MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.4.0.QJKIDXM İndirme Bağlantıları

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
İmei li cihazlar kullanıyoruz o kdr da aramayın bence kendiniz el ile alın yedeklerinizi play store den mesaj yedekleme uygulaması gibi dert etmeyin yani o kdr dediğim gibi alın yedekleri yükleyin garantili ise bilemem
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı romdayim 3 4 saat pubg gerisi sosyal medya ile 10 saat fln ekran süresi alıyorum normal kullanımda 12 saati rahat geçiyor
hocam %20 ile 3 saat ekran süresi alıyorum oyun yok nette gezme sosyal medya falan. eu stabil veya miu mix nasıl daha iyi mi pil bakıımından yoksa en iyi endonezya mı rom mu hocam ? bu arada mi9 t pro da kamera yakınlaştırma var o orta kısma basınca kaç x yakınlaştıracağım geliyor f2 de gelmiyor. mi9 t pro nun kamerası daha iyi geldi bunda ışığı patlatıyor cihaz. çözemedim romla alakalıımı yoksa kamerada koruyucu oılduğu içinmi... sizde nasıl hocam yoksa cihazımmı sorunlu

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0
hocam %20 ile 3 saat ekran süresi alıyorum oyun yok nette gezme sosyal medya falan. eu stabil veya miu mix nasıl daha iyi mi pil bakıımından yoksa en iyi endonezya mı rom mu hocam ? bu arada mi9 t pro da kamera yakınlaştırma var o orta kısma basınca kaç x yakınlaştıracağım geliyor f2 de gelmiyor. mi9 t pro nun kamerası daha iyi geldi bunda ışığı patlatıyor cihaz. çözemedim romla alakalıımı yoksa kamerada koruyucu oılduğu içinmi... sizde nasıl hocam yoksa cihazımmı sorunlu
Bana siz biraz pimpirikli gibi geliyorsunuz yüzde 20 ile 3 saat alıyorsunuz daha ne peşindesiniz toplasanız 15 saat oluyor full şarj ile kamera konusunda ise fotoğraf yerinde geliyor o fotoğraf çektiğimde hiçbir sorun yaşamadım ben ışık patlaması nedir bilmiyorum işlemci için aldım ben ama bence sorun sizde herşeyi kafaya takıyorsunuz

Ekli dosyalar

• IMG_20210124_165359.jpg
    IMG_20210124_165359.jpg
    548,5 KB · Görüntüleme: 7

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Bana siz biraz pimpirikli gibi geliyorsunuz yüzde 20 ile 3 saat alıyorsunuz daha ne peşindesiniz toplasanız 15 saat oluyor full şarj ile kamera konusunda ise fotoğraf yerinde geliyor o fotoğraf çektiğimde hiçbir sorun yaşamadım ben ışık patlaması nedir bilmiyorum işlemci için aldım ben ama bence sorun sizde herşeyi kafaya takıyorsunuz
hocam il k %20 ile 3 saat ama inerken öyle olmaz %20 kala tekrar bakacağım ama iyi veriyor ekran süresini miumix ve eu stabili de deneyeceğim sanırım deneyen yok varsada ekran süresiin atmamışlar henüz. hocam mi 9 t proda gösterdiğinz kamera kısmıvarya ortaya basınca kaç x zoom yapacağımz yer alıyordu bunda almıyor . kamera ise kumlu biraz görünüyor 9 t proda öyle şey yok ışığı fazla alınca telefon kötü duruyor ama 9 t proda muazzam bu

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0
hocam il k %20 ile 3 saat ama inerken öyle olmaz %20 kala tekrar bakacağım ama iyi veriyor ekran süresini miumix ve eu stabili de deneyeceğim sanırım deneyen yok varsada ekran süresiin atmamışlar henüz. hocam mi 9 t proda gösterdiğinz kamera kısmıvarya ortaya basınca kaç x zoom yapacağımz yer alıyordu bunda almıyor . kamera ise kumlu biraz görünüyor 9 t proda öyle şey yok ışığı fazla alınca telefon kötü duruyor ama 9 t proda muazzam bu
Benim attığım f2 pro ekran görüntüsü benim cihaz sizde o attığım yerler yok mu ekran fotosu atabilir misiniz benim attığım yerin aynısını

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Benim attığım f2 pro ekran görüntüsü benim cihaz sizde o attığım yerler yok mu ekran fotosu atabilir misiniz benim attığım yerin aynısını
yok hocam var gösterdiğinz yer varya oınun ortaya basılı tutunca otomatik altta kaç x zoom yapacagımız cıkıyordu 10 x e kadar f2 proda cıkmıyor

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0
yok hocam var gösterdiğinz yer varya oınun ortaya basılı tutunca otomatik altta kaç x zoom yapacagımız cıkıyordu 10 x e kadar f2 proda cıkmıyor
Basılı tutunca çıkmaz o 2 parmak ile büyütme isareri yapın o zmn zoom yapıyor

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
evet öyle zoom oluyor custum romda da mı aynı ki ? mi 6 mi9 t pro da ortaya basınca büyüme işaretleri çıkıyor bunda cıkmıyor

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0
evet öyle zoom oluyor custum romda da mı aynı ki ? mi 6 mi9 t pro da ortaya basınca büyüme işaretleri çıkıyor bunda cıkmıyor
Meraktan soruyorum ha ortaya basınca yakınlaştır seçeneği çıksan ha benim dediğim gibi olsun aynı işlev bence sizde takıntı var eski 9t bundan iyi geliyorsa dönün bence

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Meraktan soruyorum ha ortaya basınca yakınlaştır seçeneği çıksan ha benim dediğim gibi olsun aynı işlev bence sizde takıntı var eski 9t bundan iyi geliyorsa dönün bence
Mi9t değil hocam 9t pro t yanından geçemez f2, pro nun. Yok hocam alışkanlık zor geliyo öyle ve o kadar para verdim bi alt modele geçmemem ki

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular