Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

mustafa08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
0
Bu cihazda bana göre yazılımsal hatalar mevcut. Cİhazı yeniden başlatın herşey çok akıcı ve hızlı. Ama aradan 3-4 gün geçtikten sonra cihaz aşırı kasılmaya başlıyor. Video da geniş açıya girmiyor. O sorunu bende yaşıyorum.. Çaresi telefonu yeniden başlatmak ve bunu 3-4 günde bir tekrar yapmak.. Xiaomi'den aşırı soğudum. Kasma sorunu yok diyen arkadaşlar ya önceden stabil telefon kullanmadılar yada onlara normal geliyor olabilir
Benim telefonda da aynı durum yaşanıyor. Kapatıp açtıktan sonra kısa bir süre herşey çok akıcı, bir süre sonra kasılmaya başlıyor... Merak ettiğim acaba bazı telefonlarda mı yaşanıyor bu? Çünkü çoğu kişi telefonu epey akıcıymış gibi yazıyor, söylüyor?

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
24
Benim telefonda da aynı durum yaşanıyor. Kapatıp açtıktan sonra kısa bir süre herşey çok akıcı, bir süre sonra kasılmaya başlıyor... Merak ettiğim acaba bazı telefonlarda mı yaşanıyor bu? Çünkü çoğu kişi telefonu epey akıcıymış gibi yazıyor, söylüyor?
Ayarlar gelıstırıcı seceneklerınde en altta mıuı optımızasyonu kapatıp oyle dene bırde

Erbain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
25
Tr rom kullanıyorum. Yakınlık sensöründe sorun yaşayan oldu mu konuşmada yakinlastirinca ekran kapanıyor ama uzaklastirinca ekran açılmıyor

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
Tr rom kullanıyorum. Yakınlık sensöründe sorun yaşayan oldu mu konuşmada yakinlastirinca ekran kapanıyor ama uzaklastirinca ekran açılmıyor
global 12.0.8 surumundede var

GencerBry

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 4X
Konular
29
eu romda aynı 12.08 sürümünde kronik bir hata mevcut

Erbain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
25
eu romda aynı 12.08 sürümünde kronik bir hata mevcut
Nerdeyse 5 yıldır Xiaomi telefonlar kullanıyorum hocam donanım tasarım vs. hoşuma gidiyor ama şu yazılım yüzünden sonunda Samsung'a geçecem galiba

superkene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mali
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
2
Merhaba arkadaşlar ben ilk resimdeki gibi bir tema indirdim ancak gördüğünüz üzere 2.resimdeki gibi oluyor çoğu temada da böyle oluyor açıyorum uygulayınca farklı sonuç veriyor eu rom kullanıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20210322_121409.jpg
    IMG_20210322_121409.jpg
    373,9 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2021-03-22-12-13-51-855_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2021-03-22-12-13-51-855_com.miui.home.jpg
    810,8 KB · Görüntüleme: 27

Asitanetr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8
Konular
0
Arkadaşlar merhaba bugün poco x3 telefon aldım telefonda NFC özelliği yok, güncellemeleri almama rağmen gelmedi bunun sebebi nedir.

Üst Alt