Ana Başlık POCO X3 NFC - Genel Bilgiler - Teknik Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Boromir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
5
Merhaba, bende bu hafta Mi 8 se telefonumu satarak Poco X3 Nfc aldım, telefon gerek ekran boyutu gerek batarya gerekse kamera olarak çok iyi, biraz ağır, benim canımı sıkan şey arkası çok ısınıyor, bilmiyorum belkide mi8 se cam olduğu için soğuk olmasına alışmış olabilirim, oyun oynamam, niye bu kadar ısınıyor anlamadım
Isınma sorunu yaşamıyorum sadece bir defa ne olduğu belirsiz 2d bir oyun yükledim telefon yanıyordu. Artık mining mi yapıyordu bilmiyorum sildim düzeldi. Son yüklediğiniz veya her zaman yüklediğiniz dışındaki uygulamaları kaldırıp deneyin.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Poco x3 nfs ye type c olan usb bellekler takıp kullanılabiliyor mu?

ahmetrasittopal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Konular
9
Aosp rom tavsiyesi arıyorum sorun çıkarmayan gereçekten stabil kullanabileceğim aosp var mı yoksa eu rom mu tavisye edersiniz var mı meraklısı deneyeni en iyisi hangisi. Şuan global romdayjm ve şarj süresinden çok memnun değilim aosp de iyi olduğunu söylediler

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
cihaz çok güzel tasarım kamera streo ses muhteşem Tek kötü tarafı batarya akıyor arkadaşlar ama yazılım ile düzeleceğinden eminim 1 haftadır kullanıyorum poco f2 pro da var elimde fakat ekran içi parmak izinden dolayı x3 e geçtim tekrar sormak istediğiniz birşey varsa yardımcı olurum bu arada f2 pro ile x3 ü kıyaslamayın f2 pro roket tabiki
Uzun zamandan beri kullanmis olmalisiniz +/- lerini sizde yazarmisiniz.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
merhabalar fotografta isaretlediyim cekmeceyi nasil kapatirim??? istiyorum ki uygulamari saga ve sola cevirdigimdee olsun yukarda olmasin.bunun bi yolu varmidir??

Ekli dosyalar

• IMG_20210205_222509.jpg
    IMG_20210205_222509.jpg
    570,3 KB · Görüntüleme: 35

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
merhabalar fotografta isaretlediyim cekmeceyi nasil kapatirim??? istiyorum ki uygulamari saga ve sola cevirdigimdee olsun yukarda olmasin.bunun bi yolu varmidir??
Maalesef, farklı bir launcher kullanabilirsiniz

Habip81

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Habip
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
1
Merhabalar

Cihazım 12.0.5 türkiye romu kullanıyor. Ana kamera ve makro kamera odaklamıyor, bulanık fotoğraflar çekiyor. Geniş açı kamera gayet güzel çalışıyor. Sebebi ne olabilir ve çözümü bilen var mıdır?
Bende de aynı sorun var hocam. Çözüm bulabildim mi?

Boromir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
5
EEA 12.0.7 var bende de düşük ışıkta manuel odaklamazsam deklanşör tuşuna bastıktan 15sn sonra çekiyor fotoğrafı. Gece modu veya uzun pozlama değil normal fotoğraf modu. Telefon cidden canımı sıkmaya başladı aylardır kullanıyorum bir türlü ısınamadım.

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Arka kapaktan gacur gucur ses geliyor dokununca veya biraz bastırınca, sizde de böyle oluyor mu? Birde telefon ısınıyor yani boşta bile 38-39 derece, bu iki durum canımı sıkmaya başladı

Üst Alt