Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Arkadaşlar bu telefonu kullanan var mı aranızda? Biradere almayı düşünüyoruz. İmei atılıyormuş galiba buna. Mediatek olmasının ne zararı olur uzun vade de? 3-5 ay sonra kasar donar çöp olur falan diyorlar doğru mu bu?
imei de atılabilen, şııklıgı ve amoled ekranıyla çok güzel duran bir cihaz. adamlar ekonomik şekilde antutudan 300 küsür bin alan cihaz üretmişler güzel bir ekranla.

Son düzenleme:

mcakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 10S
Konular
43
Arkadaşlar nfc var mı bu telefonda. (Kimi yerde var kimi yerde yok denmiş) Bir de çok sorunlu bir cihaz gibi yorumlar yapılmış bazı yerlerde. Kullanan arkadaşlar sorun yaşadılar mı? Kullananlar cevap yazarsa memnun olurum.

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Arkadaşlar nfc var mı bu telefonda. (Kimi yerde var kimi yerde yok denmiş) Bir de çok sorunlu bir cihaz gibi yorumlar yapılmış bazı yerlerde. Kullanan arkadaşlar sorun yaşadılar mı? Kullananlar cevap yazarsa memnun olurum.
Doğru denmiş. NFC varsa kutuda logosu oluyor. Bugün 8/128GB M2101K7BNY aldım NFC var ama piyasadaki çoğunlukla M2101K7BG ve NFC yok ve bellek de 6GB. İkisi de global CE işaretli, ülkeye göre model dağıtımı var. Pro modele yönlendirmek için çoğu ülkede NFC olmayan model var. Ukrayna, Yunanistan, Endonezya, vs. cihazlarında NFC var ama Batı Avrupa, Ortadoğu, vs. cihazlarında NFC yok. Hindistan varyantı (virüs adı gibi oldu) M2101K7BI ve NFC yok.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Benimde aklımı çeliyor ama amoled ekran benim için bir çok farklı geliyor beyaz renkler sarımtıraka çalıyor bu amoled ekrana has özellikmiş.Ama beni düşündüren amaled ekran yanığı bu ileriki süreçlerde çıkma olasılığı yüksek mi

mcakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 10S
Konular
43
Benimde aklımı çeliyor ama amoled ekran benim için bir çok farklı geliyor beyaz renkler sarımtıraka çalıyor bu amoled ekrana has özellikmiş.Ama beni düşündüren amaled ekran yanığı bu ileriki süreçlerde çıkma olasılığı yüksek mi
Amoled yanığını kafaya pek takmayın bence şimdiye kadar hep amoledli telefon kullandım hiç yanma sorunum olmadı. 1,5 senedir mi9t kullanıyorum onda da böyle bir sorun yok. Bence eski de kaldı artık yanma sorunu.

mcakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 10S
Konular
43
Doğru denmiş. NFC varsa kutuda logosu oluyor. Bugün 8/128GB M2101K7BNY aldım NFC var ama piyasadaki çoğunlukla M2101K7BG ve NFC yok ve bellek de 6GB. İkisi de global CE işaretli, ülkeye göre model dağıtımı var. Pro modele yönlendirmek için çoğu ülkede NFC olmayan model var. Ukrayna, Yunanistan, Endonezya, vs. cihazlarında NFC var ama Batı Avrupa, Ortadoğu, vs. cihazlarında NFC yok. Hindistan varyantı (virüs adı gibi oldu) M2101K7BI ve NFC yok.
Sakıncası yoksa 8 gb'lık olanı ne kadara aldınız? 3000 bandına çıktıysa biraz daha ekleyip garantili note 10 pro almak daha mantıklı gibi.

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
ips ekran sararması dev bir sorun, ))
amoled artık eskisi gibi beyazlarda başarısız değil.
siyahlarda ise kusursuz, teknolojisi gereği, bir de DARK mode kullanmaya bailarsanız hem çok lezzetli olur hem de batarya süresi çok uzar.

amoled teknolojisi gereği siyahları tam siyah verebiliyor kendini kapatıyor.

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
ips ekran sararması dev bir sorun, ))
amoled artık eskisi gibi beyazlarda başarısız değil.
siyahlarda ise kusursuz, teknolojisi gereği, bir de DARK mode kullanmaya bailarsanız hem çok lezzetli olur hem de batarya süresi çok uzar.

amoled teknolojisi gereği siyahları tam siyah verebiliyor kendini kapatıyor.
özetle amoled ekranlı alet daha sorunsuz olacaktır.

alakurt79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
4
Note 9 PRO dan geçmeyi düşünüyorum kullanan arkadaşlar kamera performansı nasıl, bazı yerlerde Note 9 PRO kamera konusunda önde demişler. Ayrıca birçok yabancı kullanıcı telefonun çok ısındığını söylemiş. Bu nedenle 8 GB ram olanını almayı planlıyorum tabii uygun fiyata bulabilirsem.

cobra06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kaan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
10
Bu telefon neden tutmadı, çok fazla kullanan yok sanki

Üst Alt