Rehber Poco F2 Pro'da VoWifi Nasıl Aktifleştirilir? (Videolu)

semihsezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 6
Konular
4
bu kadar uğraşmak çok saçma. redmi k20 de çatır çatır çalışan özellik burda bu kadar uğraşınca olcaksa olmaz olsun. bi vowifi yi açmak bu kadar zor olmamalı

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[C_a_N_e_R]

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
bu kadar uğraşmak çok saçma. redmi k20 de çatır çatır çalışan özellik burda bu kadar uğraşınca olcaksa olmaz olsun. bi vowifi yi açmak bu kadar zor olmamalı

Bazı cihazlarda hiçbir şey yapmadan çalışıyor. Bazılarında bu işlemleri yapmadan çalışmıyor ne yazık ki.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Selamlar,
VoWifi konusunda sıkıntı yaşayan epey kullanıcı olduğunu gördüm. Bununla ilgili bir video paylaşıyorum. Uzun süredir bu yöntemle sorunsuz ve stabil olarak kullanıyorum. Forumda bilgilendirici konular mevcut ama daha anlaşılır olmasını istedim. Umarım sizlere fayda sağlar.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Gerekli Dosyalar:

Merhaba, Poco F2 Pro'da VoWifi özelliği aktif olmayanlar bu yöntem ile aktif edebilirler. Vodafone ve Turkcell kullanıcıları içindir. Türk Telekom hatlarında denenmemiştir. Deneyenler yorumlara yazarsa Türk Telekom kullanıcılarını bilgilendirmiş olur. Videodaki işlemler IMEI tamirli Vodafone hattında EU 12.0.8.0 (Android 10) rom üzerinden yapılmıştır. Android 11 ile de çalışmaktadır. Global ve Endonezya roma sahip kişilerde "Row_Commercial" seçeneği "Active" olarak gelmiyorsa linkteki işlemleri uygulasınlar.

Not: Yeni ROM yüklendiğinde işlemler eski haline gelir ve baştan yapmanız gerekir.
Daha önceleri sorunsuz kullanıyordum vowifiyi miui 12.03 güncellemesinden sonra çalışmıyor aktif görünüyor ama vowifi simgesi yok. Rootsuz bir yolu yok mu? Cihaz mi note 10 sanırım miui 12 güncellemesinden sonra herkeste bu sorun oluşmuş çözebilen yok mu?

banglero torpedo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Emeğine yüreğine sağlık. Çok güzel bir anlatım ve bende bu yöntemle aktif ettim. Şimdi sıra yapabilirsem imei de.Tekrar teşekkürler...
IMEI işini kendiniz yapabildinizmi acaba. Bende yardımınızı almak isterim.

semihsezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 6
Konular
4

o kadar zor bişey değilmiş. keşke gerek kalmasaydı ama çok teşekkürler paylaşım için. yaptım kolaylıkla. simin takıldıpı slot için tele_sweden i aktive ettim sorun çözüldü

Redmi K30 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

semihsezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih
Cihazım
mi 6
Konular
4
Ben problemi çözdüm hocam ROW_Commercial aktif olarak gözükmüyordu ilk başta, ve her aktif edişimde telefonu kapatıp açınca kafasına göre profilelr aktif oluyordu daha sonra bende şu şekilde denedim ve oldu. Hiçbirşeyi deactive etmeden önce Tele2_sweden sub0 ve sub1 i aktifleştirdim devamında ROW_Commerciali sildim ve SR_DSDS ile başlayan profili olduğu gibi bıraktım yani sub0 active sub 1 inactive olarak yaptığımda çalıştı sorunsuz bi şekilde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

OneOS Android 11 MIUI 12 kullanan arkadaşlar paylaştığım fotoğraftaki işlem sırası ile yaparlarsa VoWifi sorunsuz şekilde çalışmaya başlıyor Endonezya romundada bu şekilde çalışıcağını düşünüyorum deneyen olursa sonucunu paylaşsın lütfen

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu yorum da işime yaradı gerçekten. teşekkürler

Redmi K30 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Bende wlan seçme ekranı geliyor ama üst bar da vowifi ikonu çıkmıyor aktif oldumu olmadımı anlayamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Bende wlan seçme ekranı geliyor ama üst bar da vowifi ikonu çıkmıyor aktif oldumu olmadımı anlayamadım
fotoğrafı düzenleyin isterseniz hocam telefon numaranızı silmeyi unutmuşsunuz :)
gönderinin başındaki videodaki adımları yaptıysanız telefonunuzu uçak moduna alıp wifi açıp arama yapmayı deneyin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt