Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Benimde aklım karıştı, buradaki olumsuz yorumlar olumlulardan fazla çıkıyor. Bende bu hafta POCO X3 NFC almayı düşünüyordum şimdi tereddude girdim. Ne dersiniz alayimmi almayayimmi.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38

Ftsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Poco x3 Nfc
Meslek
Oto Kaporta Boya
Konular
4
Benimde aklım karıştı, buradaki olumsuz yorumlar olumlulardan fazla çıkıyor. Bende bu hafta POCO X3 NFC almayı düşünüyordum şimdi tereddude girdim. Ne dersiniz alayimmi almayayimmi.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kardeşim 1 aydır kullanıyorum pubg ve cod mobile aralıksız 4-5 saat oynadığım oluyor burda yazan hiç bir soruna denk gelmedim ılıklaşmadan öteye geçmiyor. performansından son derece memnunum. Tr kararlı sürümünü kullanıyorum

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
arkadaslar poco x3 kullananlar bi yaza bilirmi youtube filan 1saat video izlediginizde isinma oluyomu? ben baktim 28 derece filan vardi bugun.sizde nasil? 4saat araliksiz pubg oynadim 90 fpsde parlaklikta fulle yakindi islemci 43 derece.batarya ise 38 derece isinmisdi.sizde nasil durumlar??

TheDante

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Note 9S
Konular
2
Arkadaşlar bir sorum olacak HB'den aldım cihazı ama şansa sakat cihaz geldi. 14 günlük süre daha dolmadı ama iade kabul etmiyorlar. Servise yönlendirip rapor almam gerektiğini söylediler.

Kameraların 2 tanesi flu-Şebeke çekiminde sıkıntı mevcut- Wifi çekim yerlerde. Alakasız şekilde birden küt diye cihaz kapanıyor.Açıldığında şarj %80 iken %50 civarında açılıyor.

Ne yapmamı önerirsiniz? THH'ye başvuru yapabilirmiyim direk servisi araya sokmadan. Şimdi bu servisi araya sokarsam bu 14gün zaten yalan olacak. Amacım ilk olarak iade eğer bu olmaz ise değişim istiyorum.

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
24
note 9 pro dan gectim hadda al sat yapiyorum 3 4 tane 9 pro sattim aldim 9 prodayken 6 7 tane rom deneyip.sonunda endonezya kurup en fazla 8 saat ekran suresi alabiliyordum oyun yok sadece 3G acik net sosyalmedya ile

sonra pocoya gectim 1 aylik kullanilmis bir cihaz tr rom yuklu bl acik degil.rootsuz rom stock wifi ile 11 saat 3G ile 9 10 saat ekran suresi aldim rootlayip bikac ayar ceksem dahada iyilesir

kronik bisi gormedim basta arka kapak tik tik ses cikariuodu meger muhendisleri streo hoparlor ve oyunlarda his versin diye yapmislar sonradan alistim ve baya hosuma gidiyor suan video falan izlerken.

sarj cok.hizli sarj oluyor 9 prodan daha hizli 33W orjinali ile 1 saat veya daha az surede oluyor

poco laouncher leş root yapicam sirf miui gecmec icin takilma cok nadirde olsa yapiyor

ısınma vs rastlamadim oyun oynamiyorum cunku

9 pro alicak kisiye poco x3 oneririm

MIUI 10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsim
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Arkadaşlar bir sorum olacak HB'den aldım cihazı ama şansa sakat cihaz geldi. 14 günlük süre daha dolmadı ama iade kabul etmiyorlar. Servise yönlendirip rapor almam gerektiğini söylediler.

Kameraların 2 tanesi flu-Şebeke çekiminde sıkıntı mevcut- Wifi çekim yerlerde. Alakasız şekilde birden küt diye cihaz kapanıyor.Açıldığında şarj %80 iken %50 civarında açılıyor.

Ne yapmamı önerirsiniz? THH'ye başvuru yapabilirmiyim direk servisi araya sokmadan. Şimdi bu servisi araya sokarsam bu 14gün zaten yalan olacak. Amacım ilk olarak iade eğer bu olmaz ise değişim istiyorum.
Kutudan çıkar çıkmaz mı telefon sorunluydu yoksa birkaç gün sonra mı bunlar oldu?

Üst Alt