Yardım Redmi note 12 Pro 5G MIUI güncelleme gelmiyor mu?

Einherjar38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akooo
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Redmi Note 12 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba yakın zamanda Redmi note 12 Pro 5G aldım cihaz MIUI 14.0.3.1 olarak geldi (yurt dışı cihaz direnç kayıtlı) ama shortslarda global versiyonların 14.0.6.x olarak kutudan çıktığını görüyorum.
1: Cihaz global mı (ben model numarasından falan anlamıyorum pek)
2: Güncelleme olarak 14.0.6.x ve android 13 gelir mi ?
3: şu an baktığımda güncelleme yok görünüyor nedendir bu
Şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-20-11-27-47-105_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-07-20-11-27-47-105_com.android.settings.jpg
    238,8 KB · Görüntüleme: 139
  • IMG_20230720_112533.jpg
    IMG_20230720_112533.jpg
    166,6 KB · Görüntüleme: 139

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
1) Arka kapakta CE simgesi varsa globaldir
2) Cihaz modeliniz için EEA sürümü MIUI 14 Android 13 olarak yayınladı
3) Bu soru için kesin cevabım yok ama güncelleme yapmak için farklı yolları var.( Sizin cihaz için forumda şuan yüklü olan rom tavsiye ediliyor çoğu kişi o romu arıyor ama bulunmuyor güncellemeyi isterseniz)

Son düzenleme:
Oyla:

Einherjar38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akooo
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
3
1) Arka kapakta CE simgesi varsa globaldir
2) Cihaz modeliniz için EEA sürümü MIUI 14 Android 13 olarak yayınladı
3) Bu soru için kesin cevabım yok ama güncelleme yapmak için farklı yolları var.( Sizin cihaz için forumda şuan yüklü olan rom tavsiye ediliyor çoğu kişi o romu arıyor ama bulunmuyor güncellemeyi isterseniz)
Teşekkür ederim
1: Arkasında CE simgesi yok sanırım çin için olan model bu ama çin olsa MIUI 14.0.3.1 olmazdı tam olarak nasıl öğrenebilirim bunu ?
2: EEA nedir anlamadım

Oyla:

Einherjar38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akooo
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
3
Bir de cihaz modelinin sonunda G var bu global demek oluyormuş sanırım nasıl oluyor bu iş anlamadım gitti

Oyla:

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Hocam o zaman ayarlardan sertifika kısmına bakın oradan da anlaşılır, EEA da Avrupa için çıkarılan rom bunun Endonezya, hindistan, taywan, Türkiye gibi sürümleri var böyle

Oyla:

Einherjar38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akooo
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
3
Hocam o zaman ayarlardan sertifika kısmına bakın oradan da anlaşılır, EEA da Avrupa için çıkarılan rom bunun Endonezya, hindistan, taywan, Türkiye gibi sürümleri var böyle
En başta model numarası yazıyor aynı şekil 22101316G Avrupa var sonra sırası ile birleşik krallık - Singapur - Malezya - Ukrayna - Meksika - Kosta Rika - Çin (sanırım) - Suudi Arabistan - Filipinler ve sonda 2 kere Hong Kong var. Hangisi şimdi bu 😁

Oyla:

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
En başta model numarası yazıyor aynı şekil 22101316G Avrupa var sonra sırası ile birleşik krallık - Singapur - Malezya - Ukrayna - Meksika - Kosta Rika - Çin (sanırım) - Suudi Arabistan - Filipinler ve sonda 2 kere Hong Kong var. Hangisi şimdi bu 😁
Global

Oyla:

Einherjar38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akooo
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
3
Global cihazlar kutudan 14.0.6.x versiyon ile çıkıyor ama bunda 14.0.3.1 var ve güncelleme yok işte merak ettiğim konu o ( bir de eğer yardımcı olursan müzik uygulaması ile alakalı bir şey sormak isterim )

Oyla:

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Global cihazlar kutudan 14.0.6.x versiyon ile çıkıyor ama bunda 14.0.3.1 var ve güncelleme yok işte merak ettiğim konu o ( bir de eğer yardımcı olursan müzik uygulaması ile alakalı bir şey sormak isterim )
O rom hakkında bilgim pek yok hocam dediğim gibi yüklü gele romu forumda bir kaç defa daha gördüm global mi diye soruldu isterseniz bakın foruma. Müzik uygulaması ile ilgili sorunuz nedir hocam elimden geldiğince yardımcı olurum büyük ihtimalle gelen bildirimleri soracaksınız :D

Oyla:

Einherjar38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akooo
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
3
O rom hakkında bilgim pek yok hocam dediğim gibi yüklü gele romu forumda bir kaç defa daha gördüm global mi diye soruldu isterseniz bakın foruma. Müzik uygulaması ile ilgili sorunuz nedir hocam elimden geldiğince yardımcı olurum büyük ihtimalle gelen bildirimleri soracaksınız :D
Üstüne bastın hem o hemde şarkı ara diye bir şey çıkıyor deli ediyor yapışıp kalıyor oraya 😑 ROM en stabil rom Muş bir arkadaş öyle dedi forumda hatta arayan çokmuş ama bulunmuyormuş galiba ( çin de bir şirkete özel mi ne rom muş )

Oyla:
Üst Alt