Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

egeboys0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fırat atik
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Hayırlı günler. arkadaşlar. Bi arkadaşıma redmi note 10s aldık. Yurt dışı cihazı. Telefon şarj da kullanırken, arada bir şarjdan çıkarıp takıyor muş gibi gidip geliyor. Ekran kilidi kapalı şarj olurken sıkıntı yok. Sadece kurcalarken oluyor. Bazen ard arda, bazen nadir. Farklı 33w şarj cihazı ve kablo ile de denedim aynı sorun devam ediyor. Pc ye bağlayıp yaklaşık 30gb veri transferi yaptım ne kopma oldu nede şarj göstergesi gitti geldi. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bu sorunu yaşayan varmi teşekkürler

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Not 9 prodan yurtdışı Bu cihaza geçilir mi Tam bilgi sahibi olmamakla beraber' Telefon global ama çin tabanlı romları alırmı? Ne bileyim işte soruyu tam soramadım. Siz anladınız

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
Not 9 prodan yurtdışı Bu cihaza geçilir mi Tam bilgi sahibi olmamakla beraber' Telefon global ama çin tabanlı romları alırmı? Ne bileyim işte soruyu tam soramadım. Siz anladınız
Valla arada öyle çok uçurum yok cihazlarda sanki sadece hakketen 10 s daha hafif hakkaten

Farukisaoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
2
İmei atılmış Redmi note 10s kullanıyoruz Türkcell hat ile sıkıntı yaşıyoruz telefonla konuşturmuyor bizi, Mi mix 3, mi note 3, mi 5s cihazlarımızda türkcell takılı onlarda hiç bir sorun yokken bu cihazla telefonla konuşamıyor internete girerken işkence çekiyoruz. Türk telekom hat takıp bir kaç gün denedik bir sıkıntı göremedik. Türkcell hat ile bu sorunu yaşayıp çözebilenler var mı acaba ?

piyanist79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sadık
Cihazım
mi5s
Konular
0
Aynisi bendede oluyor. Sarjdayken ugrasinda birkac saniyede bir sarja cilartip takmis gibi tepki veriyor. Miflashla Endonezya rom aticam yine ayni tepki. Fastboot romda takiyorum sanki birkac saniyede bi kabloyu cikartip takiyormusum gibi ses veriyor. Romu yuklemiyor.

hakan1987

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
10
Almayı düşünüyordum böyle sorunu varsa almayım

Tebeskubas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 10 S
Konular
1
Sorunu olanlara geçmiş olsun. İnşallah düzelir. Şimdilik ben de hat (vodafone) sorunu veya şarj sorunu yok.
Kullandıkça bakalım ne olur.
Şimdi Endonezya Rom'a geçmek için araştırma yapıyorum. Call record benim için önemli.
Herşey düzgün gidip başarılı olursam buradan da paylaşırım veya adım adım ne yapacağımız hakkında bilgisi olan
link ve bilgi paylaşımı yparsa seviniriz.

Tebeskubas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 10 S
Konular
1
Şuan itibariyle unlock başvurumu yaptım. 168 saat sonra pc den unlock yapıp Endonezya Rom'a geçeceğim inşallah.
Telefonu alanlar hiç bekletmeden bence BL açmayı başlatsın 168 saat baya uzun bir zaman, sonrasında üstadlar burada zaten
önce güzel bir Rom'a sonra da olursa GCam'a geçeriz. Kamera ile pek işim yok ama Note 6 Pro'da kaliteli fotolardan sonra
Note 10 S'de çamur gibi görüntü can sıkıyor.
4 versiyon üst telefon eskisinden daha kötü foto çekmemeliydi Xiaomi' yi seviyoruz ama ayıp oldu biraz.

Tenay23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Note 9
Konular
2
Tebeskubas, 10s daha iyi fotoğraf çekiyordur, ama amoled ekran gösteremiyordur. LCD ekrandaki gerçeklik, derinlik hissi vs amoled ekranda yok.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Aynisi bendede oluyor. Sarjdayken ugrasinda birkac saniyede bir sarja cilartip takmis gibi tepki veriyor. Miflashla Endonezya rom aticam yine ayni tepki. Fastboot romda takiyorum sanki birkac saniyede bi kabloyu cikartip takiyormusum gibi ses veriyor. Romu yuklemiyor.
Kilit açıldığından beri Endonezya V12.5.4.0.RKLIDXM Hiçbir sorun yok şıkır şıkır çalışıyor.kapalı şarjda açık şarjda çalışıyor.Bu Bütün Note 10S ler Arızalı Anlamına gelmez.İllaki Bir sorun vardıriBL Kildini Açıp Endonezya Geçin sorun Yok Romda Zaten Google Kişiler ve Mesajlar Yok Bunda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu olanlara geçmiş olsun. İnşallah düzelir. Şimdilik ben de hat (vodafone) sorunu veya şarj sorunu yok.
Kullandıkça bakalım ne olur.
Şimdi Endonezya Rom'a geçmek için araştırma yapıyorum. Call record benim için önemli.
Herşey düzgün gidip başarılı olursam buradan da paylaşırım veya adım adım ne yapacağımız hakkında bilgisi olan
link ve bilgi paylaşımı yparsa seviniriz.
Kilit açıldığından beri Endonezya V12.5.4.0.RKLIDXM Yükledim Hiçbir sorun yok şıkır şıkır çalışıyor.kapalı şarjda açık şarjda çalışıyor. BL Kildini Açıp Endonezya Geçin sorun Yok Romda Zaten Google Kişiler ve Mesajlar Yok Bunda

Üst Alt