Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    699

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Benim daha önce kullandığım mi5s de otomatik kayıt özelliği vardı. Farklı uygulamalar var esasen ama onların da reklamıyla uğraşmak istemiyorum.ilginize çok teşekkür ederim.
hocam bundada 11.0.5.0 olan versiyonda vardı son sürümde kaldırdılar otamatik kayıt özelliğini sanırım mıuı 12 beklicez yeniden o özelliğe kavusmak için

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
Son işlemdeki rootu yüklemesek olurmu hocam

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
11
Mgisk uygulamasında safetynet güvenliğinde basicintergrity ve ctsProfile bende "Onaylama başarısız oldu" yazıyor bununla ilgil çözüm yolu varmı acaba, Biraz araştırdım ama yapamadım.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Mgisk uygulamasında safetynet güvenliğinde basicintergrity ve ctsProfile bende "Onaylama başarısız oldu" yazıyor bununla ilgil çözüm yolu varmı acaba, Biraz araştırdım ama yapamadım.
yok hocam anca magiski yani rootu tamamen kaldırmak gerekiyor cihazdan

hpgdisco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Merhaba, diğer twrp konusunda mesaj yazma kapanmış buradan sorayım. Redmi note 9 pro (QJZTRMX) MIUI GLOBAL 11.0.2 BL:Açık telefona twrp ve root kurmak istiyorum.Gerekli dosyaları nerede bulabilirim acaba? Bu konudaki twrp ile işlem yapabilir miyim?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merhaba, diğer twrp konusunda mesaj yazma kapanmış buradan sorayım. Redmi note 9 pro (QJZTRMX) MIUI GLOBAL 11.0.2 BL:Açık telefona twrp ve root kurmak istiyorum.Gerekli dosyaları nerede bulabilirim acaba? Bu konudaki twrp ile işlem yapabilir miyim?
hocam bu konuda pitch black twrp var onu kurabilirsiniz sonra root vs kolay zaten ama cihazda hiç twrp yok diyorsanız buradaki pcden direk tek tus twrp kuran program var onunla twrp yi kurup o twrpden de pitch black twrp yi flashlayabilir siniz en son olarak ta root işlemini yaparsınız yanlız söyle bir sıkıntı var bazen buradaki twrp yi yani tek tus kurulan twrp yi kurdunuz zaman cihaz bootloba düşüyor yani sürekli fastboot yada twrp ekranına atıyor oda stock romdan kaynaklı eu rom da yads diğer custom romlarda bu sıkıntı olmuyor ama stock romda bootloba düşebiliyor cihaz o zamanda sil bastan mi flash tool ile pcden yazılım atmak gerekiyor sorumluluk tamamen size ait hocam bootloba düşme ihtimali var burdaki yöntemle bilginiz olsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam bu konuda pitch black twrp var onu kurabilirsiniz sonra root vs kolay zaten ama cihazda hiç twrp yok diyorsanız buradaki pcden direk tek tus twrp kuran program var onunla twrp yi kurup o twrpden de pitch black twrp yi flashlayabilir siniz en son olarak ta root işlemini yaparsınız yanlız söyle bir sıkıntı var bazen buradaki twrp yi yani tek tus kurulan twrp yi kurdunuz zaman cihaz bootloba düşüyor yani sürekli fastboot yada twrp ekranına atıyor oda stock romdan kaynaklı eu rom da yads diğer custom romlarda bu sıkıntı olmuyor ama stock romda bootloba düşebiliyor cihaz o zamanda sil bastan mi flash tool ile pcden yazılım atmak gerekiyor sorumluluk tamamen size ait hocam bootloba düşme ihtimali var burdaki yöntemle bilginiz olsun
Rehber - Note 9 Pro ( JOYEUSE ) Twrp ve Root bu konudaki yöntemle kurun twrp yi

hpgdisco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
okan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
2
Tamamdır hocam cevap için çok teşekkürler, bazı arkadaşlar edl moda düşüyor bazı cihazlar demişti. Bootlopda en azından fastboot mod ile yazılım atabilirim,dediğiniz konumdan twrp ve root deneyeceğim.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Tamamdır hocam cevap için çok teşekkürler, bazı arkadaşlar edl moda düşüyor bazı cihazlar demişti. Bootlopda en azından fastboot mod ile yazılım atabilirim,dediğiniz konumdan twrp ve root deneyeceğim.
yok hocam bu tarz yöntemlerle sadece bootloba düşer baska sorun olmaz önemli olan yanlıs twrp ve rom atmayın ona dikkat edin yeter joyeuse cihaz İse sakın curtana twrp felan atmayın tek dikkat edilmesi gereken sey bu

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Yeni güncelleme geldi sanırım hocam kontrol edermisiniz ?

Konu başlığı :

Üst Alt