Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    699

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Yeni güncelleme geldi sanırım hocam kontrol edermisiniz ?

Konu başlığı :

aman hocam sakın bu attıgınız curtana versiyonu joyeuse değil bunu felan yükelemeyin cihaz hard brick olur joyeuse için global mıuı 12 rom çıkmadığ sürece eu rom oalrak mıuı 12 çıkması mümkün değil çünkü joyeuse cihazın global versiyonunu baz alıyor eu rom beklemede kalın ben takipteyim çıkar çıkmaz zaten konu güncellenecenek kurulum ve güncelleme eklenicek sadece konuyu takipte kalın

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
Hocam bende bu global versiyon yuklu telefon yurt disi twrp 9s trwp diye var bunu yuklerken en baştan tum adımlarimi yapmalimiyim bide bu globalde 11.0.7 guncellemesi yapinca akıcılık gitti cihazda cihazdan soğudum daha 2 haftalık cihaz pubg kasmaya başladı yani hiç memnun değilim bunu yüklesem daha stabil olurmu acaba yada miui 12 yimi beklesem
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
aman hocam sakın bu attıgınız curtana versiyonu joyeuse değil bunu felan yükelemeyin cihaz hard brick olur joyeuse için global mıuı 12 rom çıkmadığ sürece eu rom oalrak mıuı 12 çıkması mümkün değil çünkü joyeuse cihazın global versiyonunu baz alıyor eu rom beklemede kalın ben takipteyim çıkar çıkmaz zaten konu güncellenecenek kurulum ve güncelleme eklenicek sadece konuyu takipte kalın
Büyük bir felaketten kurtulduk :D çok sağolun hocam.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam bende bu global versiyon yuklu telefon yurt disi twrp 9s trwp diye var bunu yuklerken en baştan tum adımlarimi yapmalimiyim bide bu globalde 11.0.7 guncellemesi yapinca akıcılık gitti cihazda cihazdan soğudum daha 2 haftalık cihaz pubg kasmaya başladı yani hiç memnun değilim bunu yüklesem daha stabil olurmu acaba yada miui 12 yimi beklesem
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam eu rom daha stabil ve şarz olarak daha iyi global rom ile arasında daglar kadar fark var bunu kurmanızı kesinlikle tavsiye ederim mıuı 12 bekliyorsanız emin olun mıuı 11 kadar şarz ve performans saglamıcak en azından adam akıllı güncelleme gelene kadar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Büyük bir felaketten kurtulduk :D çok sağolun hocam.
ne demek hocam biz daima takipteyiz merak etmeyin güncelleme düştüğü anda saniyesinde konu güncellenir :)

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
11
Hocam zil ayarlarınd "tüm zil seslerine" tıkladığımda "temalar durmaya devam ediyor" yazıyor bu hata ile ilgili bir fikriniz varmıdır acaba?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam zil ayarlarınd "tüm zil seslerine" tıkladığımda "temalar durmaya devam ediyor" yazıyor bu hata ile ilgili bir fikriniz varmıdır acaba?
hocam malesef o hata var xiomin sistem uygulamaları güncelle app yi indirin telefona ve kurun sonra marketten shorqut maker programı ile açın bunu orda sistem uygulamalarının güncellemeleri gelir temada dahil onu kurarsanız sorun çözülür ama içe aktarma özelliği gidiyor bunu yapınca ve önceden içe aktardığınız temaları uygulamak istediğinizde 3.parti yazılım deyip hata verip uygulamıyor temayı malesef suan için baska çözüm yolu yok

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
11
hocam malesef o hata var xiomin sistem uygulamaları güncelle app yi indirin telefona ve kurun sonra marketten shorqut maker programı ile açın bunu orda sistem uygulamalarının güncellemeleri gelir temada dahil onu kurarsanız sorun çözülür ama içe aktarma özelliği gidiyor bunu yapınca ve önceden içe aktardığınız temaları uygulamak istediğinizde 3.parti yazılım deyip hata verip uygulamıyor temayı malesef suan için baska çözüm yolu yok
Anladım hocam sorun değil , varsayılan zil sesini değişmenin yolunu arıyorum şu anda.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Anladım hocam sorun değil , varsayılan zil sesini değişmenin yolunu arıyorum şu anda.
zedge var google playde onu indirip onun aracılığıyla zil sesini değiştirebilirsiniz hatasız temalarla ugrasmak istemiyorsanız buda bir çözüm yolu zedgede milyonlarca zil sesi mevcut

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
Tamamdir hocam bide Endonezya romu iyimidir onumu yuklesem yoksa bunumu bide bu yurt dışına mesaj atiyo otomatik bunu kurunca onu yollamamasi icin ne yapmalim ilk kurulusta hemen yollarmi acaba .
Kusura bakamayin surekli soru soruyorum hocam ilk defa Xiaomi telefon aldimda çözmeye çalışıyorum

ukayl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9 Pro
Konular
11
Tamamdir hocam bide Endonezya romu iyimidir onumu yuklesem yoksa bunumu kusura bakamayin surekli soru soruyom ilk defa Xiaomi telefon aldimda çözmeye çalışıyorum

Bir dahakine bende onu deneyeceğim. EU roma göre nasıl merak ettim. Ama genel olarak eu romdan memnunum. Globala göre çok iyi.

Üst Alt