Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    699

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
reis root var ama hiç bir sekilde sistem dosyalarına mudahale edemiyorum
ornek lucky pather bile kullanıcı uygulamalarını modlayabiliyor ama sıtem uygulamalarını modlayamıyor ve sadece modmak degil hiç bir sekilde etki etmiyor
mesela sisteme uygulamada kuramıyor
sistemden uygulamada kaldıramıyor
ayrıca mi exlorer vs bir çok uygulamaya root izni verdim ama system klasorune kopyalama ve yazma sırasında hata veriyor
hocam cihazda hangi rom var ?

troll1078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
Redmi Not 9 Pro
Konular
0
hocam cihazda hangi rom var ?
burdaki senin paylaştıgın rom
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şimdide bootloader sorunu çıktı pc bootloader modundayken adb devices komutunda telefonu gormuyor
Gerekli tum driverler kurulu ayrıca usb hata ayıklama oem kilidi vs acik kafayı yicem ya

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
hocam şimdi bende böyle bir sorun mevcut değil kullanan arkdaşlardanda böyle bir sorun yasayan olmadı bence en baştan temiz kurulum yapın rehberde yazıldıgı şekilde root sorunsuz çalışıyor sisteme müdahale edilebiliyor ama bu benim tekrar sölüyorum tavsiye ettiğim bir şey değil çünki bende sistem uygulmarına müdahale etmeyi değiştirmeyi denedim ama bunun sonucu sistem çöktü cihaz bootloba düşüyor anlatmaya çalıştığım şey şu sistemde tam olarak nasıl bir değişiklik yapacaksınız bilmiyorum ama bunun sonucu cihazın çökmesiyle sonuclanıcak bilginiz olsun

troll1078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
Redmi Not 9 Pro
Konular
0
hocam şimdi bende böyle bir sorun mevcut değil kullanan arkdaşlardanda böyle bir sorun yasayan olmadı bence en baştan temiz kurulum yapın rehberde yazıldıgı şekilde root sorunsuz çalışıyor sisteme müdahale edilebiliyor ama bu benim tekrar sölüyorum tavsiye ettiğim bir şey değil çünki bende sistem uygulmarına müdahale etmeyi değiştirmeyi denedim ama bunun sonucu sistem çöktü cihaz bootloba düşüyor anlatmaya çalıştığım şey şu sistemde tam olarak nasıl bir değişiklik yapacaksınız bilmiyorum ama bunun sonucu cihazın çökmesiyle sonuclanıcak bilginiz olsun
sistemde yapmak istedigim sadece bi kaç tane uygulamayı sisteme gecirmek
Magisk modullerini(zip halinde) twrp ile flashlayarak sisteme kurabiliyorum ama apk ları root lu uygulamalar ile sistem uygulamasına dönüşturemıyorum manuel yontemler dahil

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
sistemde yapmak istedigim sadece bi kaç tane uygulamayı sisteme gecirmek
Magisk modullerini(zip halinde) twrp ile flashlayarak sisteme kurabiliyorum ama apk ları root lu uygulamalar ile sistem uygulaması yapamıyorum ,manuel yontemler dahil
hocam mevcut appleri sisteme geçirmek veya sistem applerini silmek değiştirmek dediğim gibi sisteminizin çökmesine neden olur ben rehberde bununla ilgili özellikle açıklama yaptım en alt kısımlarda suan redmi note 9 pro için resmi bir twrp olmadıgı için root ve twrp dahil tam olarak kararlı çalışmıyor cihazda ama ben illa deneyecem derseniz siz bilirsiniz sil bastan temiz kurulum yapmak sorununuzu çözer ama sonrasında yapacağanız tüm sistemsel müdaheleler sisteminizin çökmesine sebep olucak size tavsiyem bence suan için en azından resmi twrp çıkmadıgı sürece sisteme müdahale etmeyin sil bastan rom kurmak ve sürekli sorunlarla ugrasmak zorunda kalırsınız emin olun ben her türlü müdahale yaptım denedim sizlere tecrübelerimi aktarmaya çalıştım magisk olarak bile çogu modül çalışmyıor cihazda yada cihazı bootloba sokuyor bu arada titanium backup uygulaması işinizi görür eger oda çalıışmıyor hata veriyorsa dediğim gibi en bastan temiz kurulum ve root yapıp titanium backup ile deneyebilirsiniz istediğiniz şeyleri

şimdide bootloader sorunu çıktı pc bootloader modundayken adb devices komutunda telefonu gormuyor
Gerekli tum driverler kurulu ayrıca usb hata ayıklama oem kilidi vs acik kafayı yicem ya
hocam driverlerlar bazen çakışabiliyor gerekirse hepsini kaldırın pcden yeniden kurun cihazın kablosunu usb 2.0 portundan bağlayın 3.0 da sorun olabiliyor

robomopaw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cagatay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
4
Eu rom listesinde daha fazla kamera çekim modu yazmış ne gibi farklılıklar var?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Eu rom listesinde daha fazla kamera çekim modu yazmış ne gibi farklılıklar var?
hocam redmi note 9 pronun kamerasında globalden ekstra bişey yok eu romda çünki global joyeuse için olan rom çin tabanlı değil çin tabanlı olmadıgı içinde eu rom global olan versiyonda düzenleme yapıp piyasaya sürüyor kamerası global ile birebir aynı özetle

troll1078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faik
Cihazım
Redmi Not 9 Pro
Konular
0
Xposed yukleyebiliyormuyuz buna ?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Xposed yukleyebiliyormuyuz buna ?
hocam xposed denemedim cihaza çünkü cihaz çok hassas en ufak sistemsel işlemlerde bile bootloba düşebiliyor cihaz ama illaki bir yolla xposed kurulabiliyordur

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Soruldu mu ya da yazıldı mı bilmiyorum ama temalar uygulamasında içe aktar hata veriyor. Mobil veri ve wifi kapatıp içe aktar deyince hata vermiyor. Sorun yaşayan varsa yardımcı olur belki

Üst Alt