Hangi Romu Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    696

miui99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Savaş
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
3
Ben pitch black ile veri hariç diğer tikleri kaldırarak sorunsuz kırmızı uyarı almadan kurdum. Şu an için bir sorun yok pil performansını bir iki güne anlarım. Root kullanmadığım için magisk kurmadım.
Hocam bende de herşey normaldi esasında ama işin içine magisk girince herşey tepetaklak oldu. Normale dönmek için göbeğim çatladı. Şimdilik güncellemeyi askıya aldım. Beklemedeyim...

lokalanestezi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
note9pro
Konular
0
Konu başlığındaki linkten indirirseniz bu sorun olmayacaktır bu arada konu başlığındaki linkler güncel
Hocam öyle yaptım son çare ondada iki kere net gitti yüklerken dosya bozuk dedi tekrar indirdim temiz şekilde kurdum şuana kdr reset kapanma sorunu yaşamadım magisk manager i kaldırdım uygulamalardan.bahsettiginiz gibi biraz donma kasma var ama çok değil.cok bı değişiklik bende göremedim zaten 13 gelene kdr da pek bı değişiklik olmaz hata düzeltmeleri olur.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam öyle yaptım son çare ondada iki kere net gitti yüklerken dosya bozuk dedi tekrar indirdim temiz şekilde kurdum şuana kdr reset kapanma sorunu yaşamadım magisk manager i kaldırdım uygulamalardan.bahsettiginiz gibi biraz donma kasma var ama çok değil.cok bı değişiklik bende göremedim zaten 13 gelene kdr da pek bı değişiklik olmaz hata düzeltmeleri olur.
Hocam ben duvar kağıdını ilk önce süper duvar kağıdı olarak ayarladım arayüzde ufak kasmalar vardı daha sonra duvar kağıdını normal olarak ayarladım ve kasmalar düzeldi zaten süper duvar kağıdını ayarlarken hata veriyor ama ayarlanıyor bunu da anlamış değilim açıkçası şuan o kasmalardan eser kalmadı isterseniz siz de deneyebilirsiniz bu arada ben orjinal kerneldeyim

mucoboss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahid
Cihazım
OnePlus 5T
Konular
0
Hocam tarif ettiğiniz her şeyi adımı adımına yaptım. Reboot system diyince telefon bootloopa düşüyor. Redmi yazısında kalıyor. Yardımcı olur musunuz?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam tarif ettiğiniz her şeyi adımı adımına yaptım. Reboot system diyince telefon bootloopa düşüyor. Redmi yazısında kalıyor. Yardımcı olur musunuz?
Temiz kurulum mu yaptınız

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Temiz kurulum mu yaptınız
Hocam arkadaş bütün adımları yapmış yani magiski de yüklemiş bootloopa düşmesinin sebebi de bu zaten yeni sürümde magisk yükleyen herkesin cihazı bootloopa düştü

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam arkadaş bütün adımları yapmış yani magiski de yüklemiş bootloopa düşmesinin sebebi de bu zaten yeni sürümde magisk yükleyen herkesin cihazı bootloopa düştü
Hocam magisk hangi sürüm 20.4 mü 21.1 mi hangisi bootloba düşürüyor biri android 10 için kararlı biri android 11 için beta

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Hocam magisk hangi sürüm 20.4 mü 21.1 mi hangisi bootloba düşürüyor biri android 10 için kararlı biri android 11 için beta
Hocam ben yüklemediğim için bilmiyorum hangi versiyonun hatalı olduğunu

Jinzo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci