Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Quboy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
5
Ocaktan bu yana kullanıyorum POCO X3'ü hem oyun hem iş için ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor. Full 120 hz de kullanıyorum bataryası 1.5 gün yetiyor. Tavsiye ederim kardeşim. Ayrıca 3 yıl güncelleme alacağı sözü de verilmiş bu bir avantaj bence
Ben 60 Hz'de kullanacağım muhtemelen. Genelde telefon görüşmesi, mesajlaşma, bluetooth ile akıllı saat/kulaklık bağlantısı ve twitter vs takılıyorum. Bunun için önerebileceğin ROM var mı? Mümkünse şarjı uzun süre kullanabileceğim bir ROM arıyorum diyebilirim :)

Ftsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Poco x3 Nfc
Meslek
Oto Kaporta Boya
Konular
4
Ben 60 Hz'de kullanacağım muhtemelen. Genelde telefon görüşmesi, mesajlaşma, bluetooth ile akıllı saat/kulaklık bağlantısı ve twitter vs takılıyorum. Bunun için önerebileceğin ROM var mı? Mümkünse şarjı uzun süre kullanabileceğim bir ROM arıyorum diyebilirim :)
Ben orjinal haliyle kullanıyorum TR rom yüklü geldi onunla devam ediyorum miui 12.0.6 sürümü mevcut. Anladığım kadarıyla bu rom işlerini ne kadar kurcalarsan o kadar sorun yaratıyor cihazlar. O yüzden orjinal kullanmaya devam :)

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
1- SD kartlar hatalı olabileceği gibi Biçimlendirme yöntemleri de yanlış olabilir.
2- Telefon da yazılım sorunu olabilir.
3- Biçimlendirmeyi telefon üzerinden yapıp tekrar deneyebilirsiniz.
4- SD kartları başka bir telefonda deneyebilirsiniz.

Sonuç olarak bu tür konular / sıkıntılar değişkenlik gösterebilir.
Bir çok yöntemi denemek lazım.
Oncelikle ilginize teşekkür ederim, iki adet sd bellek almıştım ve iki ayri cihazda ama ayni sorun ile karsi karsiya kaldim.sd bellekleri once telefonda formatlayip kullandım belirttigim durumda kaldım daha sonra bilgisayarda bicimlendirdim kullanima gectim telefonda ama yine ayni sorun verdi. Suanda baska cihazin yok yeni olarak iki adet note8 ve poco x3 cihazlarimda kullandım.hata veriyor.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Tum xiaomi ve poco severlere hayirli akşamlar. Daha açıldığını hic gormedigim bir konu hakkında yorumlarınızi almak istiyorum.
Konu sadece poco ile alakali kalmayip 2 ay ara ile aldigim redmi note 8 ve poco ile alakalı. Wish uygulamasindan 2 adet 128 GB lik huawei sd flash bellek siparis ettim geldi ilk once poco cihazina taktimcok guzel calismaya basladi butun cektigim resimleri sd belleke atmaya basladim 3 4 gun sonra telefonu tekrar baslatmak istedim ne hikmetse, olanlar o zaman oldu telefonum sd bellegi kullanabilmem icin format atayimmi dedi bende hayir dedim o dedi ben hayir sonunda karti cikarip bilgisayara taktim oda bicimlendirme yapmak istedi icine dunyanin resmi ve muziklerini yuklemisim videolarim var nafile mecbur kaldim bicimlendirdim ve tekrar telefona taktim orada da tekrar formamtladim ve kullanamaya basladim ama bu sefer ihtiyatli davraniyorum bir kac resim falan cekip hir iki doküman yukledim sonra tekrar telefonukaoatip actim. Sonuç 2 0 ben maglubum. Dedim belki bellek arızalı ikincibellegi aldim gelen onuda redmi note8 taktim eşim kullaniyor verdim iki gun sonra kafamin kirilmasini zor bela atlattim hanimdaki note8de belleği gormemeye basladi ve tum resimler gitti ondada.
Şimdi tekrar takmaya korkuyorum bu genel bir hatamidir nedir hic deneyen veya yasayan oldumu.

Skorpi

Sevgili dostlar yorumlariniz veya benzer yasadiklariniz yokmu bir tek benmi bu durumdayım. Lütfen bi el atinda çalıştıralım.

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Arkadaşlar son bir iki gündür telefonu her uyandird8gimda bu mesaj çıkıyor, ses acma tusu ile kalkıyor ama dedigim gibi her uyandirmada bu mesaj cikiyor nereden peydahlad8m biomiyorum ayarlardan mi bir sey yaptim ama nasıl bir daha sormamasini saglayabilirimm
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

emper0r

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ERAY
Cihazım
MI 8 SE
Konular
5
Arkadaşlar son bir iki gündür telefonu her uyandird8gimda bu mesaj çıkıyor, ses acma tusu ile kalkıyor ama dedigim gibi her uyandirmada bu mesaj cikiyor nereden peydahlad8m biomiyorum ayarlardan mi bir sey yaptim ama nasıl bir daha sormamasini saglayabilirimm
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Cep modunu kapatın.

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Teşekkür ederim dostum, aklima takilan birşey var daha oncede açıktı ama neden simdi yapmaya basladi bu işlem onu anlatman8z kisaca mümkün mü

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Sevgili dostlar yorumlariniz veya benzer yasadiklariniz yokmu bir tek benmi bu durumdayım. Lütfen bi el atinda çalıştıralım.

Bir haftadır bu konu hakkında bir bilgilendirme yazılmadığına göre böylesi bir durumu sadece ben yaşamışım anlaşılan.

fdman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
POCO X3 NFC için hangi rom ve kerneli önerirsiniz?EEA Roma geçmek mantıklı mı?Stabil ve pil performansı iyi bir rom arıyorum.

hturk064

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hturk
Cihazım
poco
Konular
1
Bir haftadır bu konu hakkında bir bilgilendirme yazılmadığına göre böylesi bir durumu sadece ben yaşamışım anlaşılan.

tahminimce sensörün üstü tozlanmış olabilir mi telefon görüşmesi yaparkende ekran kulagından cekince acık mı kapalı mı oluyor normal bir kullanıcıyı tahmin ettim sadece.

Üst Alt