Yardım Redmi Note 10 pro yakınlık sensorü sıkıntılı

gacvokem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖMER
Cihazım
ONEPLUS 5T
Konular
0
12.5.1 mıuı global bende yuklu olan
verdiğiniz programı nasıl kullanacağımı anlatırsanız test edip sonucu paylaşayım. şu an denedim telefonu kulağıma getirirken ekran kapanıyor uzaklaşınca açılıyor 10-15 defa denedim bu şekilde...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O zaman cihazınız güncellenmemiş :)
hocam dun aldım açtım gelen güncellem bu şekilde . ama sorun varsa gelecek güncelemede güncelleme yapmam :)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
verdiğiniz programı nasıl kullanacağımı anlatırsanız test edip sonucu paylaşayım. şu an denedim telefonu kulağıma getirirken ekran kapanıyor uzaklaşınca açılıyor 10-15 defa denedim bu şekilde...

hocam dun aldım açtım gelen güncellem bu şekilde . ama sorun varsa gelecek güncelemede güncelleme yapmam :)
Cihazınız hayırlı olsun hocam. Son sürüm güncellemede sıkıntı yok. Gelirse güncelleyebilirsiniz ama yinede gelen güncellemenin konusuna bakın belki şikayetçi olan vardır ona göre güncellersiniz.

cdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10T
Konular
3

Evet o şekilde test yapacaksınız. Hatta elinize, dik konumdayken eğerek yaklaştırırsanız da oluyor.

Bende az önce denedim. Onuncuda sorun çıktı. Sonraki 15'de yapmadı. Sanki daha önceki hata sıklığı kalmamış gibi.
(Custom EU 12.6)
Hatalarını kabul edip sensör tedarikçisini değiştirdiklerine göre;
donanım zaafını, ellerinden geldiğince yazılımla fikslemeye çalışmışlardır belkide.

gacvokem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖMER
Cihazım
ONEPLUS 5T
Konular
0
Evet o şekilde test yapacaksınız. Hatta elinize, dik konumdayken eğerek yaklaştırırsanız da oluyor.

Bende az önce denedim. Onuncuda sorun çıktı. Sonraki 15'de yapmadı. Sanki daha önceki hata sıklığı kalmamış gibi.
(Custom EU 12.6)
Hatalarını kabul edip sensör tedarikçisini değiştirdiklerine göre;
donanım zaafını, ellerinden geldiğince yazılımla fikslemeye çalışmışlardır belkide.
dostum nerdeyse 30 defa denedim kulağa yaklaşınca yeşil uzaklaşınca kırmızı sorun gozükmüyor , aramada yaptım kulağa yaklaşınca ekran siya uzaklaşınca ekran açılıyor

poyraz4558

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
K6 Power
Konular
1
kendi arama uygulaması nedir. adı ne ben true phone uygulaması kullanıyorum. genede sensör sorunu var.
Firmanın kendi arama ve mesajlaşma uygulaması Mi mesaj ve Mi telefon ama bunu sağlıklı kullanabilmek için root gerekiyor kendim o şekilde yükledim

gacvokem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖMER
Cihazım
ONEPLUS 5T
Konular
0
arkadaşlar one plusdan gectiğim için bir şey danışmak istiyorum, oneplusda rot ve rom kilit açma 15 dakikada hallediyordum , bu cihazda anladığım kadarıyla kilit açma için xiomiye sistemden hesaptan istek yapıyoruz. sonrası rom ve root vs. cihaz garanti dışı kalıyor öğrenmeki stediğim su ben cihazı tekrar orjinal haline döndürebilirmiyim mesala su an global 12.1 rom yuklu bunu nerden bulacağım güncel orjinal romu tr veya global?

hocam son durum nedir cihazda servis ne dedi. İade edebildinizmi cihazı?

Son düzenleme:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
arkadaşlar one plusdan gectiğim için bir şey danışmak istiyorum, oneplusda rot ve rom kilit açma 15 dakikada hallediyordum , bu cihazda anladığım kadarıyla kilit açma için xiomiye sistemden hesaptan istek yapıyoruz. sonrası rom ve root vs. cihaz garanti dışı kalıyor öğrenmeki stediğim su ben cihazı tekrar orjinal haline döndürebilirmiyim mesala su an global 12.1 rom yuklu bunu nerden bulacağım güncel orjinal romu tr veya global?

hocam son durum nedir cihazda servis ne dedi. İade edebildinizmi cihazı?
Ayarlardan cihaz hakkında bölümünün Resmini eklerseniz buraya Tr rommu Global mi öğreniriz Hocam. Cihazı eski haline getirebilirsiniz stock rom her zaman pcnizde dursun hocam :)

Üst Alt