Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    699

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Temanın ismini atabilir misin çok beğendim
tema tek bir tema değil birçok temanın birleşik hali ekran resimlerinde temalar ın isimleri yazıyor hatta yaptım kombinasyon da var ekran görüntülerinde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu konunun rom özelliklerinde baktım da gayet iyi görünüyor,geçmeyi düşünüyorum ama anlattım da takıldığım kısımlar var.3.adımda lk twrp kurulumunda sonra format data yapılınca kurulu olan twrp silinmiş olmaz mı?reboot Recovery sonrası recovery dediğimizde yeniden kuruluma geçmiş olması lazım ki 4.adımda tuş ile twrp geçilmesi yazılmış. Birde format data işlemlerinden sonra romu telefona fastboot mod da iken sanırım telefona atacağız diğer türlü format ile içindeki herşey silinmiş oluyor. Videolu anlatım iyi olurdu.
hocam rehber gayet sade ve açık bir yerden alıntı değil o aşamalar bizzat kendim denedğim yaptııgım aşamalar videolu anlatımı siz yapın ben eklerim buraya merak etmeyin bu rehberle binlerce insan kurulumu yaptı adım adım rehberi takip ederseniz herseyin ne kadar kolay olduğunu anlarsınız zaten 3. adımda format data yaptıktan sonra recovery silinmiyor yeniden baslatınca oldugu yerde kalıyor kurulumu ilk twrpde yapmama amacımız o twrp note 9 s dem portlanan twrp ve cok sorunlu bir twrp o yüzden kurulumu temiz olsun diye pitchblack ile yapıyoruz zaten pitch black twrp yüklenince pc den telefona rom dosyasını atabilirsin fastboot modl felan işin yok dediğim gibi adım adım dediklerimi yaparsanız herseyin ne kdar basit ve kolay olduğunu görüceksiniz

Son düzenleme:

ozcancil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özcan
Cihazım
Samsung a9 2018
Konular
2
Telefonumdaki yazılım global 11.07 kilit açık önce twrp yi yükledim daha sonra pitchblack recovery yükledim sonra eu yazılımı kurdum hata filan vermedi yüklendi ama telefon açılmadı dirak recovery moda geçiyor hiçbirşekilde açılmadı. Hem twrp recoveryden backup almıştım hemde pitchblack recovery bacup almıştım yazılımı kurmadan tekrardan ikisinide restore ettim yine açılmadı telefon brick olmuş kredi ile hesap aldık tekrardan global yükledik. Ben nerde yalnış yaptım anlamadım cevap verirmisiniz?

iskader

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
adem
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
İK
Konular
0

keopsfenks19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlyasgrbz
Cihazım
Xiaomi mi 9 SE
Konular
5
Tek bir tema olmadığını biliyorum fotoğraflardaki kombinasyonu yaptım ama birşey hariç O kombinasyon değişiklikleri bir temanın üstüne yapılmış ve bana o tema lazımdı

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
üstad yapmaya çalıştım ama hata veriyor sen kullanıyormusun
Ben kullanıyorum sorunsuz güncellendi hepsi

Telefonumdaki yazılım global 11.07 kilit açık önce twrp yi yükledim daha sonra pitchblack recovery yükledim sonra eu yazılımı kurdum hata filan vermedi yüklendi ama telefon açılmadı dirak recovery moda geçiyor hiçbirşekilde açılmadı. Hem twrp recoveryden backup almıştım hemde pitchblack recovery bacup almıştım yazılımı kurmadan tekrardan ikisinide restore ettim yine açılmadı telefon brick olmuş kredi ile hesap aldık tekrardan global yükledik. Ben nerde yalnış yaptım anlamadım cevap verirmisiniz?
Hocam bendede sorunsuz kuruldu ilk açılışta recovery ye attı beni format data yaptım açıldı

Son düzenleme:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hocam rehberde ki adımları birebir yapmadınız sanırım bu adımları sırasıyla birebir yaptınız zaman kesinlikle bu şekilde bir sorun yaşamazsınız kredi felan hikaye yani olsa olsa soft brick olur onada kredi gerekmez zaten hard brick oldugu zaman kredi ile yetkili hesap lazım hard brick te sudur telefon ne twrp ye girer ne fastboota girer ne açılır nede bilgisayar görür biri sizi fena halde kandırmış geçmiş olsun

Tek bir tema olmadığını biliyorum fotoğraflardaki kombinasyonu yaptım ama birşey hariç O kombinasyon değişiklikleri bir temanın üstüne yapılmış ve bana o tema lazımdı
o tema bu tema hocam ilk ana tema olarak bunu uygulayın sonra üzerine diğer kombinasyon ları yapın

üstad yapmaya çalıştım ama hata veriyor sen kullanıyormusun
hata vermez hocam en son sürümü apk olarak kurup marketten shorqut programı ile açıcaksınız sorunsuz çalışır günceller

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-30-12-47-06-056_com.android.thememanager.jpg
    Screenshot_2020-10-30-12-47-06-056_com.android.thememanager.jpg
    536,2 KB · Görüntüleme: 15

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
Hocam root yapmaya çalışıyorum ama magisk zip bulunamadı diyor ne yapmalıyım

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam root yapmaya çalışıyorum ama magisk zip bulunamadı diyor ne yapmalıyım
Burdan zip dosyası nı indirip direkt twrpden flashlayabilirsiniz cihsx açıldıktan sonra menüde magisk uygulama görünmez ise buradan magisk apk indirin kurun

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
Burdan zip dosyası nı indirip direkt twrpden flashlayabilirsiniz cihsx açıldıktan sonra menüde magisk uygulama görünmez ise buradan magisk apk indirin kurun
Hocam pitch black twrp bugu duzeldimi ondan yuklesem sorun olurmu acaba

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam pitch black twrp bugu duzeldimi ondan yuklesem sorun olurmu acaba
hocam pitch black resmi ve olarak yayınlandı benim konudaki güncel versiyon onu indir flashla ondan yükle magiski bug yok o ilk çıkan port twrp de vardı şimdiki versiyonda magisk bugu yok bende şaşırdım neden magisk bulunamadı diyor diye sen bu konudaki linkteki pitchblack twrp indir flashla sonra magiski kur

Üst Alt