Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Merhaba arkadaşlar bu cihazı alma arifesindeyim lakin nette bakınırken oldukça fazla sorun olduğunu okudum bunlar doğrumu yoksa kullanıcı kaynaklı şeyler mi ? Mesela şebeke sorunu - sarı ekran-kameraya toz girmesi-yazılımsal donma vs
Şebeke sorunu yaşamadım. Ekte hız testi paylaştım. Sarı ekran yazılımsal kapatabiliyorsunuz. Yazılımsal donmadan kastınız ne bilmiyorum bir sorun yaşamadım ben ama oyun oynamıyorum bu arada. Kameraya toz girme olayı için bişey diyemiyorum 1 aydır cihaz ben de henüz bir sorun yok.

sarı ekran çözüm forumda paylaşılmıştı;

Ekran Sararması Chrome Çözüm;
Adres çubuğuna yazın:
chrome://flags

Bu bölümü bulup:
#dynamic-color-gamut ( disable ) yapın ve chrome yeniden başlatın.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-01-18 at 10.22.11.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-18 at 10.22.11.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 33

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Merhaba arkadaşlar bu cihazı alma arifesindeyim lakin nette bakınırken oldukça fazla sorun olduğunu okudum bunlar doğrumu yoksa kullanıcı kaynaklı şeyler mi ? Mesela şebeke sorunu - sarı ekran-kameraya toz girmesi-yazılımsal donma vs
Sarı ekran sorunu 12.0.7 global sürüm ile birlikte çözüldü, artık sadece hdr video açınca sararıyor ve video kapatıldığı anda eski haline dönüyor(ki bu normal bir özellik) yeni güncellemeler ile birlikte diğer bölgelerede gelir. Ve eskiden sadece chromeda değil canlı duvar kağıdı seçme ekranında da sararıyordu ve bu sararmalar ekran kilidi kapayıp açmadan düzelmiyordu

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Gerçekten çok ilginç. Sarı ekran sorunu Chrome 'dan kaynaklanmasina rağmen, ihale cihaza kaldı. Hala alma arefesindeki kişiler sorunun cihaz kaynaklı olduğunu düşünüyor:)
Defalarca kez çözümü paylaşıldı üstüne güncelleme de geldi. Boşuna dememiş aralar "adın çıkacağına canın çıksın" diye

Tozlu sayılabilir yerde çalışıyorum. En ufak toz girmesi olmadı
O sorun genelde pop-up kameralı kompakt olmayan cihazda olur. Sensör Vs sorunu olmayan nadir xiaomi cihazlarından

TheDante

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Note 9S
Konular
2
Gerçekten çok ilginç. Sarı ekran sorunu Chrome 'dan kaynaklanmasina rağmen, ihale cihaza kaldı. Hala alma arefesindeki kişiler sorunun cihaz kaynaklı olduğunu düşünüyor:)
Defalarca kez çözümü paylaşıldı üstüne güncelleme de geldi. Boşuna dememiş aralar "adın çıkacağına canın çıksın" diye

Tozlu sayılabilir yerde çalışıyorum. En ufak toz girmesi olmadı
O sorun genelde pop-up kameralı kompakt olmayan cihazda olur. Sensör Vs sorunu olmayan nadir xiaomi cihazlarından
Adın çıkacağına canın çıksın sözü çok doğru gerçekten Idea~~ Benim sormamdaki asıl sebep genel olarak bu ekran olsun kamera olsun ortasındaki boşluk ses muhabbeti vs olayı olsun çözümlerini okudum lakin kullanıcılardan birebir bir geri dönüş almak. Kamera toz meselesi için ise şikayet var sitesindeki şikayetleri baz aldım.Ufak tefek sıkıntıları önüme düşüyor cihazın mesela anasayfada x3 için ana kamerada fluluk adı altında bir problem var insta wp gibi uygulamalara foto atamıyoruz diyorlar cihazı alıp da sonrası böyle yazılımsal veya donanımsal garantilik git gellik bir olay yaşamak istemiyorum.Süreç çok yoruyor çünkü.

Ailedekiler için 2 cihaz daha alacağım şuan 9s kullanıyorum hali ile x3'ün artısı fazla almışken bunu alayım diyorum ama işte tedirginlik var. Emin olmak istiyorum.

KnownOzGuR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Mate 10 Pro
Konular
3

Ben ilk Türkiyeye Geldiği andan itibaren kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Adın çıkacağına canın çıksın sözü çok doğru gerçekten Idea~~ Benim sormamdaki asıl sebep genel olarak bu ekran olsun kamera olsun ortasındaki boşluk ses muhabbeti vs olayı olsun çözümlerini okudum lakin kullanıcılardan birebir bir geri dönüş almak. Kamera toz meselesi için ise şikayet var sitesindeki şikayetleri baz aldım.Ufak tefek sıkıntıları önüme düşüyor cihazın mesela anasayfada x3 için ana kamerada fluluk adı altında bir problem var insta wp gibi uygulamalara foto atamıyoruz diyorlar cihazı alıp da sonrası böyle yazılımsal veya donanımsal garantilik git gellik bir olay yaşamak istemiyorum.Süreç çok yoruyor çünkü.

Ailedekiler için 2 cihaz daha alacağım şuan 9s kullanıyorum hali ile x3'ün artısı fazla almışken bunu alayım diyorum ama işte tedirginlik var. Emin olmak istiyorum.
Hocam hangi Xiaomi cihazı alırsanız alın yazılımsal bug'larla karşılacaksınız.Yazıklarınızdna anladığım kadarıyla "root," rom" gibi işlemlere ilgi duymuyorsunuz. Bu sebeple size hiçbir xiaomi cihazı önermiyorum. Mesela "kcal" diye modül var ekran için onlarca modülü içinde barındırıyor "fake amoled" diye seçenek var harika. Mi8se kullanıyordum bundan önce ekranı onun kadar canlı oluyor vs. Yani bunlar aşılabilecek şeyler. İlgi, meselesı . o nednele size Huawei veya Samsung öneriyorum

Macedonian

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eca
Cihazım
Redmi note 4
Konular
3
iyi akşamlar dilerim cihazın şarj aletinin orijinal olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
arkadaşlar merhaba ben mi 9 se'den x3 nfc geçiş yaptım ürünü sipariş verdim ardından biraz forumlar falan baktım mi 9 se'ye göre kamera çok kötü olduğunu söylüyorlar kullanan arkadaşlar yazabilirler mi? o kadar kötülediler ki şaştım kaldım.

shi8umi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hüsnü
Cihazım
poco nx3 nfc
Konular
0
Merhabalar

Cihazım 12.0.5 türkiye romu kullanıyor. Ana kamera ve makro kamera odaklamıyor, bulanık fotoğraflar çekiyor. Geniş açı kamera gayet güzel çalışıyor. Sebebi ne olabilir ve çözümü bilen var mıdır?

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Merhaba, bende bu hafta Mi 8 se telefonumu satarak Poco X3 Nfc aldım, telefon gerek ekran boyutu gerek batarya gerekse kamera olarak çok iyi, biraz ağır, benim canımı sıkan şey arkası çok ısınıyor, bilmiyorum belkide mi8 se cam olduğu için soğuk olmasına alışmış olabilirim, oyun oynamam, niye bu kadar ısınıyor anlamadım

Üst Alt