Rehber Poco F2 Pro'da VoWifi Nasıl Aktifleştirilir? (Videolu)

[C_a_N_e_R]

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Selamlar,
VoWifi konusunda sıkıntı yaşayan epey kullanıcı olduğunu gördüm. Bununla ilgili bir video paylaşıyorum. Uzun süredir bu yöntemle sorunsuz ve stabil olarak kullanıyorum. Forumda bilgilendirici konular mevcut ama daha anlaşılır olmasını istedim. Umarım sizlere fayda sağlar.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Gerekli Dosyalar:

Merhaba, Poco F2 Pro'da VoWifi özelliği aktif olmayanlar bu yöntem ile aktif edebilirler. Vodafone ve Turkcell kullanıcıları içindir. Türk Telekom hatlarında denenmemiştir. Deneyenler yorumlara yazarsa Türk Telekom kullanıcılarını bilgilendirmiş olur. Videodaki işlemler IMEI tamirli Vodafone hattında EU 12.0.8.0 (Android 10) rom üzerinden yapılmıştır. Android 11 ile de çalışmaktadır. Global ve Endonezya roma sahip kişilerde "Row_Commercial" seçeneği "Active" olarak gelmiyorsa linkteki işlemleri uygulasınlar.

Not: Yeni ROM yüklendiğinde işlemler eski haline gelir ve baştan yapmanız gerekir.

Son düzenleme:

Fatihs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 6 PRO
Konular
4
Endonezya rom da denendi mi?

sugeda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
KADİR
Cihazım
POCOF2PRO8/256
Meslek
YÜKSEK LİSANS
Konular
0
Eline sağlık, güzel paylaşım. Ben daha önce nedherland olanı active etmiştim, sorun olmamıştı. Oda denenebilir.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Ellerinize sağlık kıymetli Caner hocam. Ne büyük şeref, daha çok konunuzu dinleyip okumak isteriz 8=)

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Selamlar,
VoWifi konusunda sıkıntı yaşayan epey kullanıcı olduğunu gördüm. Bununla ilgili bir video paylaşıyorum. Uzun süredir bu yöntemle sorunsuz ve stabil olarak kullanıyorum. Forumda bilgilendirici konular mevcut ama daha anlaşılır olmasını istedim. Umarım sizlere fayda sağlar.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
İşlemleri yapmadan önce yedek almamız gereken herhangi birşey varmı olursa şebeke gelmezse vs gibisinden? Birde android 11 OneOS Romda çalışma ihtimali varmıdır acaba?

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Şimdi baktım bende ROW_Commercial listede yok
Vodafone_hundary_commercial sub0 aktif görünüyor bunu inactive yapıp silecekmiyim?
Birde SR_DSDS-SDX55_Fusion sub0 aktif bunuda sadece inactive yapıp devamında Tele2_Sweden bulup sub0 ve sub1 aktifmi edeceğim?
Cihazımda imei repair yok yurtdışından gelme cihaz miui 12 android 11 OneOS kurulu cihazımda

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Elinize sağlık hocam , güzel ve detaylı bir anlatım olmuş.Çok yararlı olacaktır. yn~~

Üst Alt