Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    699

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
hocam redmi note 9 pronun kamerasında globalden ekstra bişey yok eu romda çünki global joyeuse için olan rom çin tabanlı değil çin tabanlı olmadıgı içinde eu rom global olan versiyonda düzenleme yapıp piyasaya sürüyor kamerası global ile birebir aynı özetle

O zaman app vault falanda yok demektir globalden düzenliyorsa

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
O zaman app vault falanda yok demektir globalden düzenliyorsa
Yok hocam o kadarda değil app vault var global romda olmayan tüm yenilikçi özellikler mevcut eu romda tabanı çin olmasa bile eu rom tüm özellikleri ekliyor roma hersey orjinal xiominin uygulamaları sonra gereksiz google uygulmaları yok bir ton özellikleri var saymakla bitmez denemenizi tavsiye ediyorum

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Yok hocam o kadarda değil app vault var global romda olmayan tüm yenilikçi özellikler mevcut eu romda tabanı çin olmasa bile eu rom tüm özellikleri ekliyor roma hersey orjinal xiominin uygulamaları sonra gereksiz google uygulmaları yok bir ton özellikleri var saymakla bitmez denemenizi tavsiye ediyorum

Cuma akşamı sayaç dolunca problem oluşmazsa inşallah deneyeceğim. bir an global gibiyse boşuna uğraşmayayım diye düşünmüştüm. Bir de adam gibi tam uyumlu recovery çıksa keşke.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Cuma akşamı sayaç dolunca problem oluşmazsa inşallah deneyeceğim. bir an global gibiyse boşuna uğraşmayayım diye düşünmüştüm. Bir de adam gibi tam uyumlu recovery çıksa keşke.
Hocam resmi twrp hemen çıkmaz o zaman alıcak resmi twrp ve mıuı 12 güncellemesi geldiği anda tadından yenmicek bu cihaz hocam eu rom adı üstünde global romdan esinlenmiş olması onun gibi olacağı anlamına gelmiyor adamlar canla başla ugraşıyorlar hakkını veriyorlar yani keske bu cihazın global olanınında çin versiyonu olsaydı ama yapacak bişey yok şanssızlık facepalm~~

troll1078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
Redmi Not 9 Pro
Konular
0
hocam xposed denemedim cihaza çünkü cihaz çok hassas en ufak sistemsel işlemlerde bile bootloba düşebiliyor cihaz ama illaki bir yolla xposed kurulabiliyordur
Xposed kurabildim kuramayan arkadaşlar için link atıyorum Ana Başlık - Android 10 için Xposed Kurulumu [Magisk Modülü]
denendi stabil
Tavsiye xposed modulleri CustoMIUIzer ve RootTools-Neo miui romlar için efsane modlar var en basiti miui deki yerleşik tum reklamları modlayabiliyor ayrıca CustoMIUIzer uygulamasında Sistem uygulamaları guncelleme bolumu mevcut (globaldeki)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xposed kurabildim kuramayan arkadaşlar için link atıyorum Ana Başlık - Android 10 için Xposed Kurulumu [Magisk Modülü]
denendi stabil
Tavsiye xposed modulleri CustoMIUIzer ve RootTools-Neo miui romlar için efsane modlar var en basiti miui deki yerleşik tum reklamları modlayabiliyor ayrıca CustoMIUIzer uygulamasında Sistem uygulamaları guncelleme bolumu mevcut (globaldeki)

Ayrıca Magiskte "ctsprofile - false" Sorununuz varsa xposed kurunca duzeliyor

Son düzenleme:

alprncmgl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi not 9 pro
Konular
1
Temalarda hep böyle yapıyor giremiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-09-20-03-25-937_com.xiaomi.account.jpg
    Screenshot_2020-10-09-20-03-25-937_com.xiaomi.account.jpg
    207,9 KB · Görüntüleme: 18

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Temalarda hep böyle yapıyor giremiyorum
Arkadaşlar temalar uygulaması surekli çokuyorsa aptoide magazasındaki eski surumu indirip kurun hiç bi sorun kalmıyor
Fakat direkt yuklemeye bilir ben aptoide magaza uygulamasına root izni verdim ve uygulama aracılıgı ile yukledim (siz yinede rootsuz deneyebilirsiniz ben denemedim)
Link :
Direkt Download:

cafeplus123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Mi 10t
Konular
48
Reis bu romda google uygulamaları yüklü olmuyor demi(google asistan google one) gibi şeyler

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Zil sesi vb temaların kontrolünde olan değişiklik yapmak istediğimde kapatıldı uyarısı alıyorum var mıdır karşılaşan?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Reis bu romda google uygulamaları yüklü olmuyor demi(google asistan google one) gibi şeyler
Gereksiz google uygulamalarının hiç biri yok varsada silebiliyorsunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zil sesi vb temaların kontrolünde olan değişiklik yapmak istediğimde kapatıldı uyarısı alıyorum var mıdır karşılaşan?
Tam anlamadım hocam

Üst Alt