Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

piyanist79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sadık
Cihazım
mi5s
Konular
0
Telefon şarjdayken elde uğraşırken arada bir şarj taktiğimizda çıkan uyarı sesi geliyor. Bu surekli tekrarliyor. Normal telefonu sarja takip biraktigimizda boyle bi hata yok. Bu yazilimsalmidir, şarj soketindenmidir? Varmi bu sorunu yasayan?

Son düzenleme:

AntiHackeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ölmez
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0
Slm arkadaşlar bende bugün 2100tl 6 64 olanı aldim. Eski cihazım redmi not 9s di evet iyiki geçmişim. Ses hafiflik ele oturuş cepte aciz etmemesi daha ne diyim twrp kuran varmj ?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Slm arkadaşlar bende bugün 2100tl 6 64 olanı aldim. Eski cihazım redmi not 9s di evet iyiki geçmişim. Ses hafiflik ele oturuş cepte aciz etmemesi daha ne diyim twrp kuran varmj ?
Hayırlı Olsun.Evet Çok Zarif hafif telefon Redmi note 8 den buna geçtim oda güzeldi ama bu estetik yeni donanım ve birçok yeni özellik var Şu Ana kadar twrp yok beklemedeyiz

AntiHackeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ölmez
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0
Hayırlı Olsun.Evet Çok Zarif hafif telefon Redmi note 8 den buna geçtim oda güzeldi ama bu estetik yeni donanım ve birçok yeni özellik var Şu Ana kadar twrp yok beklemedeyiz
Teşekkür ederim.
Hayırlı bayramlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Not 9 prodan yurtdışı Bu cihaza geçilir mi Tam bilgi sahibi olmamakla beraber' Telefon global ama çin tabanlı romları alırmı? Ne bileyim işte soruyu tam soramadım. Siz anladınız
Geçilir. Ben note9s geçtim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sizde de alt tuşlarda geri yaptığınız da titreşim motoru arızalıymış gibi kapağa vuruyor mu ? Arızalı demiyorum test te normal fakat bazı durumlar da arka kapağa bariz vuruyor
Bende yeni aldım. Aynen dediğin gibi. Yani arıza değil

Son düzenleme:

Tebeskubas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 10 S
Konular
1
Dostlar 2 sorum olacak.
1- BL kilidi süresi boyunca hep mobil internet bağlantısında mı kalacağız, arada wifi ye bağlanmak sıkıntı olur mu?
2- Sürekli açık ekran 10 sn sonra kapanıyor ayarlarda bakıyorum burada bir deişim yeri yok, bi anlamı kalmıyor sürekli
açık kalmayacaksa acaba bende mi bir hata var sizde durum nasıl?

piyanist79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sadık
Cihazım
mi5s
Konular
0
1. Kilit acma islemini yaparken mobil veri acik olacak. 1hafta boyunca ister wifi ister mobil kullan. Hiçbir sıkıntı olmaz
2. Bizdede ekran kapaninca 10sn var baska secenek yok. Bu yazilimla alakalidir, ilerde guncelleme ile menuye konulabilir. Şarji cok yer dusunceside olabilir.

AntiHackeR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ölmez
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0
Arkadaşlar note10s sattim.
3gun kullandım.
Cihaz mediatek olunca isinma var oyun oynuyorsanız yada fazla kurcalarsanız arkasi baya ısınıyor.
Ve bataryayı sömürüyor.
Geri note9s döndüm
Kısacası mediatek yaramaz.

Son düzenleme:

NikolaiSe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Grafiker
Konular
6
Dün Redmi Note 7'den Redmi Note 10S'e geçiş yaptım. 2-3 saatte taşıma vesaire derken pil kullanımı beni çok etkiledi, normal şartlarda yüklemeler ve yedeklemeler yaparken telefon işlemcisini çok kullanırken ne bir aşırı ısınma ne de pil kullanımı gördüm, %50'den başladım %40'ı 3 saatte gördüm.
Ülkemizde yok, direkt global almak zorundasınız ve yine uygun fiyatlara. Elde çok zarif duruyor, hapörlör ve mikrofonlar çok kaliteli. Kısacası telefon 4/4'lük.
Güncelleme yapıldığında vesaire sorun olmuyor, 12.5 Miui updateini telefon aldıktan hemen sonra yaptım.
AMOLED ekran olduğu için ekran açıkken zaten cihaz çok az pil yiyor, sürekli açık kalma özelliği ise tamamen firma kaynaklı yani bilerek süreye tabii tutulmuş.

Alacak arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilir fakat alacağınız yeri iyi seçin, kenar mahalledeki yerlerden IMEI sorunları için uzak durun. Anayollardan şaşmayın.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Dün Redmi Note 7'den Redmi Note 10S'e geçiş yaptım. 2-3 saatte taşıma vesaire derken pil kullanımı beni çok etkiledi, normal şartlarda yüklemeler ve yedeklemeler yaparken telefon işlemcisini çok kullanırken ne bir aşırı ısınma ne de pil kullanımı gördüm, %50'den başladım %40'ı 3 saatte gördüm.
Ülkemizde yok, direkt global almak zorundasınız ve yine uygun fiyatlara. Elde çok zarif duruyor, hapörlör ve mikrofonlar çok kaliteli. Kısacası telefon 4/4'lük.
Güncelleme yapıldığında vesaire sorun olmuyor, 12.5 Miui updateini telefon aldıktan hemen sonra yaptım.
AMOLED ekran olduğu için ekran açıkken zaten cihaz çok az pil yiyor, sürekli açık kalma özelliği ise tamamen firma kaynaklı yani bilerek süreye tabii tutulmuş.

Alacak arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilir fakat alacağınız yeri iyi seçin, kenar mahalledeki yerlerden IMEI sorunları için uzak durun. Anayollardan şaşmayın.
Hayırlı olsun hocam.

sscetintas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
5
İmei atılmış Redmi note 10s kullanıyoruz Türkcell hat ile sıkıntı yaşıyoruz telefonla konuşturmuyor bizi, Mi mix 3, mi note 3, mi 5s cihazlarımızda türkcell takılı onlarda hiç bir sorun yokken bu cihazla telefonla konuşamıyor internete girerken işkence çekiyoruz. Türk telekom hat takıp bir kaç gün denedik bir sıkıntı göremedik. Türkcell hat ile bu sorunu yaşayıp çözebilenler var mı acaba ?
Bende de imei tamiri yapılmış redmi note 10s var bahsetmiş olduğunuz sorunla karşılaşmadım. Hattım Turkcell. Sadece ev de oturma odasında konuşurken kesintiler yaşıyorum. O da şebeke ile alakalıdır diye düşünüyorum.

Üst Alt