Sohbet Redmi Note 4

haskar70

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Karaca
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
Ortalama 7 saat olması lazım. Ama kullanıcının kullanım şekline bağlı olarak 5 saate kadar da düşebilir. Standart bir kullanım ile 6-7 saat.
bu kullanımda sabahtan aksama kadar nerdeyse sürekli elimdeydi, özellikle chrome çok fazla şarj tüketiyor

haskar70

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Karaca
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
Ortalama 7 saat olması lazım. Ama kullanıcının kullanım şekline bağlı olarak 5 saate kadar da düşebilir. Standart bir kullanım ile 6-7 saat.
bu kullanımda sabahtan aksama kadar nerdeyse sürekli elimdeydi, özellikle chrome çok fazla şarj tüketiyor

Gelisim04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Eğer o şekilde ise, o zaman ekran süresi normal sayılır. En son şarj %10'daydı. Oradan da bir 20-30 dakika eklesek. Normal yani ekran süresi.

haskar70

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Karaca
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
13
Şarj tasarrufu için ekran parlaklığı otomatik mı olmalı yoksa manuel mı ayarlanmali

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Merhaba şu iki mesajınız birbiriyle çelişmiyor mu? yanlış mı anladım bir yeri acaba? arkadaş red mi4 prime diye sormuş siz red mi 4 diye cevaplamışsınız. orada bir yanlış anlaşılma olmuş olabilir mi?

Hocam ilk mesaj redmi 4 üzerine yazılmış bir yorumdu ve "piyasada satın alınabilecek uygun fiyatlı telefonlar arasında"ki bir kıyaslamaydı. İkinci mesaj ise fiyat kriteri göz önüne alınmadan yapılmış bir karşılaştırma :) Redmi 4 ve Redmi 4 Note arasında oransal olarak ciddi bir fiyat farkı var.

Gelisim04

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Şarj tasarrufu için ekran parlaklığı otomatik mı olmalı yoksa manuel mı ayarlanmali
Kişiye göre değişir.
Örneğin siz düşük parlaklıkta ya da orta parlaklıkta kullanıyorsanız. Otomatik parlaklık seçeneği sizin için gereksizdir.

Giveusfreedom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahim
Cihazım
Redmi note 4
Konular
5
Bugün redmi note 4 64gb altın rengi siparişi verdim 950tl ye yarın gelir tahminim umarım mutlu olurum.

Giveusfreedom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahim
Cihazım
Redmi note 4
Konular
5
Otomatik parlaklıkta ekran simsiyah oluyor. Böyle bir sorunu olan varmı?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

deemmir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
note 4
Konular
0
Redmi note 4 cihazıma whatsapp'dan ve diğer uygulamalardan (n11, bonus flash, hopi gibi) gelen mesajları alamıyorum. Bunun yanında facebook ve outlook"dan gelen mesajları uyarı veriyor ve alıyorum.
Bu konuyu daha önce de yazmıştım. Ama bir türlü çözemedim, yardımlarınızı bekliyorum. Çözemezsem bir daha xiaomi telefon almayacağım.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Redmi note 4 cihazıma whatsapp'dan ve diğer uygulamalardan (n11, bonus flash, hopi gibi) gelen mesajları alamıyorum. Bunun yanında facebook ve outlook"dan gelen mesajları uyarı veriyor ve alıyorum.
Bu konuyu daha önce de yazmıştım. Ama bir türlü çözemedim, yardımlarınızı bekliyorum. Çözemezsem bir daha xiaomi telefon almayacağım.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/sikca-sorulan-sorular.2630/ bölümünde anlatılanları denediniz mi hocam?

Üst Alt