Sohbet Redmi Note 4

Gelisim04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Arkadaşlar bu forum aracılığı ile gittigidiyor'dan redmi note 4 aldım. Delta garantili olduğuna dair herhangi bir belge yok. Ve şarj dönüştürücü de çıkmadı!
Kutudan çıkan şarj cihazı 2A'lık normal şarj aleti.
Bir akrabama da hepsiburada'dan sipariş vermiştim.
Hepsiburada'da satılan Evo garantili cihazdan ise hızlı şarj destekli yekpare halinde olan bir şarj cihazı çıktı. Ve kutunun üzerinde EVO garantisi altında olduğunu gösteren yazılar vardı.
Delta garantili olanda neden garantiyi vurgulayan herhangi bir belge çıkmadı ve dönüştürücü çıkmadı ?
Satıcıya mesaj atıyorum kaç gündür cevap verdiği yok.
Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi.

haskar70

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Karaca
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
Arkadaşlar bu forum aracılığı ile gittigidiyor'dan redmi note 4 aldım. Delta garantili olduğuna dair herhangi bir belge yok. Ve şarj dönüştürücü de çıkmadı!
Kutudan çıkan şarj cihazı 2A'lık normal şarj aleti.
Bir akrabama da hepsiburada'dan sipariş vermiştim.
Hepsiburada'da satılan Evo garantili cihazdan ise hızlı şarj destekli yekpare halinde olan bir şarj cihazı çıktı. Ve kutunun üzerinde EVO garantisi altında olduğunu gösteren yazılar vardı.
Delta garantili olanda neden garantiyi vurgulayan herhangi bir belge çıkmadı ve dönüştürücü çıkmadı ?
Satıcıya mesaj atıyorum kaç gündür cevap verdiği yok.
Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi.
Delta servisin internet adresinden IMEI ile kontrol edebilirsiniz bir de GittiGidiyorda hangi satıcıdan aldığınız da önemli

Gelisim04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Delta servisin internet adresinden IMEI ile kontrol edebilirsiniz bir de GittiGidiyorda hangi satıcıdan aldığınız da önemli
Ürünü kontrol ettim "garanti devam ediyor" diye yazıyordu.
Diğer ürüne gelecek olursak, onu hepsiburada'nın kendisinden aldım. Yani kullanıcı ismi "hepsiburada"...

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Peki usta mı 4 e göre hangisinin kamerası iyi red mi note 4 mü ,prime mı ,pro mı yoksa hiç birisimi

Hocam kamera için kağıt üzerindeki değerlerle yorum yapmak pek sağlıklı olmayacaktır... Ama açıkçası Mi4'ün kamerasından daha iyi olacaklarını zannetmiyorum :)

iskilaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
saban
Cihazım
discovery
Konular
2
Hocam ben cihazı çok beğendim. Galiba şu an piyasada satın alınabilecek uygun fiyatlı telefonlar arasında en iyisi o. Donanım olarak günlük kullanımda sorun çıkartmayacak gibi. Malzeme kalitesi üst düzey. Global rom da var. Fiyat da çok uygun. Özetle bence o fiyat aralığında daha iyisi olamaz şimdilik. Tek sıkıntı olarak bootloader kilidi açılmadan hiç bir işlem yapılamıyor olması gözüküyor. Zenex hocam EDL modla işlem yapılamadığını dolayısıyla global rom için bootloader açılmasının şart olduğunu belirtti. Bu durumu standart bir kullanıcı için sorun olarak kabul etmemek lazım tabii, cihazları olması gerekenden biraz fazla karıştıran biri olarak benim şahsi fikrim bu yönde.

Kısa ve net cevap : size bağlı :D

Büyük ekran seviyorsanız note serisi, küçük ekran ise Redmi 4. Ancak donanım olarak kıyaslandığında özellikle işlemci farkı nedeniyle bence Note 4 daha ağır basıyor.

Merhaba şu iki mesajınız birbiriyle çelişmiyor mu? yanlış mı anladım bir yeri acaba? arkadaş red mi4 prime diye sormuş siz red mi 4 diye cevaplamışsınız. orada bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir mi?

Gelisim04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Arkadaşlar birkaç gün önce gittigidiyor'dan redmi note 4 almıştım.
Daha aldığım gün 1 ölü piksel görmüştüm. Bugün detaylıca bakınca 2 adet olduğunu gördüm.
Ürünü iade etmeli miyim ?
Fikrinizi söyler misiniz.

haskar70

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Karaca
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
Arkadaşlar telefonunum batarya performansını resimlerde ekledim sizce normal mı yorumlarınız nedir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-01-26-17-56-03-776_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2017-01-26-17-56-03-776_com.miui.securitycenter.png
    72,6 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2017-01-26-17-51-53-016_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2017-01-26-17-51-53-016_com.miui.securitycenter.png
    174,8 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_2017-01-26-17-53-44-696_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2017-01-26-17-53-44-696_com.miui.securitycenter.png
    56 KB · Görüntüleme: 25
Üst Alt