MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.4.0.QJKIDXM İndirme Bağlantıları

Weysi72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysi sevim
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0
3.6 GB güncellemeyi heyecanla hemen indirip kurdum. Şimdilik hiç bir sorun yok

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Edit.

Son düzenleme:

kml2211

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
pocof2 pro 256g
Konular
1
EU romdan kastınız, custom rom olan xiaomi.eu mu yoksa EEA Avrupa Kararlı Rom mu?
Twrp yüklü ise Recovery rom indirme bağlantısı ile kurulum yapabilirsiniz.
merhaba ben poco f2 pro ya imei repair yaptım sorunsuz çalışıyordu. sonra twrp menüsünden unroot yapayım dedim. unroot yapınca başlangıçtaki poco yazısı kaldı ilerlemiyor. twrp ve fast boot normal olarak çalışıyor. yardım edebilir misiniz

S

skyman

Guest
merhaba ben poco f2 pro ya imei repair yaptım sorunsuz çalışıyordu. sonra twrp menüsünden unroot yapayım dedim. unroot yapınca başlangıçtaki poco yazısı kaldı ilerlemiyor. twrp ve fast boot normal olarak çalışıyor. yardım edebilir misiniz
Twrp'ye girin wipe>data>yes yazın sistem sıfırlanıp tekrar başlar.Telefonunuzda ki veriler silinebilir bilginiz olsun! Imei silinmez bu arada

Weysi72

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veysi sevim
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0
Pil süresi konusunda bir fark göremedim.

rockwar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0
Arkadaşlar bu konuda çok acemiyim. Telefonuma yeni imei attırdım. Global rom da Şarj çabuk bitiyor. Bende Endonezya rom kurmak istiyorum. İmei atan şahıs dolayısıyla mecburen Magisk ve trwp de kurmuş. Yanlız ben Fastboot yöntemini beğendim. Şimdi sorum şu eğer Fastboot yöntemi ile temiz kurulum yaparsam başka bişey yapmama gerek yok dimi. Sistemim normal kurulmuş olacak. Gelecek diğer güncellemeleri de bu şekilde yükleyebilirmiyim. Daha öncede sormuştum bu şekilde yaparsam imei uçmuyor değilmi. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
Arkadaşlar bu konuda çok acemiyim. Telefonuma yeni imei attırdım. Global rom da Şarj çabuk bitiyor. Bende Endonezya rom kurmak istiyorum. İmei atan şahıs dolayısıyla mecburen Magisk ve trwp de kurmuş. Yanlız ben Fastboot yöntemini beğendim. Şimdi sorum şu eğer Fastboot yöntemi ile temiz kurulum yaparsam başka bişey yapmama gerek yok dimi. Sistemim normal kurulmuş olacak. Gelecek diğer güncellemeleri de bu şekilde yükleyebilirmiyim. Daha öncede sormuştum bu şekilde yaparsam imei uçmuyor değilmi. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Merhaba, Fastboot Rom ile; cihazınız fabrika ayarlarına dönmüş olarak tertemiz kurulur ve açılır.
Bu işlemi yaparken "Mi Flash" uygulamasını açtığınızda ilk DİKKAT etmeniz gereken kısım; "Clean all" ya da "Flash all" (Kullanılan mi Flash sürümüne göre değişiyor, ikisinden biri yazacaktır) kısmını seçmek olmalı.

Bu işlem , IMEI silmez.
Fastboot rom yüklendiği takdirde, tüm güncellemeler kendiliğinden gelir, yğklenmesinde herhangi bir sorun olmaz.

Üst Alt