Yardım Redmi note 12 Pro 5G MIUI güncelleme gelmiyor mu?

Einherjar38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akooo
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Redmi Note 12 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba yakın zamanda Redmi note 12 Pro 5G aldım cihaz MIUI 14.0.3.1 olarak geldi (yurt dışı cihaz direnç kayıtlı) ama shortslarda global versiyonların 14.0.6.x olarak kutudan çıktığını görüyorum.
1: Cihaz global mı (ben model numarasından falan anlamıyorum pek)
2: Güncelleme olarak 14.0.6.x ve android 13 gelir mi ?
3: şu an baktığımda güncelleme yok görünüyor nedendir bu
Şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-20-11-27-47-105_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-07-20-11-27-47-105_com.android.settings.jpg
    238,8 KB · Görüntüleme: 145
  • IMG_20230720_112533.jpg
    IMG_20230720_112533.jpg
    166,6 KB · Görüntüleme: 140

Twrp12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulanmete
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
Öğretmen
Konular
12
imei atılmamış ve herhangi bir işlem yapılmamış kapalı kutu note 12 pro 5g bu işlemleri yaparken, imei silinme gibi ihtimali varmıdır acaba? bootloder kilidi açınca sıfırlanıyor sanırım, birde rom atınca riski varmıdır?
Yoksa sadece işlem görmüş veya imei atılmış cihazlar içinmi gecerli imei silinme durumu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler hocam, süre dolsun kilidi acınca deneyeceğim. inşallah sorun olmaz, pişman olmam rom attığıma.
İmei repair görmemis cihaza rom atma bl kilidi açma durumlarında imei gitmez

Oyla:

Minastirith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
İmei repair görmemis cihaza rom atma bl kilidi açma durumlarında imei gitmez
Çok teşekkür ederim hocam, kafama takılmıştı, o zaman bl kilidi açılınca taiwan fasboot rom yükleyeceğim, işlemi mi flash tools ile yapacağım bakalım,
Bu cihaza uyumlu taiwan fastboot rom kararlı beta V14.0.1.0.TMOTWXM fastboot rom 2023-08-10 Redmi Note 12 Pro / Pro+ 5G Tayvan yazıyor bunumu yüklemem gerekiyor başka android 13 olan bulamadım forumda. beta olmasıda kafamı karıştırdı note 12 pro 5g uyumlu sanırım bu.

Oyla:

Twrp12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulanmete
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
Öğretmen
Konular
12
Çok teşekkür ederim hocam, kafama takılmıştı, o zaman bl kilidi açılınca taiwan fasboot rom yükleyeceğim, işlemi mi flash tools ile yapacağım bakalım,
Bu cihaza uyumlu taiwan fastboot rom kararlı beta V14.0.1.0.TMOTWXM fastboot rom 2023-08-10 Redmi Note 12 Pro / Pro+ 5G Tayvan yazıyor bunumu yüklemem gerekiyor başka android 13 olan bulamadım forumda. beta olmasıda kafamı karıştırdı note 12 pro 5g uyumlu sanırım bu.
Aynen o hocamm onu yükleyin yalnız sizi ısrarla uyarıyorum. Sakın yuklerken bl kilidini kapat yukle secenegi isaretli olmasin...

Oyla:

Minastirith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Aynen o hocamm onu yükleyin yalnız sizi ısrarla uyarıyorum. Sakın yuklerken bl kilidini kapat yukle secenegi isaretli olmasin...
Eyvallah hocam uyardığınız için, en soldaki clean all seçeceğim en temizi bu şekilde sanırım. söylediğim rom kararlı beta rom ilerde güncelleme alır dimi hocam? sorun olmaz dimi? birde kilit açık kalınca kendi kapanmıyor dimi, ben istemediğim sürece hep açıkmı kalacak, riski varmı acık kalırsa ? teşekkürler tekrar , farkıdnayım çok soru sordum kusura bakmayın hocam bilgim az bu konuda.

Oyla:

Twrp12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulanmete
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
Öğretmen
Konular
12
Eyvallah hocam uyardığınız için, en soldaki clean all seçeceğim en temizi bu şekilde sanırım. söylediğim rom kararlı beta rom ilerde güncelleme alır dimi hocam? sorun olmaz dimi? birde kilit açık kalınca kendi kapanmıyor dimi, ben istemediğim sürece hep açıkmı kalacak, riski varmı acık kalırsa ? teşekkürler tekrar , farkıdnayım çok soru sordum kusura bakmayın hocam bilgim az bu konuda.
Bootloader siz işlem yapmayana kadar kapanmaz. Cleanall seçeneği işaretli olacak aynen. Güncelleme alacaktır. Bootloader kilidinin açık olmasıda kesinlikle güvenlik sorunu değildir. Rom islemleri için açık olması sart bunun için driverlerın kuruldugundan emin olun. Sorunsuz kurulduğunda zaten program telefonu görecektir. C klasörüne atmayı unutmayın romu ordan kuracaksınız.

Oyla:

Minastirith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Bootloader siz işlem yapmayana kadar kapanmaz. Cleanall seçeneği işaretli olacak aynen. Güncelleme alacaktır. Bootloader kilidinin açık olmasıda kesinlikle güvenlik sorunu değildir. Rom islemleri için açık olması sart bunun için driverlerın kuruldugundan emin olun. Sorunsuz kurulduğunda zaten program telefonu görecektir. C klasörüne atmayı unutmayın romu ordan kuracaksınız.
Tmm hocam çok teşekkür edeerim bilgiler için.

Oyla:

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12

Burada var, kendim açmıştım konuyu hocam

Oyla:
Üst Alt