Sohbet Redmi Note 4

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
şu an tam hatırlamıyorum açıkçası ama onu iade ettim zaten tekrar sipariş verdim. bir de söyle bi sıkıntı vardı halkbank mobil uygulamaya girdiğimde telefonunuz işletim sisteminde değişlik yapılmış diye uyarı veriyordu böyle bi durumla karşılaşan var mı
evet bende banka uygulamasını yüklerken sizinde bahsettiğiniz sorunun aynısını sordu güvenmek zorunda kalıp devam ettim. sakıncalımı değilmi bende merak ediyorum.

haskar70

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Karaca
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
evet bende banka uygulamasını yüklerken sizinde bahsettiğiniz sorunun aynısını sordu güvenmek zorunda kalıp devam ettim. sakıncalımı değilmi bende merak ediyorum.
Açıkçası sakıncası olabilir ben o cihazı iade ettim tekrar sipariş verdim şimdiki cihazimda öyle bir sorun yok

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
şu an tam hatırlamıyorum açıkçası ama onu iade ettim zaten tekrar sipariş verdim. bir de söyle bi sıkıntı vardı halkbank mobil uygulamaya girdiğimde telefonunuz işletim sisteminde değişlik yapılmış diye uyarı veriyordu böyle bi durumla karşılaşan var mı

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Açıkçası sakıncası olabilir ben o cihazı iade ettim tekrar sipariş verdim şimdiki cihazimda öyle bir sorun yok
bu kadar kolay iade edebiliyormusunuz, hangi firma o sorunsuz iade kabul eden ? bizde oradan alalım

haskar70

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Karaca
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
bu kadar kolay iade edebiliyormusunuz, hangi firma o sorunsuz iade kabul eden ? bizde oradan alalım
Forumun yönlendirdiği GittiGidiyor cepport mağazası. Aldığımin ertesi günü geri göndermiştim ama

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
teşekkür ederim hasan arkadaş, aklımızda bulunsun tavsiye ederkende lazım olacak.

deemmir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
note 4
Konular
0
Ben de daha önce yazdığım gibi cepportdan redmi note 4 almıştım. Whatsapp mesajlarını ben uygulamayı açmadığım sürece göremiyorum. Ne ayar yaptıysam bir türlü düzeltemedim. Mesaj geliyor benim haberim olmuyor. Acaba yapmamız gereken başkan bir ayar mı var?

hasandemm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
hocam telefonu hepsıburadadan hangı mağazadan aldığınız

Birde admin arkadaşlar görürse bu root hatasnı bız bu sıteden satın aldıgımızdada yaşyacakmıyıız cevaplarsa sevınırım

satıcı hepsiburada'nın kendisi. Sorun yaşamazsınız inşallah.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Ben de daha önce yazdığım gibi cepportdan redmi note 4 almıştım. Whatsapp mesajlarını ben uygulamayı açmadığım sürece göremiyorum. Ne ayar yaptıysam bir türlü düzeltemedim. Mesaj geliyor benim haberim olmuyor. Acaba yapmamız gereken başkan bir ayar mı var?
GÜÇ tasarruf modu varsa kapatın.

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
Hocam ben cihazı çok beğendim. Galiba şu an piyasada satın alınabilecek uygun fiyatlı telefonlar arasında en iyisi o. Donanım olarak günlük kullanımda sorun çıkartmayacak gibi. Malzeme kalitesi üst düzey. Global rom da var. Fiyat da çok uygun. Özetle bence o fiyat aralığında daha iyisi olamaz şimdilik. Tek sıkıntı olarak bootloader kilidi açılmadan hiç bir işlem yapılamıyor olması gözüküyor. Zenex hocam EDL modla işlem yapılamadığını dolayısıyla global rom için bootloader açılmasının şart olduğunu belirtti. Bu durumu standart bir kullanıcı için sorun olarak kabul etmemek lazım tabii, cihazları olması gerekenden biraz fazla karıştıran biri olarak benim şahsi fikrim bu yönde.
Peki usta mı 4 e göre hangisinin kamerası iyi red mi note 4 mü ,prime mı ,pro mı yoksa hiç birisimi

Üst Alt