Yardım Redmi note 12 Pro 5G MIUI güncelleme gelmiyor mu?

Einherjar38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akooo
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Redmi Note 12 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba yakın zamanda Redmi note 12 Pro 5G aldım cihaz MIUI 14.0.3.1 olarak geldi (yurt dışı cihaz direnç kayıtlı) ama shortslarda global versiyonların 14.0.6.x olarak kutudan çıktığını görüyorum.
1: Cihaz global mı (ben model numarasından falan anlamıyorum pek)
2: Güncelleme olarak 14.0.6.x ve android 13 gelir mi ?
3: şu an baktığımda güncelleme yok görünüyor nedendir bu
Şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-20-11-27-47-105_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-07-20-11-27-47-105_com.android.settings.jpg
    238,8 KB · Görüntüleme: 140
  • IMG_20230720_112533.jpg
    IMG_20230720_112533.jpg
    166,6 KB · Görüntüleme: 140

Minastirith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0

Burada var, kendim açmıştım konuyu hocam
Tşekkür ederim hocam , bir sorum olacak kendi üzeerinde kurulu olan 14.0.3 SMOMIXN fake rom demiştiniz sanırım, bendeki yüklü olan romda olan tüm özellikler, Sizin paylaştığınız tayvan rom da varmı? Dolby atmos, kızılötesi, youtube, standart mesajlaşma, icon lar GameTurbo vb hepsi bundada var dimi? eksik olan birşey yoktur inşallah.
Twrp12 hocamda orjinal google play store oldugunu ve sistem üzerinden güncelleme geldiğini söylemişti. bu iyi olacak benim için,
Ben zaten orjinal bırakıcam 2 nci telefon olarak yılda 4+4 ay kullansam yeterli.

Oyla:

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
Tşekkür ederim hocam , bir sorum olacak kendi üzeerinde kurulu olan 14.0.3 SMOMIXN fake rom demiştiniz sanırım, bendeki yüklü olan romda olan tüm özellikler, Sizin paylaştığınız tayvan rom da varmı? Dolby atmos, kızılötesi, youtube, standart mesajlaşma, icon lar GameTurbo vb hepsi bundada var dimi? eksik olan birşey yoktur inşallah.
Twrp12 hocamda orjinal google play store oldugunu ve sistem üzerinden güncelleme geldiğini söylemişti. bu iyi olacak benim için,
Ben zaten orjinal bırakıcam 2 nci telefon olarak yılda 4+4 ay kullansam yeterli.
Var hocam, sadece game turbo yu tam olarak hatırlayamadım, ben sistemden kaldırıyorum genelde öyle uygulamaları, şuan emin değilim Taiwan da olup olmadığına.

Oyla:

Twrp12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulanmete
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
Öğretmen
Konular
12
Var hocam, sadece game turbo yu tam olarak hatırlayamadım, ben sistemden kaldırıyorum genelde öyle uygulamaları, şuan emin değilim Taiwan da olup olmadığına.
Gameturbo var. Taiwan romundayım

Oyla:

ozanyagizel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Xiaomi Note 10S
Konular
7
Gameturbo var. Taiwan romundayım
ya bi karar veremedim birisi demiş endonezya romu iyi, kimisi taiwan romu demiş. romlar arası performans farklılığı olabilir mi bi çözebilmiş değilim. daha türkiyeye resmi olarak satışı bulunmayan telefonun tr sürümü bile var. tr sürümü yüklersem faiz oranı artar ve performans azalır mı 🤔 romları teker teker indirip antutu yapasım var işin içinden çıkamadım.

Oyla:

Twrp12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulanmete
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
Öğretmen
Konular
12
ya bi karar veremedim birisi demiş endonezya romu iyi, kimisi taiwan romu demiş. romlar arası performans farklılığı olabilir mi bi çözebilmiş değilim. daha türkiyeye resmi olarak satışı bulunmayan telefonun tr sürümü bile var. tr sürümü yüklersem faiz oranı artar ve performans azalır mı 🤔 romları teker teker indirip antutu yapasım var işin içinden çıkamadım.
😅😅😅 Hocam bulunca bizede haber verin.

Oyla:

ozanyagizel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Xiaomi Note 10S
Konular
7
😅😅😅 Hocam bulunca bizede haber verin.
elimde 2 tane note 12 pro 5g var. birine tr atıyım diğerine taiwan atayım. hiçbirşey yüklemeden antutuyu yapıştırayım. hodrimeydan. bu ne abi bir tane rom çıkar olsun bitsin anaaa. sana zahmet bi antutu indirebilir misin fake romda 510.000 puan aldı.

Oyla:

Twrp12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulanmete
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
Öğretmen
Konular
12
elimde 2 tane note 12 pro 5g var. birine tr atıyım diğerine taiwan atayım. hiçbirşey yüklemeden antutuyu yapıştırayım. hodrimeydan. bu ne abi bir tane rom çıkar olsun bitsin anaaa. sana zahmet bi antutu indirebilir misin fake romda 510.000 puan aldı.
Hocam indiriyorum. Ama tr yi es geçin bence kullananlar illallah ediyior :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam link atarmısınız indirdim 10 tane reklam izlettirdi ama yapmadı testi sinir oldum sildim.

Son düzenleme:
Oyla:

CoderZ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CoderZ
Cihazım
note 12 pro 5g
Konular
1
hocam endonezya ve taiwan romlarını test edebildiniz mi bende kararsızımda artılar ıeksılerı antutu teslerınde aldıkları sonuclar nelerdır

Oyla:

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
hocam endonezya ve taiwan romlarını test edebildiniz mi bende kararsızımda artılar ıeksılerı antutu teslerınde aldıkları sonuclar nelerdır
Ben Taiwan kullanıyorum, eşimin teline Endonezya yüklemiştim, ikisi de MIUI arama ve mesaj uygulamaları yüklü, Taiwan da getaps, mi video felan yok o yüzden daha çok hoşuma gitti ama ben hiç oyun felan oynamam, performans olarak yorum yapamam şuan.

Oyla:

ozanyagizel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Xiaomi Note 10S
Konular
7

Hocam link atarmısınız indirdim 10 tane reklam izlettirdi ama yapmadı testi sinir oldum sildim.
antutu'nun sitesinden indirilcek reklam çıkmaması lazımdı normalde ama site burası

Ben Taiwan kullanıyorum, eşimin teline Endonezya yüklemiştim, ikisi de MIUI arama ve mesaj uygulamaları yüklü, Taiwan da getaps, mi video felan yok o yüzden daha çok hoşuma gitti ama ben hiç oyun felan oynamam, performans olarak yorum yapamam şuan.
performans derken bi oyun olarak değil günlük kullanımda geçişlerde ki gecikmelerde belli edebilir diye düşündüm. yarın sabah bootloader kilidi açılacak. rom atıp taiwan ve tr romunda stock haliyle puanlamaya alacağım. aynıysa tr rom'unu kullanırım. taiwan romunda 8+8 ram diye yazmışlar bence normal değil doğruysa. sanalda 8 daha ram eklemesi biraz abartı :D

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt