Yardım Redmi Note 10 pro yakınlık sensorü sıkıntılı

Eyupomc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Oppo reno 4
Konular
0
Uygunsuz Dil
Mi note 10 lite cihazında da çoğu kişi bundan şikayet etti Annem Kullanıyor ilk çıktığında aldı hiç bir sorunu yok. Ben Cihazı Alalı 2 ayı geçti Bahsettiğiniz sorunların hiç birini yaşamadım. Bundan öncekilerde de öyle sorun yaşamadım. Note 8 kullandım Ghost touch olmuştu ilk başlarda sonra Wifi problemi çıkmıştı sonradan düzeltildi. Note 5/7 kullandım Ghost screen oldu. Yani kısaca Sorunsuz teknoloji yoktur. Note 10 proda bende sensör problemi yok bu kadar Net. Ama ısınma sorunu var. Konuşma esnasında Oraya buraya giriyorsa Güş tuşunu basın tamamdır.
Ben sana diyorum ki aldığım telefon ve mi store canpark avm deki iki adet teshirdeki cihaz dahil bozuk. Şikayet varda bir ton kişi aynı şikayette bulunmuş. Xioami sensör firmasını değiştirdik diye resmi açıklama yapmış. Ne iddia ediyorsun redmi note 10 pro hatalı üretilmiş. Almayın aldırmayın paranız çöpe gider.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunluysa kullanmayın ozaman ben Örnek olarak Söyledim o cihazı. Sizde sorun var diye herkeste var anlamına gelmez.
Sen ne konuşuyorsun kardeşim, çözüm varsa diye forum var. Ortada net bir sorun var. Sen neyin avukatlığını yapıyorsun. Millet yaşadığı sorunu yazıyor. Yok sorun yok yok bilmemne.

Eyupomc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Oppo reno 4
Konular
0
Sen de benim yazdıklarımdan bir şey anlamıyorsun sanırım Bir şey idda ettimi hayır. Ben Redmi note 10 proda sensör sorunu yok demedim Bende yok dedim. İlk sayfalardaki mesajımı okursan Global romdayken bende de oldu diye yazmıştım. Bilip bilmeden atlama istersen. Ve sadece ben değil sorunu olmayan 4pda forumunda bile Sorun yaşamayan kullanıcılar çok. Sensör sorunu varmı var ama bende şu an yok ilk başlarda vardı şimdi yok Umarım anlatabilmişimdir. Cihazı ben üretmedim Hocam bende Xiaominin sorunlu cihazlarını kullandım biliyorum bunda da var sorun Isınıyor fazla ısınıyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

835 oy sensör sorunu var demiş
529 oy Sorun Yok demiş.
874 oy var ama kritik sorun değil demiş.
Başlıkta ne yazıyor. Saçma sapan örnekler vermişsin. Bildiğin birşey vsrsa yaz. Yoksa yok bu model böyle yok o model böyle diye ortalığı karıştırma o zaman. Note 10 pro sensör dik konumda çalışıyor sadece. Androidin kendi testini bile geçmiyor. Telefon kronik bozuk üretilmiş yenisini almaya razıyım diyorum. Mi store dan para iadesi talebi ile servise yönlendirdiler. Senin gibi öyleydi böyledi demediler.

Xiaomi, yeni akıllı telefonlarında bu olayın tekrarının yaşanmaması için ilk hamlesini yapmak istiyor. Şirket, şu an kritik problem için bir çözüm arayışında olsa da, bundan sonraki cep telefonlarında bu sorunun tekrarlanmaması için doğru hamle yapmak istiyor ve sensörlerin şimdiki geliştiricisi olan Elliptic Labs ile yollarını ayırdı.

ibrahimilh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
9
Birincisi ben senin Kardeşin Falan değilim. Avukatda değilim bende bu forumu en az senin kadar seven biriyim. Ben sana diyorum ki bende sorun yok. Bu kadar anlamamakta ısrar ediyorsun. Ben de bu forumda gönüllü olarak elimden geldiğince yardım etmek istiyorum. Yardım alıyorum. Niyetim tartışma çıkarmakta değil ama sen anlamıyorsun.

Başlıkta ne yazdığının farkındayım ve bana bir şey öğretmeye çalışma Bilgim Allaha şükür yeterli. Örnek verdim ve sana sormam örnek verirken ve seni maalesef sessize alıyorum. Günümü sana yazarak harca
yok annemde var sorun yok her cihaz sorunlu harbiden boş boş konuşuyorsun hiçbirşey bilmiyorsan google yaz

yok annemde var sorun yok her cihaz sorunlu harbiden boş boş konuşuyorsun hiçbirşey bilmiyorsan google yaz
Genpa bile redmi note 10 pro arızalı diye mi 11 lite teklif etti kalmışsın oydu buydu sayıyorsun, google yaz redmi note 10 pro diye anlarsın amacımız kalp kırmak değil, annem Mi Note 10 lite kullanıyor diyorsun yok her cihaz sorunlu diyorsun kapat Allah aşkına yazma birşey battıkça batıyorsun

ibrahimilh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
9
Evet evet sen haklısın hepimiz satalım cihazı sırf sensör surunu var diye cihazdan kurtulalım alırken araştırsaydın heryere baksaydın aldıktan sonra yok şu yok bu asıl boş olan sensin gelmiş burda bana akıl veriyor o aklını kendine sakla sana lazım en çok bana değil. Senin gibi insanlara laf anlatmak çok zor sanada güle güle kendi kendine konuş dur. Açtığım konulara yazdığım mesajlara bakabilirsiniz bu güne kadar kime kötülüğüm dokundu.
halen boş konuşuyorsun, ama normal çünkü havalar sıcak haklısın

cdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10T
Konular
3
Şu an verdiğiniz uygulamayı yükledim Endonezya romdayım 2 testide başarılı geçti.
İlk testte Kulağıma yaklaştırdığım an veya elimi kameraya yaklaştırdığım an Ekran Yeşil oluyor ayırdığım zaman Kırmızı 10 kere yaptım 1 de algılamadı 9 tane başarılı. İkinci testte bile aynısı sıfır oluyor uzaklaşınca 5 oluyor.

12.5.2 olmasın o 😁
Bende test yaparken bazen 5-6 seferde 1 sorun oluyordu. Bazen 20 seferde 1
Bazen 10 seferde 1.

Yani Xioami bir düzeltme yapmamış gibi görünüyor. :)

Telefon yatay şekilde dururken çalışmıyor ama dikey şekilde iken genel olarak düzgün çalışıyor. Arada bir kaç defa algılamadı.
Endonezya 12.5.3 rom yüklü.
Yatay şekilde çalışmamasının nedeni ultarasonik sensör olması. Normalden farklı bir sensör koymuş bazı modellere Xioami.

Düzeltme olsaydı, o algılama sorunlarının olmaması lazımdı. :)

gacvokem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖMER
Cihazım
ONEPLUS 5T
Konular
0
Tam olarak hangi sürüm biliyor musunuz ?
(12.5.5 çıktı en son bildiğim kadarı ile.)
Xioami mi kendisi mi bildirmiş, yoksa yükleyenler mi yazmış, çözüldü diye ?
Daha önceleri 12.5.1 yükleyen, yada endonozya roma geçip
Mi telefon uygulamasını kullanamaya başlayanlar, hatta kılıf değiştirip de çözüldü yazanlar olmuştu.
Ama genel olarak sorun hala devam ediyordu.

Bende şu anda 12.6 Beta Custom EU var hala sorunlu.

Eğer sizde o son sürüm yüklü ise;

Linkteki uygulamayı yükleyip test edebilir misiniz ?
12.5.1 mıuı global bende yuklu olan

Üst Alt