Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Ftsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Poco x3 Nfc
Meslek
Oto Kaporta Boya
Konular
4
Arkadaşlar ben de Mi 8 Se'den Poco X3'e geçme arefesindeyim. Telefonda genel olarak Autocad, Excel tarzı uygulamaları kullanıyorum. Twitter vs. sosyal medya uygulamalarını kullanıyorum ve çok az oyun oynuyorum. Sizce bu cihaz beni memnun eder mi? Hangi konularda beni üzebilir? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Fazlasıyla memnun edeceğini düşünüyorum. Tek eksi yanı bana göre biraz kalın olması ama bir süre sonra ona da alışıyorsunuz. İphone 6s den geçtim ben bu kadar memnun kalacağımı düşünmüyordum.

Quboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
5
Fazlasıyla memnun edeceğini düşünüyorum. Tek eksi yanı bana göre biraz kalın olması ama bir süre sonra ona da alışıyorsunuz. İphone 6s den geçtim ben bu kadar memnun kalacağımı düşünmüyordum.
Anladım. Peki uygulamalarda kasma donma olayı gibi şeylerle karşılaştınız mı? Böyle donanıma sahip bir telefonda bu tarz sıkıntıların çıkmaması gerekir çünkü.

scorpio65

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
23
bu cihaz icin stable gcam henuz cikmadi die biliyorum.kilit aciksa eu rom ve guzel bi kernel kurup keyfinize bakin.
poco x3 için gcam var nikita ve urynx 7.4 gcam surumleri stabil calisiyor bence config dosyalariyla birlikte

Antagonist35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi6,PocoX3 NFC
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
poco x3 için gcam var nikita ve urynx 7.4 gcam surumleri stabil calisiyor bence config dosyalariyla birlikte
bunlarin magisk modulu yok ayrica poco icin gelistirilmediler.cogu ozelligin calistigi dogru.

Ftsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Poco x3 Nfc
Meslek
Oto Kaporta Boya
Konular
4
Anladım. Peki uygulamalarda kasma donma olayı gibi şeylerle karşılaştınız mı? Böyle donanıma sahip bir telefonda bu tarz sıkıntıların çıkmaması gerekir çünkü.
Hocam tek karşılaştığım donma google uygulamasında oldu bi kaç defa o da uygulamadan kaynaklı onun dışında olmadı. Hepsiburada'da yorumlarda telefondan çok memnun kalan yazılımcılar grafikciler görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam inceleyebilirsiniz

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
scorpio65 Dostum peki robot gerekiyor mu illa bu gcamlar için . Gcam kalitesinde root atmadan bı uygulama falan yokmu ki ?

sanerturan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Saner
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
0
Erişebilirlik seçeneklerinde flash bildirimi aktif olabiliyordu. bu telefonda böyle bir menü yok mu? ya da yer mi değişti?

GencerBry

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 4X
Konular
29
dolby atmos kuruluyor mu

KnownOzGuR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Mate 10 Pro
Konular
3
Globale güncelleme geldi..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt