Yardım Redmi note 12 Pro 5G MIUI güncelleme gelmiyor mu?

Einherjar38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akooo
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Redmi Note 12 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba yakın zamanda Redmi note 12 Pro 5G aldım cihaz MIUI 14.0.3.1 olarak geldi (yurt dışı cihaz direnç kayıtlı) ama shortslarda global versiyonların 14.0.6.x olarak kutudan çıktığını görüyorum.
1: Cihaz global mı (ben model numarasından falan anlamıyorum pek)
2: Güncelleme olarak 14.0.6.x ve android 13 gelir mi ?
3: şu an baktığımda güncelleme yok görünüyor nedendir bu
Şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-20-11-27-47-105_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-07-20-11-27-47-105_com.android.settings.jpg
    238,8 KB · Görüntüleme: 140
  • IMG_20230720_112533.jpg
    IMG_20230720_112533.jpg
    166,6 KB · Görüntüleme: 140

KNY46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenan
Cihazım
Redmi 12 pro 5G
Konular
2
Dirençsiz tool ile repair yapıldıysa evet güncellemede ve sıfırlamada gidecektir imei, ancak zaten fake rom var cihazda güncelleme alamaz. Direnç ile işlem yapılsa idi güncelleme ve sıfırlamada imei gitmez idi.

Memnun iseniz şuan için kullanın bence, güncelleme aşırı büyük yenilikler getirmiyor çin sürüm dışında globale.
Şuan için memnunum zaten son sürüm yüklü daha alalı da bir hafta oldu ama yarın ne getirir bilemem.Direnç işlemi de bildiğim kadarıyla sıkıntılı bir olay sağlam yapılması falan gerekiyor yoksa sorun oluyor hemde anakarta işlem yapılıyor baştan sıkıntı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben aldığımda imei repairli olarak almıştım cihazı. İçinde gelen rom 13.9.0 smocnxm miui 13 global rom vardı. Bende telefoncuya götürüp 200 ₺ gibi bir ücret karşılığında miui 14 taiwan romuna geçirdim. Güncellemeleri kapattım. Twrp ile 2-3 ayda fotmat data yapar önüme bakarım :)
Çok hakim değilim konulara ama twrp ile manuel mi güncelleme yapıyorsunuz ben öyle anladım:) yada farklı bir işlem mi

Oyla:

Twrp12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulanmete
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
Öğretmen
Konular
12
Şuan için memnunum zaten son sürüm yüklü daha alalı da bir hafta oldu ama yarın ne getirir bilemem.Direnç işlemi de bildiğim kadarıyla sıkıntılı bir olay sağlam yapılması falan gerekiyor yoksa sorun oluyor hemde anakarta işlem yapılıyor baştan sıkıntı

Çok hakim değilim konulara ama twrp ile manuel mi güncelleme yapıyorsunuz ben öyle anladım:) yada farklı bir işlem mi
Twrp ile sıfırlama yapıyorum güncellemede imei gider. Hala official twrp yok çıkınca belki güncellemede yapılır.

Oyla:

KNY46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenan
Cihazım
Redmi 12 pro 5G
Konular
2
Hocam çok aktif kullanıyorum cihazı ben sıfirlamazsam içim rahat etmiyor 😅 (Kasma,donma gereksiz kalıntı veriler)
Yapmayın hocam şuan telefon aktif kullanmayan mı var ios dan yeni geçtim ben bunları sürekli sıfırlamak mı gerekiyor 😀

Sıfırlamak da sorun değil benim 2-3 bin dosyam oluyor içinde foto özellikle 🙂

Oyla:

Twrp12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulanmete
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
Öğretmen
Konular
12
Yapmayın hocam şuan telefon aktif kullanmayan mı var ios dan yeni geçtim ben bunları sürekli sıfırlamak mı gerekiyor 😀

Sıfırlamak da sorun değil benim 2-3 bin dosyam oluyor içinde foto özellikle 🙂
Bulut depolama ile çözüyorum ben o işi hocam sürekli senkronize onlar bulutla geriyede pek bir sey kalmıyor çerez onlar 😅

Oyla:

KNY46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenan
Cihazım
Redmi 12 pro 5G
Konular
2
Bulut depolama ile çözüyorum ben o işi hocam sürekli senkronize onlar bulutla geriyede pek bir sey kalmıyor çerez onlar 😅
Öyle de ne bileyim 2-3 ayda format hoş gelmedi bana inşallah öyle yapmak zorunda kalmam :)

Oyla:
Üst Alt