Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Furkanemir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 4
Konular
8
Arkadaşlar merhaba bugün poco x3 telefon aldım telefonda NFC özelliği yok, güncellemeleri almama rağmen gelmedi bunun sebebi nedir.
Ayarlar - bağlantı ve paylaşım bu yolu izlediğinizde altlarda nfc ayarı olması lazım kontrol ettinizmi.

yarda08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi5
Konular
0
Benim telefonda da ön kamera çok yavaş açılıyor. Arka kamera seçiliyken ön kameraya tıklıyorum 3 sn sonra filan açılıyor. Yüz tanıma da aynı şekilde. Videoda ise geniş açı kamerasına tıkladığımda ekran donuyor. Hiçbir şekilde hareket etmiyor.
Aynı sorun bende de vardı format attım 10 gündür sorunsuz kullanıyorum

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Telefonum poco x3 olduğu için buradan sorma ihtiyaci daha doğru olur diye düşündüm.

Bir forumda bir konu hakkinda yapilan paylasimima cevap veren bir şahsın yorumunu iki dakika içinde silmesi tuhafti. Ama sormak istedigim telefonumuzun üst tarafinda gelen bidirimleri açtığımızda kaynaga yonlerdirdigi icinbildirimlerden kalkiyor ama ana kaynaktada bildirimi gelen mesaj silindiği için goremiyorum
Peki telefonun ust bantina gelen buldu rim mesajlarinin telefonumuzun icinde bir klasorde depolaniyormu sistem temizliği yapmadigimiz sürece. Teşekkürler.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

brkbskc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Poco X3 NFC 64
Konular
0
selamlar

telefonda dun şebeke bir çok kez gitti. Uçak moduna aldım ama şebeke geri gelmedi uçak modunu kapatınca. Sonra telefonu yenıden baslattım şebeke geri geldi ama bir kaç dk sonra yine gitti. Sonra pes ettim bıraktım baktım şebeke gelmiş bir ara. Bunu bir kaç ay önce yine yapmıştı şebekeden diye önemsememiştim hatta yeniden bile başlatmamıştım bile sonra yine kendi kendine gelmişti şebeke.

Cihazım yurt içi root olmayan garantili cihaz. Hattım bimcell. Sürüm 12.0.6. Sim 1 takılı idi.

xiaomi kullanan bir arkadaş mobil ayarlardan 3g 4 g arası geçiş yap gelir xiaomilerde yapıyor dedi bir daha yaparsa denerim.

Fikri olan var mı ?

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
64 GB olanlardan ise NFC özelliği olmadığını okumuştum.

Alparslan92

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alpaslan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Merhaba arkadaşlar cihazı yeni aldım birkaç gündür kullanıyorum da bana biraz sıcak geldi pil sıcaklığı 34-35 derece gözüküyor normal midir yoksa cihazı geri mi vereyim?

Quboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
5
Arkadaşlar hala karar aşamasındayım. Samsung Galaxy M51 ile Poco X3 Nfc arasında gidip geliyorum. Telefondan oyun oynamıyorum. Günlük kullanımda beni idare edecek ve akıllı saatim ile gün boyu bağlı kalacağım durumda bataryası bitmeyecek olan bir model arıyorum. Sizce hangisi daha iyi?

Ftsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Poco x3 Nfc
Meslek
Oto Kaporta Boya
Konular
4
Arkadaşlar hala karar aşamasındayım. Samsung Galaxy M51 ile Poco X3 Nfc arasında gidip geliyorum. Telefondan oyun oynamıyorum. Günlük kullanımda beni idare edecek ve akıllı saatim ile gün boyu bağlı kalacağım durumda bataryası bitmeyecek olan bir model arıyorum. Sizce hangisi daha iyi?
Ocaktan bu yana kullanıyorum POCO X3'ü hem oyun hem iş için ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor. Full 120 hz de kullanıyorum bataryası 1.5 gün yetiyor. Tavsiye ederim kardeşim. Ayrıca 3 yıl güncelleme alacağı sözü de verilmiş bu bir avantaj bence

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Tum xiaomi ve poco severlere hayirli akşamlar. Daha açıldığını hic gormedigim bir konu hakkında yorumlarınızi almak istiyorum.
Konu sadece poco ile alakali kalmayip 2 ay ara ile aldigim redmi note 8 ve poco ile alakalı. Wish uygulamasindan 2 adet 128 GB lik huawei sd flash bellek siparis ettim geldi ilk once poco cihazina taktimcok guzel calismaya basladi butun cektigim resimleri sd belleke atmaya basladim 3 4 gun sonra telefonu tekrar baslatmak istedim ne hikmetse, olanlar o zaman oldu telefonum sd bellegi kullanabilmem icin format atayimmi dedi bende hayir dedim o dedi ben hayir sonunda karti cikarip bilgisayara taktim oda bicimlendirme yapmak istedi icine dunyanin resmi ve muziklerini yuklemisim videolarim var nafile mecbur kaldim bicimlendirdim ve tekrar telefona taktim orada da tekrar formamtladim ve kullanamaya basladim ama bu sefer ihtiyatli davraniyorum bir kac resim falan cekip hir iki doküman yukledim sonra tekrar telefonukaoatip actim. Sonuç 2 0 ben maglubum. Dedim belki bellek arızalı ikincibellegi aldim gelen onuda redmi note8 taktim eşim kullaniyor verdim iki gun sonra kafamin kirilmasini zor bela atlattim hanimdaki note8de belleği gormemeye basladi ve tum resimler gitti ondada.
Şimdi tekrar takmaya korkuyorum bu genel bir hatamidir nedir hic deneyen veya yasayan oldumu.

Skorpi

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
1- SD kartlar hatalı olabileceği gibi Biçimlendirme yöntemleri de yanlış olabilir.
2- Telefon da yazılım sorunu olabilir.
3- Biçimlendirmeyi telefon üzerinden yapıp tekrar deneyebilirsiniz.
4- SD kartları başka bir telefonda deneyebilirsiniz.

Sonuç olarak bu tür konular / sıkıntılar değişkenlik gösterebilir.
Bir çok yöntemi denemek lazım.

Üst Alt