Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    699

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Tamamdir hocam bide Endonezya romu iyimidir onumu yuklesem yoksa bunumu kusura bakamayin surekli soru soruyom ilk defa Xiaomi telefon aldimda çözmeye çalışıyorum
hocam Endonezya rom stock rom oynanmamış orjinal rom global romdan tek farkı arama ve mesajlaşma uygulamaları xiominin kendi uygulamaları yani globaldaki gibi google uygulaması değil onun harici global romdan hiç bir farkı yok Endonezya romun yani seçim tamamen size kalmış ben eu rom kullanıyorum ve çok memnunum bazı özellikler çalışmasada mesela safetynet çalışmıyor netflix markette gözükmüyor apk olarak indirip kurabilirsiniz play store sertifikalı olarak gözükmüyor bunlar tabiki sorun teşkil etmiyor çok fazla bunlara takıntılı değilseniz mükemmel bir rom eu rom

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
hocam Endonezya rom stock rom oynanmamış orjinal rom global romdan tek farkı arama ve mesajlaşma uygulamaları xiominin kendi uygulamaları yani globaldaki gibi google uygulaması değil onun harici global romdan hiç bir farkı yok Endonezya romun yani seçim tamamen size kalmış ben eu rom kullanıyorum ve çok memnunum bazı özellikler çalışmasada mesela safetynet çalışmıyor netflix markette gözükmüyor apk olarak indirip kurabilirsiniz play store sertifikalı olarak gözükmüyor bunlar tabiki sorun teşkil etmiyor çok fazla bunlara takıntılı değilseniz mükemmel bir rom eu rom
Benim şimdiki cihazda öyle hocam sertifikası yok imei atıldığı icin tamamdir yüklemeyi denicem teşekkür ederim hocam

mevlt67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MEVLUT
Cihazım
REDMI NOTE 9PRO
Konular
1
pitch black anlamsiz sekilde sifre istiyor telefon sifresini kabul etmiyor

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
pitch black anlamsiz sekilde sifre istiyor telefon sifresini kabul etmiyor
hocam telefonda şifre yokken bile şifre isteyebilir ama önemli değil geri tusuna bir kaç defa bastıgınız zaman çıkabilirsiniz ordan ama telefonda şifre pin varsa mutlaka onu girmek gerekiyor yoksa dataya erişim vermiyor en temiz çözüm cihazdaki parmak izine varana kadar tüm şifreleri kaldırmak sonra cihazı yeniden baslatıp sonra ardından twrp modunda açabilirsiniz cihazı mevcutta şifre olmadığı için istese bile dataya erişim verir geri tusuna basip çıkın yada orda Cancel tusuna tıklayın

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
Hocam ilk defa yaptim bisey olur diye cekiniyodum sorunsuz kurdum bitek reboot deyince geri twrpye attı data format yaptım sorunsuz açıldı sondaki root yüklemeyi anlamadım şimdi ilk yukledigimiz otomatik twrpyi yeniden yukleyipmi root yapcaz

hpgdisco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
yok hocam bu tarz yöntemlerle sadece bootloba düşer baska sorun olmaz önemli olan yanlıs twrp ve rom atmayın ona dikkat edin yeter joyeuse cihaz İse sakın curtana twrp felan atmayın tek dikkat edilmesi gereken sey bu
Anladım hocam QJZTRMX serisi joyeuse mi oluyor?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular