardım etdi ellerinize sağlık
hocam bu cihazda bildirim ışığı globaldede aynı sönük kalıyor onun romla ilgilisi oldugunu düşünmüyorum bildirim ışığı cidden kötü bide tek renk sese gelicek olursak magisk managerdan viper4 android fx legacy v4.4 modülünü indirin kurun yüzde yüz uyumlu ve cidden çok aşırı sesi yükseltiyor ben hoparlör yada kulaklık patlıcak diye geri sildim o derece sesi artırıyor global romdada vardı bu sorun sanırım cihazdan kaynaklı kısıtlanmış ses

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
hocam bu cihazda bildirim ışığı globaldede aynı sönük kalıyor onun romla ilgilisi oldugunu düşünmüyorum bildirim ışığı cidden kötü bide tek renk sese gelicek olursak magisk managerdan viper4 android fx legacy v4.4 modülünü indirin kurun yüzde yüz uyumlu ve cidden çok aşırı sesi yükseltiyor ben hoparlör yada kulaklık patlıcak diye geri sildim o derece sesi artırıyor global romdada vardı bu sorun sanırım cihazdan kaynaklı kısıtlanmış ses
hayir hocam dun sabaha kadar globelde boyle degildi bildirim ledi guzel parliyordu eu rom gecdim sönuk kaldi tproblem degil boylede guzel modulude denerim hocam tesekkurler

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hayir hocam dun sabaha kadar globelde boyle degildi bildirim ledi guzel parliyordu eu rom gecdim sönuk kaldi tproblem degil boylede guzel modulude denerim hocam tesekkurler
Rica ederim kardeşim güle güle kullanın inşallah

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Hocam İstanbul da yaşayıp da bunun kurulumunda yardımcı olabilecek olan var mı?

Üst Alt